Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michael Scofield

Lvle za duże

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za tym, żeby było jak kiedyś czyli żeby było do 101 lvl`a i wbijało się dużo wolniej teraz jest tak, że gram 5dni i mam 100lvl, a kiedyś było, że po intensywnej grze 5 dni można było uzyskać co najwyżej 45lvl jakoś tak. i po 101lvlu jak ktoś osiągnie reset:) bo server pustkami też może świeci dlatego, daje przykład nie mając nic do tego gracza: Taki Saqem ma tam 200lvl chyba a jak przychodzi nowy gracz albo jakiś z 40lvlem to zaraz ucieka. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No.... i tu byłbym za twoim postulatem, dawno temu byłem graczem Coda moda, tego klasycznego, ale zaczęli wydziwiać nowe przedmioty (stary odpowiednik perku) i tych lvli tysiąc. Właśnie po co tyle lvl'i skoro niektóre perki dają przewagę? Faktycznie wbije jakiś 10 lvl, a przeciwnik będzie miał 200 lvl i jeszcze ogar, no to mamy przepaść. Oryginalna ilość leveli dała by jakiś magnes dla tych co nie mogą znieść tych "codów kombajnów", a chcieli pograć cod moda nieco wyrównanego. Po za tym nie wiem czy są serwerownie co mają klasycznego cod moda do pogrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja chciałbym zupełnie nowe klasy postaci, bo połowa z tych klas co są obecnie jest nie grywalna i nie przemyślana...

 

Kiedyś jak grałem na innych COD MODach to każda z postaci/klas miała jakaś (unikalna) umiejętność.

 

Np.:

Elektryk- dwie blyskawice.

Obronca - mógł budować działka

Wsparcie - trzy rakiety (to obecnie jest)

Rusher - moduł odrzutowy

Telegrafista - na radarze widział wrogów

 

Co do poziomów to można je obniżyć ale wątpię że to jest przyczyną małej ilości graczy...

 

Można też zmienić czas dodawania pkt do umiejętności na początek rundy, a nie 10 sek po starcie, bo zdarza się przypadkowe wpierdzielenie punktów w inteligencje grając np. KOMANDOSEM

 

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael Scofield no muszę przyznać temu Panu racje gdyż osobiście był bym za tym aby maksymalny level na naszym Codzie wynosił albo 101 albo 201 level . Naprawdę 401 level to troszkę za duży owszem wszystko fajnie się zgrywa ,bo szybko się wbija o patrzcie jakie rymy walę  :P . Ja osobiście mam na klasie szturmowca 290 level (?) i naprawdę uwierzcie ,że jak ma się 100 punktów w HP , 100 punktów w kondycji i 45 w inteligencji i w dodatku jeśli dana osoba ogarnia to nawet klasa premium się chowa .  Moje zdanie jest takie aby przywrócić level 101 albo 201 dla każdego będzie trudniej wbijać i jeśli dana osoba (nowa oczywiście) wejdzie na serwer to się nie przestraszy . Chciałbym aby też został przywrócony dawny Killstreak ponieważ naprawdę jak gram z niektórymi to pytają się a jest /KS .. Tak wiem był o tym już temat ,że przez to są Crashe map itd. Ale no naprawdę ten killstreak co był na samym początku Coda to znaczy /ks i wybierałeś sobie to był ,że tak powiem miód na sercu .           Pozdrawiam    

 

     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Uwielbiam cod'y ale nie na takie duże lvl, 201 jest spoko.

@Jelin jak dobrze pamiętam to inżynier mogl budować działka, a obrońca miał dużo hp(okolo 150hp na start) i miał popularną "krowę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Uwielbiam cod'y ale nie na takie duże lvl, 201 jest spoko.

@Jelin jak dobrze pamiętam to inżynier mogl budować działka, a obrońca miał dużo hp(okolo 150hp na start) i miał popularną "krowę" :)

No to zależy od serwera, ale każda z postaci miała coś oryginalnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

201 to nawet dla mnie troszke za duzy, nie moze byc, ale 101 i dużo mniejszy exp było lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael Scofield no muszę przyznać temu Panu racje gdyż osobiście był bym za tym aby maksymalny level na naszym Codzie wynosił albo 101 albo 201 level . Naprawdę 401 level to troszkę za duży owszem wszystko fajnie się zgrywa ,bo szybko się wbija o patrzcie jakie rymy walę  :P . Ja osobiście mam na klasie szturmowca 290 level (?) i naprawdę uwierzcie ,że jak ma się 100 punktów w HP , 100 punktów w kondycji i 45 w inteligencji i w dodatku jeśli dana osoba ogarnia to nawet klasa premium się chowa .  Moje zdanie jest takie aby przywrócić level 101 albo 201 dla każdego będzie trudniej wbijać i jeśli dana osoba (nowa oczywiście) wejdzie na serwer to się nie przestraszy . Chciałbym aby też został przywrócony dawny Killstreak ponieważ naprawdę jak gram z niektórymi to pytają się a jest /KS .. Tak wiem był o tym już temat ,że przez to są Crashe map itd. Ale no naprawdę ten killstreak co był na samym początku Coda to znaczy /ks i wybierałeś sobie to był ,że tak powiem miód na sercu .           Pozdrawiam    

`Happy #Biceps weź mnie nie obrażaj bo focha strzele :D

 

Według mnie można by po prostu dodać takie coś jak /freelvl zliczyć średni poziom grywany na serwerze i dodać początkowy lvl (Ja jestem za 80) , a nie odrazu zmienić lvl coda poza tym do kappy by się dodało o tych freelvlach i byłoby całkiem spoczko co wy na to ? A do ks się zgadzam , mi teraz zupełnie nie działa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dac max 101 lv. Zrobić nowe klasy, poprawić w opisach klas słowo "Dodatki" bo jest nie raz "Dadatki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim skromnym zdaniem lvl'e powinny być maksymalnie do 201 lvl'u + wolny exp, klasy powinny być urozmaicone i zbalansowane, perki typu 1/2 shotgun/deagle itp usunięte lub zmienione, do perków takich jak sztylet ninji i tajson powinno się wprowadzić widoczność cienia. Naturalnie jest jeszcze wiele ciekawych rzeczy które można by wprowadzić, ale to musi działać w 2 strony. Co z tego, że gracze mają pomysły jak administracja ich nie realizuje? Proponowałbym aby utworzono post w którym gracze by wypowiadali się co chcieli by nowego wprowadzić w życie serwera. Najbardziej popularne odpowiedzi powinny być realizowane. Napewno zwiększyłoby to grywalność a co za tym idzie - dochody z Vipów. Tyle w temacie. Tylko co na to ADMINISTRACJA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód:  Brak zainteresowania autora.  

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×