Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

[MIX]

185 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobre jest leito masterio kamila no i ten n00b hawk tak ze bedzie jak pograc :-). Nich kazdy poprostu bedzie online od 18.30 kto moze a resZtansie dogadamy na steam do jutra.

 

Masterio tylko zeby nie bylo tak jak dzis ze nagle musisz konczyc ;)

Edytowane przez peacemaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No nie do końca na kopytkowym. Co do serwera i hasła, to wyślę na PW wszystkim zainteresowanym, więc proszę o logowanie się na konta, a nie wchodzenie na forum jako gość. Godzina spotkania tak jak napisałem: 18:45 zbiórka na serwerze. Można wcześniej wbić. 
Gramy 3 mapy w trybie 12-rundowym: de_nuke, de_inferno, de_train. Kolejność nie ma znaczenia. W razie, gdyby zostało czasu i chęci to można zagrać czwartą. Pewnie później ok. 21 (po pierwszym MIXie) nowy MIX będzie, więc jak ktoś się na pierwszy nie załapie, to może poczekać na drugi, lecz w przypadku drugiego zależy to od graczy, czy będą dalej chętni grać, czy już większość będzie padnięta po pierwszym. 
Kapitanowie: @peacemaker i .
Składy będziemy wybierać na TS'ie.
TS to kopytkowy - IP. 5.196.210.217:10141. Kanał: rai^, hasło: rai12. Zbiórka tak jak na serwerze - 18:45, ale można wcześniej już wchodzić.
 
Lista:

1. ;
2. @Blackhill;
3. [member=Cycu :)];
4. @error 404;
5. @JAGIELLONCZYK;
6. @peacemaker;
7. @StalowY;
8. ;
9. ;
10. @Xzentley;
11. @Leito;
12. @Kamilaa88;
13. @Hawk;
14. @Masterio;
15. @Shaggy;
16. @hypnooo;
17. Księżniczka;

 

 

To jest lista wszystkich zainteresowanych. Ci co nie dadzą rady, to po prostu nie wpadną. Można grać bez mikrofonu i nie mając STEAM (NS'y akceptujemy).

 

Wszelkiego typu wspomagacze są zakazane, a cheaterzy będą banowani.

 

PS. Ci co nie mają mikrofonu, to też niech wbiją na TS'a. Zawsze to jakieś info mogą dostać, które może się przydać, bo pluginu typu "info 5 sek. po śmierci" nie ma, więc nikt nie napisze co i gdzie, a więc warto mieć TS'a nawet nie korzystając z mikrofonu.

 

Do zobaczenia, salut-usa_imagesia-com_rpna_large.gif

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do braku dust'a, rozumiem, ze czesto grana mapa i moze nie chcecie znow jej grac, ale naprawde w tym przypadku komunikacja moze wygladac wylacznie 'gdzies na b', ale na midzie. I koniec. Dla mnie nie robi to problemu, ale sadze, ze kilku graczy sie zdziwi wyborem map :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tyle, że nie zmienia faktu, że nawet jak jedną mapkę zamienimy na DD2, to 2 pozostałe będą w dalszym ciągu inne, więc jaką to robi różnicę? Chyba, że chcecie grać w stylu "Only DD2 MIX", to dobra, można tak zagrać, ale moim zdaniem to robi z Nas wszystkich kaleki. "Nie grajmy na innych bo nie znamy lokalizacji" - to paralityki wziąć mape w łape z google grafiki i sie poduczyć. 2-3 razy rzuci się okiem co i gdzie i idzie zapamiętać, to nie są nazwy z kosmosu, także nie wiem o co całe halo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli chcecie zagrać dd2 to zapraszam na serwer only dd2.

Mix na dd2 będzie wyglądać identycznie jak gra na serwerze, nic nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy te nuke,inferno i train, przynajmniej coś innego będzie co to za zabawa grać tylko dd2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dd2 masz ciągle ;) Moim zdaniem lepiej będzie bez dd2 ,a no i mirage jak najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjj... Jaką mapę zagramy, taką będziemy grać. ;p Na poważnie się pytam, ma to większe znaczenie? Najważniejsze to uzbierać osoby, i grać, nie ważne w co, aby grać. :> Mapy to drugorzędna sprawa. Ogarnięty gracz poradzi sobie i na duscie i na inferno. 

Moja propozycja jest taka:

niech już będzie ten dust2, później nuke, następnie inferno i zakończymy trainem. Będzie git, czy ktoś ma jakieś "ale"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tarcze, "autokampy" będą zablokowane.

Mi to tam bez roznicy czy to bedzie zablokowane czy nie bo i tak tego nie uzywam ale raczej nie powinno byc na mixie zablokowane. W ogole amx mod x powinnien byc wylaczony na serwerze ale to juz kwestia @Xzentley-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia że serwer ja ustawiałem (pierwszy raz, więc co złego to nie ja :P) i nie wiem czy wszystko jest dobrze ale działa. Grać będziemy na cfg esl5on5 więc ustawienia powinny zadowolić każdego kto grał mixy, tak mi się wydaje :D Aha najważniejsze friendly fire będzie włączone!

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Następnym razem trzeba zmienić to 5vs5 na więcej graczy, bo kilku nie mogło wbić z powodu ograniczonej ilości slotów.

 

PS. Nie wiedziałem o tym. Dopiero mi to uświadomił w połowie MIXa.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczególnie brawa dla @ za przygotowanie serwera :) I wszystkim którzy pomogli oraz graczą bez nich tego mix`a by nie było :D

Zapomniałbym o @@Xzentley który to zorganizował BRAWA :D

Edytowane przez Wujek ciasTeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×