Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

[VIP] Podwójny skok

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wnoszę propozycję na usunięcie podwójnego skoku dla VIPów.

 

Dziękuję za uwagę.

 

Pozdrawiam,

Wasz Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Potwierdzam, od początku byłem przeciwko podwójnego skoku. Usuwać, nie patrzeć, mniej płaczu o VIP'a będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

można VIP-owi dać inny model postaci

 

Na jednym z serwerów DD2 widziałem VIPów w przebraniu Bin Ladenowskim dla TT,  <czacha>  a CT latało w takich czarnych gajerkach i okularach przeciwsłonecznych. :psy: Spoko to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nooo, znudziła się zabawka? Ja już przyzwyczaiłem się do tych skoków. Wystarczy to co było. Z tym wyróżnianiem postaci, który Vipa posiada, to nie wiem czy też dobre, ze statów wiadomo kto posiada vipka, a kto nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja również jestem za usunięciem podwójnego skoku :) CYCU dałeś spoko propozycje co do tych postaci fajnie by to wyglądało na naszym Kopytkowym DD2 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Usuwamy podwójny skok, bo chcemy normalne FFA, a teraz dajecie propozycję na jakieś śmieszne modele. Serio? Ten pomysł dla mnie odpada. Sprawdzał ktoś, czy modele postaci nie zlewają się z grafiką mapy?

 

@Klatkujący Sebek, nie przesadzaj. Nie masz VIP'a, a też robisz dobre staty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Usuwamy podwójny skok, bo chcemy normalne FFA, a teraz dajecie propozycję na jakieś śmieszne modele. Serio? Ten pomysł dla mnie odpada. Sprawdzał ktoś, czy modele postaci nie zlewają się z grafiką mapy?

 

Easy, @Hawk. Nie spinaj się tak. :P Propozycję zawsze można złożyć, po to jest ten dział.

Co do tych modeli to ja tam nie wiem, ja tylko napisałem, że coś takiego widziałem i spoko wyglądało. Ogólnie nie mam zdania. Ja mam wgrane jakieś kwadratowe modele rodem z minecraft'u bez twarzy dla zmniejszenia spadków FPS, także raczej mi nie na rękę nowe modele dla VIPów, ale jak jest tylko poparcie to można rozważyć propozycję. Osobiście jestem neutralnie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem jak wam, ale widzę że chcecie się cofać z cs-em do ery kamienia łupanego.

Chcecie coś później na to narzekacie. Ludzie nie bądźcie mamutami. 

To w takim razie może wycofaniu czas z naszego serwera i będzie spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

@@Blackhill, jak mi się zdaje, to Ty złożyłeś propozycję podwójnego skoku i tylko Ty byłeś za tym. Od początku był to słaby pomysł. Mówisz o tym, że jesteśmy mamutami, a tak naprawdę krokiem naprzód byłoby dodanie skinów, czego osobiście nie chciałbym ujrzeć. Podwójny skok nie jest krokiem naprzód, a jedynie kolejnym powodem, przez którego gracze uciekają. Nie byliśmy pewni, co do automatycznego przeładowywania broni, a tak łatwo przeszedł temat podwójnego skoku? Mimo, że Twój głos jest bardzo ważny i go szanuję, to jest to jeden głos versus reszczcie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skiny? Weź tego słowa nawet nie wypowiadaj :D

 

Podwójne skoki dają przewagę w grze, ale nie taka ażeby nie można było zabić VIPa.

 

Można zrobić tak że dopiero po 15 sekunach VIP może skakać 2 razy?

Najbardziej wkurzajace są te rushe na gale przez antyterrorystów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podwójny skok nie jest krokiem naprzód, a jedynie kolejnym powodem, przez którego gracze uciekają. Nie byliśmy pewni, co do automatycznego przeładowywania broni, a tak łatwo przeszedł temat podwójnego skoku?

 

 

Raczej gracze nie uciekają przez podwójny skok, tylko problem leży gdzieś indziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójny skok nie przeszkadza mi za bardzo ,ale jak gracze z vipem np. Hawk ;) wykorzystuje vipa żeby być 3 razy szybciej dajmy na to na gali to trochę irytujące :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Też jestem za tym by ten skok został  usunięty strasznie pomaga wbic w take miejsca gdzie gracz nie spodziewa się. Chciałbym  jeszcze sam wnieść o to by vip w pistoletówce nie dostawał Deagla bo to też jest troche za mocne:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

by vip w pistoletówce nie dostawał Deagla

 

 

W jakiej pistoletówce? Chodzi Ci o pierwszą rundę na początku mapy? Dostajesz 800$ na start i czy masz VIPa czy nie, to i tak Cię stać na Deagla. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym by ten skok został  usunięty strasznie pomaga wbic w take miejsca gdzie gracz nie spodziewa się. Chciałbym  jeszcze sam wnieść o to by vip w pistoletówce nie dostawał Deagla bo to też jest troche za mocne:) 

To może usunąć vipa i nie będzie kłopotu, że VIP jest mocny. Nigdy nic wam się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, VIP powinien mieć co rundę granaty, 2 pisolety i hajs. To wystarczy żeby mieć przewagę nad innymi graczami. A podwójny skok jest zbędny. Nie mówiąc już w ogóle o 110 hp. Zauważyłem, że VIP skacze trochę wyżej niz normalnie. To ewentualnie moze zostac, ale podwójny skok odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Blackhill sorry, ale zbyt dużo osób jest przeciwnych zostawienia podwójnego skoku dla vip'a.

 

 

Zauważyłem, że VIP skacze trochę wyżej niz normalnie.

Nie ma czegoś takiego.

 

Usuwam podwójny skok dla vipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×