Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Free vip  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślicie o dodaniu darmowego VIP-A

    • TAK
      14
    • NIE
      3
  2. 2. Od której godziny ma być VIP dodany

    • 21-7
      1
    • 22-7
      5
    • 23-7
      0


18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o dodaniu na server free vip od godziny np. 22 do 7 rano.

Myślę że to graczy trochę przyciągnie i server nie będzie stał pusty (mam nadzieje w tych godzinach)

Do tego zakaz rashowania CT do 1:20, a TT 1:20 bo z tego co widac każdy leci na fragi. Nie przejmuję się paką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiadomo że juz był taki temat , wczesniej byłam na tak i teraz tez jestem , aczkolwiek godziny dodania vipa mogą być od godziny 20 lub 21 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do vipa w godzinach wieczornych to jestem na tak. Natomiast jezeli chodzi o granice rashu to jestem na nie bo mimo wszystko jest to serwer ffa a nie tp. Granice rashu tyle wniosa ze cale ct bedzie kampic przy nich i czekac az znikna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nikt vipa nie kupi już bo będzie grał w nocy z godzinę, może 2 godziny i tak będzie pusto, na dodatek będzie spam smołków, fleshy itd. Dla mnie to była by rozpaczliwa oferta sieci, która jest u schyłku, a tak przecież nie jest! Ja bym proponował taką akcję by znani gracze udzielający się na forum kupowali vipa na dd2 lub inny serw. Im więcej nas będzie z vipem tym więcej graczy zobaczy jego możliwości i go zakupi, a i finanse serwera być może się poprawią i będzie za to reklama, która w jakimś stopniu poskutkuje frekwencją. 

Ale to mój mały głos...

 

 

Tutaj zdecydowanie nie zgadzam się na poniższy cytat:

Do tego zakaz rashowania CT do 1:20, a TT 1:20

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge juz edytowac posta wiec napisze kolejnego a mianowicie jaki jest sens zrobic granice rashu dla TT na mapie typu De_ gdzie celem TT jest podlozenie paki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Ja bym proponował taką akcję by znani gracze udzielający się na forum kupowali vipa na dd2 lub inny serw.

Na początku sama kupowałam vipa ale jak było full ludzi a teraz to nie ma sensu bo mało ludzi wchodzi na server i po prostu sie nie opłaca .

Może z 2 lub 3 osoby się znajdą ale nikt wiecej .

 

na dodatek będzie spam smołków, fleshy itd.

Dokładnie się z tobą zgadzam ale trzeba coś robić tylko po długim zastanowieniu myślę czy akurat musimy coś kombinować  z  vipem a nie wymyśleć czegoś innego  (tylko teraz czego  ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Musicie wybrać tzw. mniejsze zło.

Z jednej strony nowy gracz zobaczy "kurcze wieczorem mam vipa - fajnie. Może kupię na 3 dni i zobaczę jak będzie w ciągu dnia." 

Z z drugiej strony nowy gracz wejdzie do gry i nie urzeknie go modyfikacja wprowadzona do gry, bo szuka tradycyjnej rozgrywki. Dwa teamy, paka i do przodu, bez udziwnień. 

Biorąc pod uwagę ilość modów cs'a (czy jak tam to zwał) i  ich popularność to może warto zaryzykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do VIP'a jestem zdecydowanie na tak. Kwestia ustalenia godzin, z jednej strony późnym wieczorem (czyli prawie noc 23-24) są pustki, ale z rana też, więc najlepiej jakaś ankieta z godzinami czy coś.

 

Co do rashu jestem na tak, ale i na nie. Z jednej strony dobra propozycja, ale nie dla wszystkich może to się spodobać bo niektórzy lubią raszować.

 

Klatkujący Sebek - jak serwer stoi pusty, to myślisz, że ktoś będzie chętny na kupno vipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na propozycje godzin od których ma być vip dodany. Ankietę zawsze można zmienić.

I myślę, że chociaż trochę przyciągnie to graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do vipa w godz od 22-7 to jestem na tak. Ale nie wcześniej, bo jeśli dobrze rozumiem to założenie jest takie aby ściągnąć graczy na serwer bo stoi pusty. Dodanie w godz wcześniejszych gdy serwer tętni życiem może i ściągnie nowych graczy, ale podejrzewam, że nikt już vipa nie kupi bo po co jak dają za darmo. 

A co powiecie na takie coś aby wprowadzić analogicznie jak na DM, że po wpisaniu /free gracz by dostał vipa na 24h może to bardziej przyciągnie nowych graczy. 

Co do drugiej propozycji to nie mam zdania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na tak

Na początku proponowałbym na próbę od 21-7 i zobaczyć czy rzeczywiście przyciągnie to nowych graczy.

 

Na początku sama kupowałam vipa ale jak było full ludzi a teraz to nie ma sensu bo mało ludzi wchodzi na server i po prostu sie nie opłaca .

Może z 2 lub 3 osoby się znajdą ale nikt wiecej .

 

I pewnie większość tak zrobiła. Nawet jeśli teraz stracimy to w przyszłości możemy wiele zyskać trzeba tylko zachęcić.

Do stracenia jest niewiele.

 

Co do drugiej propozycji to zachowam neutralność (to nie jest tp tylko ffa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do VIPa to macie juz moje zdanie w temacie, ktory sam kiedys poruszylem. Godziny mi obojetne. Na zakaz rashu sie nie zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja też bym dał 21-7, fajnie jakby to zaczęło ściągać graczy żeby był pełny serwer :)

 

Co do rashu lepiej tego nie wprowadzać, bo dużo graczy może się oburzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo osób jest za wprowadzeniem zmian. Jestem jednak zmuszony odrzucić propozycję. Są już dwie stałe możliwości zdobycia vip'a na serwerze za darmo - za czas gry oraz losowanie na każdej mapie. Dodatkowa darmowa opcja w godzinach nocnych to już za dużo. Zachęcam również do uczestnictwa w mini konkursach, w których można wygrać vip'y lub wpln, które okresowo są ogłaszane.

 

Odnośnie zakazu rashowania to odpada. Serwer FFA = można rashować i kampić, oczywiście w granicach rozsądku, gdyż równocześnie serwer wymaga dynamicznej gry oraz wykonywania celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×