Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michael Scofield

skarga na sprinta

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi, ze jestem tu dopiero 3 dni, a już muszę pisać skargę. Skarga ta jest skierowana do gracza: .Spr!nT.

Rozumię, że perki są po to, żeby je używać nawet ten gdzie jest 6sek niesmiertelnosci, ale żeby używać takiego perka przy 1v1? to nie ma gry przez całą mapę staty by wynosiły 31:0 - 0:31 mniej więcej a po drugie gracz ma 16 bit, cieszyłem się, że chociaż ninje trafiłem to bdz niewidzialność, ale nie przecież po co mieć 32 bity ; / Pozdrawiam Administracje i forum,graczy ale Sprinta już nie...

Edytowane przez Michael Scofield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki COD'a. Jeśli sądzisz, że gracz miał 16 bitów było zgłosić to, przy pomocy komendy /zglos. Zastosuj się do wzoru skargi, bo tego czytać się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mogłeś chociażby dostosować się do wzoru ;) . Słuchaj tutaj skarga jest moim zdaniem i wielu innych graczy bezpodstawna ponieważ gracz nic złego nie zrobił .. miał tylko dobry perk. Mogłeś zapytać go kulturalnie czy by sprzedał perk a jeśli nie to kulturalnie wyjdź z serwera ;) . A co do grafiki 16 bitów to popatrzę na niego i dam mu test . Temat do zamknięcia ;) 
 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@edit Postu powyżej edytować nie mogę ale gracz oskarżony jest czysty . Sprawdzałem go dokładnie i dałem mu test na 32 bity ( 2 razy ) i dwa razy rozwiązał go pozytywnie ;) . Także temat jest do zamknięcia . 
Ps. Bardzo spokojny i miły gracz . :) 

Pozdrawiam i miłego wieczoru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pisałem mu chyba 3 razy, żeby zmienił bity... Jak mu zrobiłeś test to pewnie już miał 32bity co nie zmienia faktu, że wtedy miał 16 bo kilka razy head na sztylecie ninjy pod rząd, a czy jest kulturalny to nie wiem bo nic nie pisał cały czas nie wiem może nie zdązył przeczytać;)) Ale no nic, tak jak napisane wyżej - temat do zamknięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa wyjaśniona.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×