Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Nokia 3310 powraca

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nokia_logo_blue.png

 

W zeszłym roku HMD odkupił od Microsoftu prawa autorskie na produkcje urządzeń pod szyldem Nokii. Początkowo nie było wiele wiadomo jakie firma ma plany bo mogła przecież nic nie robić. Stopniowo jednak do internetu wyciekały informacje jakie to telefony mają wyprodukować, aż na jaw wyszły przypuszczenia o ponownym wprowadzeniu na rynek każdemu znanego topowego modelu Nokii - 3310.


Po wczorajszej konferencji, na której oprócz zaprezentowanych dwóch Nokii na pokładzie z androidem bez nakładek (czysty bez śmieci!) trzeci model dopiero wywołał szum w internecie. Przekazano mianowicie pierwsze oficjalne informacje dotyczące specyfikacji tytułowego telefonu.

nokia-3310-oficjalnie-grafika-mwc.jpg

 

Jak widać na zdjęciu wyżej nowa wersja Nokii 3310 co nie co sie różni od tej pierwotnej. No cóż, minęło ponad 10 lat przecież - cywilizacja sie rozwinęła. Można sie domyślić, że będzie mieć kolorowy ekran i to nie mały - mający ponad 2 cale. Dalej jest jeszcze ciekawiej. Według zapewnień producenta jej bateria wytrzyma niemal miesiąc na czuwaniu lub na 22 godziny nieprzerwanych pogaduszek. Będzie posiadać kamere 2MP, wsparcie dla dwóch kart SIM równocześnie (przyp. Dual SIM), tryb sieci 3G oraz miejsce na karte pamięci. Oczywiście nie zabraknie Snake'a, gry mającej wielu fanów. Mówi sie, że ów telefon będzie kosztować około 50-60 euro co również wielu ma zachęcić do jej kupna.



A Wy chcielibyście mieć taki telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Telefon dla miłośników klasyki. Zachowany wygląd nieśmiertelnej 3310 i tylko nieco lepsze parametry techniczne.  Dla kogoś, kogo przeraża nowa technologia i od telefonu wymaga tylko aby dzwonił  - ok.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Telefon głownie do ludzi starej daty bo nie widzę tych dzieci z tym telefonem teraz to każdy małolat s7 posiada   :D Wiecie może czy posiada przycisk SOS ,  ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy posiada przycisk SOS ,  ?

tego to nie wiem, ale podobno ma wbudowany defibrylator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak będzie miał androida, a jednocześnie będzie można wbijać nim gwoździe to super sprawa, chodź jajowaty wygląd niezbyt mi się podoba. Więc wydaję mi się że furory nie zrobi mimo iż jestem z daty, która nie robi słit focie w kiblu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie oparta na platformie Finów 30+ (nie chodzi tu o wiek :P). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×