Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

odbanowany Ub

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: {WGW} Dodo
Serwer: DD2
Twój SteamIDSTEAM_0:1:57475442
Twoje IP83.10.157.36
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19:51:59
Powód bana: Obraza adminow
Nick Admina który zbanował: Blackhill
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):
 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Blackhill. 
[AMXBans] Pozostalo ci 22 godzin i 21 minut bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : { WGW } Dodo mp3 
[AMXBans] Powod : ' Obraza adminow ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 57475442 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
 
bez kicka bez upomnienia, prosze o ub bo nawet jeśli to taryfikator mówi od 5min do 1h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upominałem ciebie wiele raz za słowa ktorych używasz na U@. Nic nie daje. To nałożyłem bana na 1 dzień. Może trochę ochłoniesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o dowód na upomnienia i kicki, z consoli lub z kosmosu



Jeśli brak dowodów to prosze o ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodo, nie raz wyzywałeś czy to adminów czy graczy i dostałeś wreszcie bana, osobiście dawałem Ci tylko kicki, ale jak widać u innych adminów Ci się też nazbierało. Ban na jeden dzień może za długi trochę, ale pozwoli Ci ochłonąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uważacie to sie z tym pogodze, wyjścia nie ma, szkoda tylko że nie wypowiadAJĄ sie admini najbardziej rozpoznawalni i najbardziej lubiani z serwera tylko jakieś łaki z dm i dd2 wchodzący raz na 2-3 dni niech sie wypowie zentley i Darek ile zgłosiłem im czitów i ile było poprawnych były dnic że zgłosiłem im 10-20 czitów i ani jeden nie zgłosił ub, tak tylko o Tym mówie odnośnie mojego podania i jakichkolwiek względów na dd2 jeszcze troche i sobie odpuszecze kopytko a wtedy zobaczycie co straciliscie, na 24 godziny zagra Happy , a po zgłoszeniu darek i zentley a black hill to chuj wie kiedy wbija i dlaczego a jak wbije i gra w słabszym teamie to obraza innych ale chuj z tym, chciałbym tylko przypomnieć czasy mojego admina kiedy grali da miani, popapraniec, 007, 302, P. Doktor,  itd nie straciłem admina przez słabe banowanie czy  bezpodstawne ub tylko dlatego ze miałem słabą obecność prACA itp. potem areszt do sprawy i sie potoczyło, a teraz każdy liże jaja h@ żeby go nie wyjebał i wypieranie sie swoich win, ja sie przyznaje, napisałem " Ci admini to są chuja warci" ale odrazu dostałem bana na 24 h więc coś jest nie tak, radze sie zastanowić dla mnie nie ma problemu złożyć na innych sieciach podania bo gram gdzie indziej też ale na kopytko trzyma mnie sentment ale w ostateczności wezme ze sobą 3 najbardziej aktywnych adminów. Tyle radze sie zastanowc władzy administracyjnej nad postępowaniem, elo i z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę ciebie słuchać, bo aż rzygać się chce. Wiecznie robisz jakieś spiny. W du** mam to co piszesz. Jak nie umiesz się zachować to trudno twój problem. Nie każdy siędzi w domu cały czas. Ludzie maja pracę (jak wiesz co to oznacza). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uważacie to sie z tym pogodze, wyjścia nie ma, szkoda tylko że nie wypowiadAJĄ sie admini najbardziej rozpoznawalni i najbardziej lubiani z serwera tylko jakieś łaki z dm i dd2 wchodzący raz na 2-3 dni niech sie wypowie zentley i Darek ile zgłosiłem im czitów i ile było poprawnych były dnic że zgłosiłem im 10-20 czitów i ani jeden nie zgłosił ub, tak tylko o Tym mówie odnośnie mojego podania i jakichkolwiek względów na dd2 jeszcze troche i sobie odpuszecze kopytko a wtedy zobaczycie co straciliscie, na 24 godziny zagra Happy , a po zgłoszeniu darek i zentley a black hill to chuj wie kiedy wbija i dlaczego a jak wbije i gra w słabszym teamie to obraza innych ale chuj z tym, chciałbym tylko przypomnieć czasy mojego admina kiedy grali da miani, popapraniec, 007, 302, P. Doktor,  itd nie straciłem admina przez słabe banowanie czy  bezpodstawne ub tylko dlatego ze miałem słabą obecność prACA itp. potem areszt do sprawy i sie potoczyło, a teraz każdy liże jaja h@ żeby go nie wyjebał i wypieranie sie swoich win, ja sie przyznaje, napisałem " Ci admini to są chuja warci" ale odrazu dostałem bana na 24 h więc coś jest nie tak, radze sie zastanowić dla mnie nie ma problemu złożyć na innych sieciach podania bo gram gdzie indziej też ale na kopytko trzyma mnie sentment ale w ostateczności wezme ze sobą 3 najbardziej aktywnych adminów. Tyle radze sie zastanowc władzy administracyjnej nad postępowaniem, elo i z fartem

 

No stary nawet tutaj obrażasz wszystkich, no to się nie dziw że bana dostałeś. "raz na 2-3 dni wchodzą", są tacy co tak wchodzą i mi też się zdarza, ale to przez brak czasu, więc nie wyzywaj od łaków ok? Nie każdy ma tyle czasu, żeby siedzieć codziennie po 8 godzin na serwie :) Wygarnąłbym Ci też dużo, ale nie będę robił jeszcze większego zamieszania, więc kończmy temat i ochłoń przez czas tego bana :).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy mogę się w tej sprawie wypowiedzieć (jakkolwiek) ponieważ nie byłem świadkiem owej sytuacji ale pozwolę sobie dodać coś od siebie dla innych zbędne a dla innych być może się to przyda otóż chciałbym powiedzieć, że gracz Dodo może i ma naprawdę swoje za uszami tak jak chyba każdy z nas tutaj z forum. Każdy ma wady,zalety,lepsze strony bądź gorsze ale każdy przede wszystkim jest człowiekiem. Nie chciałbym aby ktokolwiek zrozumiał mnie źle bądź w jakikolwiek sposób negatywnie tylko chciałbym pokazać, że mimo iż Dodo fakt faktem jest wulgarny, przeklina, czasem naprawdę ponosi go agresja (nawet mnie) ale jest moim skromnym zdaniem miłym graczem, daje info, zgłasza i dobrze się z nim gra. Czy każdy z nas jako administrator serwera nie porównuje nas tylko do DD2 ale też z DM +Bf2 bądź COD'em czy każdy był święty? nigdy nie napisał / powiedział złego słowa? Nawet gdy sam nie miałem admina na tej serwerowni, to były niektóre momenty, że zdarzyło się "wybuchnąć". Ja nikogo nie zamierzam bronić czy też pokazywać lub podwyższać swoje "Ego" ale czasami lepiej jest spojrzeć na sytuację ze strony zwykłego gracza jakim się kiedyś było a nie ze strony "Admina". Myślę, że ban na jeden dzień to stanowczo za sroga kara dla Dodo. Ja nie stoję ani po stronie nas czyli administracji ani po stronie "zbanowanego" tylko patrze na to wszystko ze strony zwykłego gracza Cs-kopytko i pisze tak jakbym nie miał admina. Myślę, że niektórzy tutaj zrozumieją co nieco. Przyjmę hejty i obgadywanie typu "Happy się nie zna ", "Jest zjebany, że stoi po jego stronie ". Ale myślę, że można dojść do normalnego porozumienia w tej sprawie.

 

 

Ps. Gratulacje jak ktoś czyta całe ;).

 

Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Osobiście grzeją mnie takie sytuacje jak gość jedzie po adminie a potem leci na forum popłakać jak to został źle potraktowany. Przyznaje się do winy ale chu... poskarżę się troszkę... No błagam Cię ogarnij się i nie rób scen. Nie wypowiem się co do długości bana bo nie wiem jak często takie sytuacje miały miejsce, ale wspomniano wyżej, że to nie pierwszy raz. Powiem tak, gramy na jednej sieci więc powinniśmy się w miarę możliwości SZANOWAĆ. Tyle od zwykłego "łaka" z DM.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślisz że jak zgłosisz parę czitów to będziesz mógł obrażać? Ciągle się tymi "zasługami" zasłaniasz, pewnie dlatego że nie masz argumentów na swoją obronę i admin być może dobrze postąpił :) Jak chcesz pomóc kopytkowi to rób to bardziej w kulturalny sposób, to tylko gra. W twoim wieku nie powinieneś takie sytuacje aż tak przeżywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Blackhill, najpierw upomnienie, potem kick i dopiero ban. Zacznij najpierw od 5 min i stopniowo je zwiększaj, jeżeli zachowanie się nie poprawi. chyba takich spraw nie muszę Ci wyjaśniać... stosujemy się do taryfikatora.

 

@@{WGW} Dodo, nie dramatyzuj, po prostu nie łam regulaminu.

 

UB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×