Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Masterio

Kolejny Pomysł

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siedze w Fotelu oglądam śmieszne filmiki i jak grom z jasnego nieba przypomniały mi się dywizje ...

I przypomniał mi się komentarz że od wyższego lvla by się dostawało więcej expa ? Bezsens ... 

 

Wpadłem na pomysł żeby dodać komendę /depozyt tam by się wpłacało kasę. ($)

Gdyby się na przykład miało 320000k i 225 poziom na którejś z postaci można by założyć klan, w klanie też byłby podobny depozyt tylko że nie dało by się nic z niego wypłacić jedynie Właściciel i Zastępca mogli ulepszyć bądź zaatakować inny klan . Co do ulepszeń to na przykład by się ulepszało szanse na Krytyczny strzał który by zadawał 2x więcej obrażeń lub na przykład więcej hp się posiadało na start .Klan by dostawał poziomy za zwyciężone pojedynki które by trwały przypuśćmy całą mape. Kiedy klan byłby na 1 poziomie by się dostawało +5% expa na 10 np +50%expa i np więcej $ za zabójstwo ? 

Co wy o tym myślicie ?

 

TO JEST PROPOZYCJA !

Edytowane przez Masterio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się zbytnio rozpisywał. Zrobiłeś niezły spam w tym dziale z propozycjami, które w większości przypadków nie da się wprowadzić przy obecnym modzie, nie pasują lub ... są głupie.

Opisujesz możliwość wpłacania pieniędzy do depozytu, a następnie możliwość wykorzystania funduszy przez klan itd. Problem w tym, że u Nas nie ma klanów itd. Pomijam już fakt, że dodanie czegoś takiego do starej wersji cod'a nie jest proste i czasochłonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×