Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

Skarga na admina peacemaker (przeciekał).

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):popapraniec^^
3. Nick oskarżanego (z gry):peacemaker
4. Dokładna data (dzień+godzina):2017.01.15 ok.22.10
5. Mapa:dd2
6. IP oskarżonego:STEAM_0:1:1280579
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:19801375
8. Dowód przewinienia:http://wyslijto.pl/files/delete/1ylkeuo0qq/0e63pgpe0
9. Dodatkowy opis:Peacemakerowi się wydaje,że może dawać bany bez uzasadnienia,a do tego bez żadnego poparcia adminów,którzy również są na serwerze.Jak na admina z tak krótkim stażem to dość dziwne.Zastanawiam się od kiedy za tak troskliwe i jakże miłe pytanie o to czy mu nie jest mokro (co by się człowieczyna nie przeziębił) dostaje się bany - do przemyślenia.

Ps.Na pewno miał mokro i mu się palce pośliznęły na klawiaturze,przez co przypadkiem dostałem bana.Używaj chusteczek peacemokrasie tudzież tamponów.Pozdrawiam serdecznie.
Ps2. Moja luba mówi,że "Always" są dobre i na każdą kieszeń.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STEAM_0:0:19801375

8. Dowód przewinienia:http://wyslijto.pl/files/delete/1ylkeuo0qq/0e63pgpe0

 

Ps2. Moja luba mówi,że "Always" są dobre i na każdą kieszeń.

 

Punkt 8 twojego postu. Nie wiem czy usunąć czy nie ten dowód

Punkt Ps2. Niech twoja luba jeszcze się czymś pochwali, doradzi :)

 

Dostałeś 5 min za obrazę, pewnie znowu cię emocje podniosły :) ja w peacemaker'a wierzę.

Za 5 minut to bym się nie męczył na forum i dał sobie spokój. Biedny Peace... ledwo co o nim się gracze dobrze wypowiedziały, a już na nim wiszą czarne chmury

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

A po co głupie pytania zadajesz? Nawet jak piszesz skargę to nie potrafisz tego zrobić normalnie? Musisz się popisywać nawet w tym poście?  Admin ma prawo Cie ukarać za obrazę i bardzo dobrze, że to zrobił chociaż widzę, że kara była zbyt niska bo nadal go obrażasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Zaczeles wyzywac cyca na micro (nie wiem czy to twoj znajomy czy nie ale to nie ma znaczenia bo ostatnio byl temat na forum ze kazdego regulamin obowiazuje bez zadnych wyjatkow) i dostales kicka po czym wrociles na serwer i zaczeles sie zachowywac tak jak by ci wszystko bylo wolno. Niestety nie tedy droga. To czy tu grasz dzien, dwa miesiac czy rok nie ma znaczenia. Jak Ci na micro powiedzialem zebys sie ogarnal to mi odpowiedziales ze mam spierdalac bo do mnie nie rozmawiasz wiec nie wiem po co zakladasz ten glupi temat i co chcesz nim osiagnac. Stary nie jestes pempkiem swiata. Mam prawie 30 lat i jestem zrownowazony emocjonalnie ty nawet piszac ta skarge probujesz mnie upodlic. Masz jaja to wez na klate odpowiedzialnosc za swoje czyny a nie wylewasz gorzkie zale na forum tak jak bys mogl wszystko. Ps moja zona mowil ze always sa chujowe i zeby twoja luba zmienila producenta jak nie chce z brudnymi spodniami po miescie latac. To tyle. Do zobaczenie na serwerze. Czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Nowa mapa.Normalne pytanie,a ty z banem wylatujesz.I znów pewnie masz mokro. :D Będąc graczem serwera mam prawo do napisania skargi,i dowód jest dosłownie przedstawiony,że na nowej mapie bez wyraźnych podstaw dajesz bana.Regulamin,właśnie poczytaj go.Twoje odczucia nie mają tu żadnego znaczenia czy Ci się smutno zrobiło czy nie,czy się popłakałeś (przepraszam przemokłeś) czy co tam.Ban bez żadnej podstawy i tyle.

Ps. Sebek ludzie wierzą w Mikołaja i co z tego. :D
Ps. Jakiś błąd w wyślij to więc tu złączam nowy plik z przecieków - http://www11.zippyshare.com/v/C96iXcPV/file.html

Edytowane przez popapraniec^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa.Normalne pytanie,a ty z banem wylatujesz.I znów pewnie masz mokro.XD

A co to za znaczenie czy nowa mapa czy nie. Nawet jak bys obrazil kogos 3 dni temu 57 map do tylu ban sie nalezy za swoje czyny i juz. Na serwerze taki twardy byles a tu udajesz niewiniatko wstawiajac jakies ss-y z jednym zdaniem ktore napisales. Nie wiem czy na demku z hltv slychac to co ktos gada w grze czy nie ale jesli tak to bardzo chetnie wstawie urywek z twojego uniesienia kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A co to za znaczenie czy nowa mapa czy nie. Nawet jak bys obrazil kogos 3 dni temu 57 map do tylu ban sie nalezy za swoje czyny i juz. Na serwerze taki twardy byles a tu udajesz niewiniatko wstawiajac jakies ss-y z jednym zdaniem ktore napisales. Nie wiem czy na demku z hltv slychac to co ktos gada w grze czy nie ale jesli tak to bardzo chetnie wstawie urywek z twojego uniesienia kolego.

 

Ale kolego Cycu też ma admina i jakoś nie zauważyłem żeby poczuł się urażony,znam go od dawien dawna i nie spinaj pupki bo usłyszałeś parę brzydkich wyrazów.A no i dodam jeszcze,że za wcześniejsze przewinienia dostałem kicka więc patrz wyżej - ban bez podstaw za słowa,których nie ma ani jednego przekleństwa.Jeżeli podpierasz się regulaminem to go przestrzegaj bo inaczej to dość głupie.

Edytowane przez popapraniec^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale kolego Cycu też ma admina i jakoś nie zauważyłem żeby poczuł się urażony,znam go od dawien dawna i nie spinaj pupki bo usłyszałeś parę brzydkich wyrazów.A no i dodam jeszcze,że za wcześniejsze przewinienia dostałem kicka więc patrz wyżej - ban bez podstaw za słowa,których nie ma ani jednego przekleństwa.Jeżeli podpierasz się regulaminem to go przestrzegaj bo inaczej to dość głupie.

A no wlasnie o tym pisze caly czas ze nie ma rownych i rowniejszych regulamin obowiazuje kazdego tak samo bez znaczenia czy cycu to twoj ziomal czy nie na serwerze co chwila wyswietla sie informacja ze na serwerze obowiazuje kultura :-). Po nastepne to ze znasz cyca nie wiadomo ile nie daje ci przywileju wyzywania i obrazania jak i rowniesz chamskiego zachowania w stosunku do innych graczy/adminow.

Edytowane przez peacemaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was propozycje.

Peacemaker do Ciebie mam taką, że pierwsze upominaj, nie wdawaj się w dyskusję a jak ktoś się nie uspokoi no to kick, potem ban. Wiem, że tak robisz ale dla przypomnienia. Mnie popapraniec nie obraził, bo tylko powiedział kilka niecenzuralnych słów bo rzuciłem mu flesha i zblokowałem.

 

Popapraniec do Ciebie taka propozycja, żebyś czasami się opanował. Rozumiem emocje, bo sam czasami się unoszę ale wystarczy sobie ogólnie przeklnąć i nikogo nie obrażać, i jak ktoś Ci zwraca słusznie uwagę to opanuj emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chodzi o mnie to jestem za tym aby każdy ze stron dał sobie trochę dystansu do siebie i do swojej osoby, bo to przypomina mi pewien film komediowy w którym jedna ze stron powie o jedno słowo za dużo i już wybucha awantura a tak to chyba nie powinno wyglądać prawda Chłopcy? Peace jest już dosyć straszym graczem i osoba i chyba jest na tyle dojrzały aby wiedzieć jak i kiedy zareagować w danej sytuacji. Peace jest dobrym, wręcz bardzo dobrym kandydatem na Admina i naprawdę z głową wykonuje swoje obowiązki. Regulamin dotyczy każdego powtarzam każdego wówczas moim zdaniem skarga jest zbędna.

 

 

Proponuję tak samo jak napisał Cycu, że Peace będzie na następny raz wiedział, że trzeba zachować zimną krew i na następny raz nie będzie już takiej sytuacji na naszym serwerze.

 

 

 

A dla Popaprańca proponuję czasem uważac na swoje słowa i nie "wybuchac" tylko trzeba zachować to dla siebie. Dajcie sobie po razie jak, to się mówi i będzie rozejm. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co admin żadnego błędu nie popełnił, a ty popaprancu meliski proszę się napić :)

 

Skoro dał mi kicka i na początku następnej mapy,na którą dopiero co wszedłem daje bana za pytanie,które w jego mniemaniu jest obraźliwe,a mało tego może być skierowane do kogoś zupełnie innego to jakby nie patrzeć jest nadużywanie władzy przez admina i głupie tłumaczenie "Bo może" jest tu serio nie na miejscu.Wina - kara,brak winy - brak kary.Kara za brak winy = nadużycie.Jeżeli ktoś twierdzi,że jest inaczej no to radzę się grubo zastanowić.Chciałbym też wiedzieć,który  punkt regulaminu został naruszony tym pytaniem.Logicznie proszę logicznie,skoro tak się chcecie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że jest inaczej i pozwól, że wytłumaczę Ci to tak jak to się robi dzieciom w przedszkolu. W regulaminie prawie każdego serwera widnieje prosty zapis "Na serwerze obowiązuje kultura" jeśli nie rozumiesz co oznacza słowo kultura to myślę, że już nic nie poradzimy. Jeśli sądzisz, że pytanie "czy masz już mokro" jest kulturalne to proponuje Ci podejść do pierwszego lepszego faceta spotkanego na ulicy i zadaj mu to pytanie. Jak już się pozbierasz to będziesz wiedział czy to rzeczywiście było kulturalne pytanie. A poza tym każde przekleństwo napisane czy wypowiedziane już raczej łamie tą zasadę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Witam,

 

Święty nie jestem, to sam wiem, wchodząc w moje loga chat'u można się rozpłakać. Swoje bany i kicki za wulgarne zachowanie dostałem, a czy słuszne czy nie, to mnie nie obchodzi, bo już nie jestem 14-letnim dzieciakiem, który będzie płakał na forum, o bana na 5 minut, tak, jak to było kiedyś, szkoda czasu.

 

Przechodząc do tematu, zastanawia mnie pewien wątek powtarzany przez wszystkich, mianowicie: "regulamin obowiązuję każdego." Spoko, obowiązuję, ale czy się go stosuje, to inna sprawa. @peacemaker, wielokrotnie pisałeś do mnie teksty typu: "Siema chujku", "Jak strzelasz chuju z tej gali". Olewałem to, bo po co płakać. Jednak, jeśli ktoś Ci coś nieodpowiedniego powie, to wyskakujesz z regulaminem. 

 

Kiedy napisałem, "No ja pierdole, peace, jak rzucasz fleshe?" doczekałem się odpowiedzi, w takim stylu: 

 

 

16106376_365853390461563_1414373542_o.pn

 

 

28-letni peace'a, zamiast napisać zwykłe nie widzialem cię, płacze, że nie mógł sobie postrzelać przez brame, bo zeskoczyłem na dół.

 

Uprzedzony do mnie peace'a następnie daje mi testy na bity, po tym, jak dopiero wbiłem na serwer, bo zabiłem 2 graczy na gali z mp5. Piszę do Niego: "Ja pierdole, przecież robiłeś już testy", dostaje odpowiedz:

 

 

16122009_365861213794114_1617151283_o.pn

 

 

Czyli rozumiem, że na forum jest temat, aby na wejście robić testy?

 

A, co do @popapraniec^^, po tylu latach dalej nie przywykliście do jego stylu bycia? Jak widzę była 23, facet chciał sobie pograć, a peace'a pewnie słysząc tylko fragment rozmowy źle to zinterpretował, a dalej już poszło. Z tej gry powinniśmy się cieszyć, a nie spinać o jedno słowo, na dodatek mokro,

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Nie ma o czym dyskutować, dawno temu za lagi dostałem 5 minut bana, no to żem wstał z przed kompa podciągnąłem spodnie do góry, przy okazji poprawiłem położenie przyrodzenia w gaciach i poszedłem zaparzyć herbatę owocową :) Wróciłem i gram. I nie sieję fermentu na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja twierdzę, że jest inaczej i pozwól, że wytłumaczę Ci to tak jak to się robi dzieciom w przedszkolu. W regulaminie prawie każdego serwera widnieje prosty zapis "Na serwerze obowiązuje kultura" jeśli nie rozumiesz co oznacza słowo kultura to myślę, że już nic nie poradzimy. Jeśli sądzisz, że pytanie "czy masz już mokro" jest kulturalne to proponuje Ci podejść do pierwszego lepszego faceta spotkanego na ulicy i zadaj mu to pytanie. Jak już się pozbierasz to będziesz wiedział czy to rzeczywiście było kulturalne pytanie. A poza tym każde przekleństwo napisane czy wypowiedziane już raczej łamie tą zasadę. 

 

Nie wiem z jakimi głupimi dziećmi w tym przedszkolu przebywałeś,ale teraz ja Ci coś wytłumaczę.Jeżeli na serwerze obowiązuje,kultura to złamanie jej wiąże się z karą,którą poniosłem - dostałem kicka.A to,że admin jest przewrażliwiony to już jest druga kwestia,którą tu poruszam i jeżeli tego nie rozumiesz,to polecam naukę czytania ze zrozumieniem.To jak Ty sobie interpretujesz to zdanie niema żadnego związku z tym co masz przedstawione w regulaminie,jeżeli uważasz odwrotnie to mi wskaż te obraźliwe słowo,którego użyłem i nie wyskakuj z debilnymi tekstami w stylu "Jakbyś to zrobił na ulicy..." nie jesteśmy na ulicy,a na ulicy bym użył o wiele bardziej dotkliwych inwektyw by kogoś urazić.Macie przewrażliwionego,przeciekającego admina i tyle,który będzie interpretował jak będzie chciał i co będzie chciał,a to jest łamanie zasad serwera i oto chodzi w skardze.Nie obchodzi mnie na ile dostałem tego bana tylko,za co i podałem dokładny jego powód.Jeżeli okazuje się,że nie łamanie żadnego najmniejszego punktu regulaminu w danym momencie wiąże się z banem bo admin lubi sobie interpretować po swojemu i odnosić się do regulaminu kiedy mu wygodnie,a kiedy nie sypać bany za nic to jest to sytuacja niepokojąca,szczególnie,że tak jak wspominałem wcześniej staż to on ma cieniutki.To tylko wskazanie palcem żebyście się zainteresowali,bo początki zawsze są piękne,a teraz zamiast trochę wypoziomować admina,to dajecie mu wolną rękę do nadinterpretacji i robienia co tylko mu się podoba.Brawo.Zobaczymy co będzie robił dalej nasz przeciekający Król.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pisząc skarge powinieneś pokazać, że admin nie miał podstaw do potraktowania Cie w dany sposób. Gdzie to zrobiłeś? Tuż pod samym wzorem w pierwszym poście wyśmiewasz go rozszerzając swoje stwierdzenie z serwera. Mało tego, wyśmiewasz go w coraz bardziej perfidny sposób w każdym kolejnym rozwijając je.

 

Wytłumacze Ci na jakiej podstawie dostałeś bana bo ciągle o to dopytujesz. Admin ma prawo bronić swojej reputacji, aby inni po chwili mu na głowe nie wskoczyli. To wydaje mi sie oczywiste jak 2+2. Na serwerze nie jesteś tylko Ty i admin, są jeszcze inni gracze.

 

Niektórzy wspominali tutaj, że też zostali niesłusznie potraktowani przez admina. Gdzie Wasze odwołania bądź skargi? Nie ma, więc widocznie wszystko było OK. Wszystkich adminów odsyłam jeszcze do tego tematu http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48376-/. Skarga odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×