Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Telefon

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z importowaniem zdjęć na telefon z komputera. Telefon to iPhone, no i jak wiadomo, muszę do tego użyć nieszczęsnego iTunes...

Raz importowałem zdjęcia na telefon, i wszystko jest w porządku. Są w Albumie na telefonie w swoim folderze. Teraz chcę sobie przegrać jakieś tam nowe tapety, ale gdy to robię to podczas synchronizacji folder z obecnymi tapetami podmienia mi folder z poprzednimi zdjęciami, a w efekcie je usuwa. Czy jest możliwość przegrać obecne tapety na telefon nie naruszając przy tym folderu ze zdjęciami, które kiedyś przegrałem na telefon? W Androidzie to było prosto, podłączałem telefon i zawartość otwierała mi się jako dysk. Mogłem milion folderów tworzyć, a w każdym wklejać inne zdjęcie czy tapetę. Niestety tu się nie da za co cholernie nienawidzę iPhonów, iPadów i wszystkiego co z Apple związane ponieważ ograniczają mnie.

W zakładce "zdjęcia" w iTunes, gdzie synchronizuję zdjęcia są dwie możliwości:

- Wszystkie foldery;

- Zaznaczone foldery;

 

Pierwszą opcję mam zaznaczoną, nie da się jej odznaczyć, a drugiej zaznaczyć.

 

3d73bf4746537.png

 

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czynienia z iphone'm nigdy nie miałem, ale z racji że nikt dotąd sie nie wypowiedział spróbuje jakoś zaradzić. Może wrzuć zdjęcia na jakiś hosting i spróbuj je pobrać z poziomu przeglądarki? Domyśliłem sie, że tak jak tutaj jest utrudnienie to i z safari możesz mieć trudności więc może ten poradnik troche pomoże do tej operacji http://komorkomania.pl/23763,zapisywanie-zdjec-z-maili-i-safari-w-iphonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tyle, że jak bym zapisywał np. z e-maila zdjęcia to zapisywałyby mi się do głównego folderu w Albumie w tej "Rolce aparatu", gdybym chciał stworzyć nowy folder i przenieść te zdjęcia do tego folderu z Rolki, to zwyczajnie skopiowałoby mi te zdjęcia, więc miałbym te same zdjęcia w podwójnych sztukach. Niestety z Rolki nie usunę, bo gdy usunę w Rolce aparatu to automatycznie mi się usunie się w tym folderze, do którego je przeniosłem... To jest tak porąbane, że masakra. Niby drobiazg, ale wpieprza jak cholera. Apple to jednak 100 lat za murzynami... 

Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia. 

 

PS. O tyle o ile jakieś tapety mogę wrzucać na e-maila czy dysk internetowy i z tego przenosić na telefon, tak zdjęcia prywatne wolałbym jednak trzymać z dala od sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×