Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

53 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy zauważyli wczoraj wprowadziliśmy na serwer DM+BF2 i COD pewne urozmaicenie rozgrywki. Mowa o tzw. skrzynkach.

 

Tajemnicze_skrzynki.jpg.eb77b664815231fc4510cdfb531279cd.jpg

 

Już tłumaczymy o co chodzi. Podchodząc do skrzynki i naciskając klawisz E rozpocznie sie jej otwieranie. Możemy z niej otrzymać różne bonusy zależnie od serwera.

 

Na serwerze COD:

  • Losowy item;
  • Dodatkowy exp;
  • Paczka granatów;
  • Apteczka;
  • Dodatkowa losowa wytrzymałość itemu;
  • Redbull;
  • Dodatkowe ammo;
  • Trucizna
  • Losowa ilosc $$

 

Na serwerze DM+BF2:

  • Dodatkowe życie;
  • Granaty;
  • Fragi w TAB (zdobywanie medali nigdy nie było łatwiejsze!);
  • Losową ilość pieniędzy (przydatne dla VIPów);
  • Trucizne (tracisz losową ilość HP - może zabić!)
  • Potrójny skok do końca mapy
  • Utrata fragów w tab + natychmiastowa śmierć
  • Utrata losowej ilości pieniędzy
  • Tracisz broń (drop)

 

Jeśli macie własne propozycje, co mogłoby sie znaleźć w skrzyniach to zachęcam poniżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 9
Petrus,

Zawartość skrzynek będzie aktualizowana w pierwszym poście!

DM+BF2

- odebranie wszystkich odznak 

- zamrożenie, bezruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Wg mnie niepotrzebny jest opis co jest w środku, bo przecież jak jest napisane trucizna to po co to brać??? Lepiej gdyby to była niespodzianka.

Nevertrust bardzo dobre propozycje jestem za, ale w drugą stronę też mogłoby działać, czyli dodanie odznak. Poza tym może jakaś mocniejsza broń więcej amunicji i oczywiście przeciwność. Im więcej różnych niespodzianek tym byłoby to ciekawsze i na pewno ludzie częściej by po nie sięgali. Jak będzie 5 czy 6 opcji to szybko się znudzi i jak będą zbyt niskie korzyści to ludzie przestaną zwracać uwagę na skrzynki gdyż łatwiej można przy nich zostać ustrzelonym.  

 

Dodatkowo fajna byłaby informacja dla reszty graczy o tym kto co otrzymał np: Uwaga "gracz" ma pełne kieszenie granatów albo od ch..a hp :) albo, że łyknął truciznę i stracił troszkę hp itp. 

Edytowane przez Cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Zabieranie lub dawanie odznak kompletnie bez sensu.

 

 

Tez tak myślę

 

 

Dlaczego tak sądzicie jak dla mnie dobry pomysł. Oczywiście ta nagroda, czy też kara działałaby by tylko do pierwszego zabicia. Nikt za dużo nie straci i też za dużo nie zyska, ale dla gracza, który nie miał wcześniej np niewidzialności czy też szybkiego biegania to fajna nagroda, a dla gracza który traci odznaki niezła kara.  Pytanie tylko czy można taką modyfikacje wprowadzić, bo tu może być największy problem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jestem przekonany co do kasowania odznak. Co z graczami, którzy kupią w sklepie odznakę i za chwile zostanie ona usunięta, a pieniądze poniekąd pójdą w błoto dla takiego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany co do kasowania odznak. Co z graczami, którzy kupią w sklepie odznakę i za chwile zostanie ona usunięta, a pieniądze poniekąd pójdą w błoto dla takiego gracza?

Xzentley ja miałem na myśli zabranie odznak od momentu otwarcia skrzyni do pierwszego zginięcia (po odrodzeniu wszystko wraca do normy) na Dm trwa to chwile więc raczej nikt nie będzie się skarżył, że kupił odznakę i stracił ją na kilka chwil. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ciekawe urozmaicenie. ;)

 

 

PS. Zawsze jak chcę podjeść do skrzynki, wyczarowuje się z niej Darek albo Galominek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A niespodzianka typu: odwrócenie klawiszy ruchu? tj. Wciskasz (W) idziesz do tyłu, wciskasz (D) idziesz w lewo itd. 

Jest to możliwe? Nie jestem pewien, ale chyba gdzieś to widziałem. Podczas rozgrywki poziom skupienia wzrasta z max'a do.. yy... no! WZRASTA DO MAKSIORA! :P nie dość, że chcesz ubić fraga, to jeszcze skoordynuj wciskanie klawiszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gringo fajny pomysl jestem za, tak samo jak za kasowaniem odznak do pierwszego padniecia :) można dodac na każdy swrwe że dostajesz podwójny skok na każdą runde/kazde padnięcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego dodać na dd2?

Trzeba było by złamać doktrynę tradycyjnej rozgrywki, czyli bez bajerów

Edit: Byłem zobaczyć te skrzynki na dm, akurat była mapa dd2 i co jakiś czas wyłącznie na respie ct pojawiały się 2 skrzynki, po wciskaniu E jest informacja o jej zawartości. Ja myślałem że skrzynki będą się pojawiać w losowym miejscu na mapie i dopóki nie otworzysz, nie będziesz znał jej zawartości

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Też pojawiłam się na DM osobiście to mi się podoba, ale nie szczególnie gdyby były na respie.

W takiej skrzynce fajnie gdyby pojawił się VIP do konca mapy , a ten aktualny losowy VIP usunąć, chodzi mi coś po głowie i mogłabym takie bajery wymyślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skrzynki są na razie w 'fazie testów'. Cały czas je zmieniamy, wiec Wasze propozycje są bardzo cenne. Odnośnie respawnow skrzynek, to jeszcze nie na wszystkich mapach są dodane prawidłowe, gdyż trochę to trwa. Do kilku dni powinno już być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Też pojawiłam się na DM osobiście to mi się podoba, ale nie szczególnie gdyby były na respie.

W takiej skrzynce fajnie gdyby pojawił się VIP do konca mapy , a ten aktualny losowy VIP usunąć, chodzi mi coś po głowie i mogłabym takie bajery wymyślić

Jak już to tymi skrzynkami rozwiązali by my różne podziały co do bajerów:

-VIP to na kilka rund bym proponował

-podwójny skok

-1500$

-jakaś krowa czy inna broń, nawet autolama

-kamizelkę z hełmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis skrzynka niespodzianka ładnie działa :) sam kilka razy się złapałem na truciznę i straciłem 5 hp a i tak z ciekawości leciałem do następnej. Proponuje zwiększyć jednak stratę hp do 15-20 bo 5 przy np 160 to żadna kara (gorzej jak ktoś trafi przy np 3 hp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, urozmaica grę. Mam jedną sugestię - czy to, co otrzymałem ze skrzynki może być napisane na środku monitora,a nie w czacie po lewej na dole.

Z propozycji to mam jeszcze coś takiego ( nie wiem czy wykonalne) - zero grawitacji, obowiązkowy noktowizor, audio off. No i perełka - Aim i Wh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Na DD2 proponowałbym:

 

-losowa broń i nie można jej zmienić do póki się nie zginie

-wybór broni z full ammo i posiadanie jej do zginięcia (np. AK, M4, AWP, Famas, Galil)

-dodatkowe HP w postaci 5/10 HP

-taka trucizna jak na DM i też w wartościach 5/10 HP

-wszystkie granaty

-od otworzenia skrzynki do zginięcia podwójny skok

-dodatkowa kasa jednorazowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Trucizna i dodatkowe HP to piątka troszkę za mało, niech będzie z 20 :)

No i ten VIP niech będzie tak jak pisałam.

Poczekajmy moze jak będzie wszystko zapiete na ostatni kuzik na DM a potem można myśleć nad dd2

Edytowane przez Sylwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poprawić skrzynki aby tak czesto nie wypadało to samo, np dzis mialem 4 razy pod rząd zestaw granatów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Można poprawić skrzynki aby tak czesto nie wypadało to samo, np dzis mialem 4 razy pod rząd zestaw granatów

Wypada losowo, po prostu miałeś pecha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, pięknie i ładnie, fajna zabawa z tymi skrzyniami. Zamiast gonić fragi i cziterów - szukam skrzyń :)

Jedno co, to wzmocniłbym truciznę o parę promil, żeby kopało tak o -15hp.

I jeszcze jedno. Brakuje mi jednego rodzaju skrzyni. 

 

568f5e42bba513194801ef7314d908b1.jpg 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×