Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Fire in the hole!

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

proponuję wyłączenie dźwięku podczas rzucania granatów, a dokładniej chodzi mi o tekst "Fire in the hole!". Trochę to denerwuje i nic nie słychać jak w jednym momencie po 5-6 osób rzuca granaty, i każdy z nich po 2-3 sztuki. Tak w ogóle taka informacja nie jest potrzebna jako forma dźwięku. Wystarczy mi to na chacie, a nawet i na nim jest to zbędne, bo będąc w trupie samemu co mnie obchodzi, że ktoś flesha czy HE rzucił będąc na drugim końcu mapy, ale niech już zostanie. Proponuję tylko wyłączenie/ściszenie tego dźwięku, jeżeli jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie ściszyć, a wyłączyć całkowicie. Pisząc ściszyć miałem na myśli o ściszenie do 0. Nawet w tle bardzo cicho ta informacja będzie drażnić. Dobrze byłoby tak jak jest na DM+BF2, czyli komunikat na chacie, a dźwięk wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie, to szczególnie nie przeszkadza, jak dla mnie jest to nawet pewna zaleta. Jednak, jeśli komuś to przeszkadza, to nie widzę problemu, aby usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień już minął. Co na to reszta? Tylko Ja, Krystian, Sebastian, Daniel i Rafał gramy na DD2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ok. Niech będzie, można to ściszyć do takiego poziomu, by nie zagłuszało innych dźwięków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te dźwięki można samemu manipulować, wszystko w prostym formacie .wav Znaleźć plik dźwiękowy, w którym znajduję się ten tekst głosowy i ściszyć amplitudę, albo usunąć lub podmienić pod tą samą nazwą np. programem Audacity czy Wave Pad (darmowe) lub Gold Wave (Trial)

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×