Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Dziwne linki

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A jak instalowałeś jakieś programy, to wciskałeś na ślepo akceptuj, dalej, dalej?  Bo często w ten sposób można zainstalować takie cuda.

Możesz to usunąć w ustawieniach firefoxa - pewnie jest zakładka - ładuj strony czy coś takiego.

Ewentualnie możesz odinstalować firefoxa, poczyścić rejestr np ccleanerem lub odkurzaczem i ponownie zainstalować przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też druga opcja, że są to reklamy stron które przeglądasz. Musisz ocenić, czy te strony zawierają takie treści reklamowe czy faktycznie jest tak jak mówi @Nevertrust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje wiele programów, które usuną re reklamy z komputera np. http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes,Program,Windows,13117.html

Tylko dokładnie czytaj co instalujesz, szczególnie ze stron typu dobreprogramy. Tak jak napisał @@Nevertrust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym małym kornikiem usuniesz wszystkie niechciane toolbary i inne dziadostwo. Programik nie wymaga instalacji, zajmuje kilka Mb i robi porządną robotę. Jest do takich spraw najbardziej przeze mnie polecany :)http://www.programosy.pl/program,adwcleaner.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest też druga opcja, że są to reklamy stron które przeglądasz. Musisz ocenić, czy te strony zawierają takie treści reklamowe czy faktycznie jest tak jak mówi @Nevertrust.

Raczej tj. mówi Never bo faktycznie coś ostatnio instalowałem.

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Spróbuj zatem usunąć nieznane Ci programy jak podpowiedziano Ci w postach i daj znać o efekcie...

Poszukaj programów do usuwania reklam pełno ich w necie. Wystarczy wujka się spytać. A jak to nie zadziała spróbuj wejść w panel sterowania/programy i funkcje/odinstaluj program i poszukać programów których pierwszy raz widzisz na oczy lub ich nie używasz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym małym kornikiem usuniesz wszystkie niechciane toolbary i inne dziadostwo. Programik nie wymaga instalacji, zajmuje kilka Mb i robi porządną robotę. Jest do takich spraw najbardziej przeze mnie polecany :)http://www.programosy.pl/program,adwcleaner.html

Robiłem to. Wykryło kilka zagrożeń, usunąłem je. Jednak problem pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×