Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam jak było w tamtym roku, ale mam propozycję ustawienia na Święta VIPA dla każdego gracza. VIP trwałby 3 dni, od 24.12.16 do 26.12.16. Co Wy na to? Opinia graczy i administracji mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra odmiana. Jestem zdecydowanie na tak :) i jeszcze informacja dla każdego kto wejdzie na serwa

"Witamy na najlepszych serwerach. W podziękowaniu otrzymujesz VIP a pod choinkę na święta od Cs-kopytko.pl"

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jasne, ze tak. Wreszcie nie bedzie placzu, ze dostajcie, bo mam VIP'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pomysł też przypadł mi do gustu tylko czy faktycznie wypali? Powiedzmy sobie szczerze, niewiadomo ile osób będzie grało przez święta ale jestem na  tak, może wpadne ale nie wiem...

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pomysł też przypadł mi do gustu tylko czy faktycznie wypali? Powiedzmy sobie szczerze, niewiadomo ile osób będzie grało przez święta ale jestem na  tak, może wpadne ale nie wiem...

Myślę, że przez święta sporo osób będzie, a na sylwestra to będziesz musiał kupić rezerwacje slota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam nadzieję że ci co kupili vipa się nie obrażą, ale to dobra zachęta dla innych by zdecydować się na zakup vipa w przyszłości. Nie zapomnijmy o bezmyślnych fleshach na respie, na pewno tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co kupili VIPa nie obrażą się, gdy administracja przedłuży im VIPa o 3 dni. Na bezmyślne fleshe będą nakładane bany bez litowania się, więc jeden, drugi, trzeci ban w pierwszy dzień, i spokój będzie przez 2 następne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 3 dni to za długo, stawiał bym na 1 dzień :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×