Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wyłączenie scouta, a jak ktoś będzie chciał włączyć to sobie wpisze /scout na chacie, a nie że czy mi się podoba czy nie to scouta dostaje, tym bardziej, że rzucam granat i nagle wyciąga mi się scout zamiast podstawowej broni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.  Chcesz mieć scouta wpisz /scouton. Dałbym też możliwość kupna wiatrówki w menu wyboru broni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale scouta możesz wyłączyć wpisując /scout 

 

Mogę, ale na dłuższą metę jest to uciążliwe, a często o tym nie pamiętam i podczas gry wychodzi jak wychodzi. Nagle scout mi się wyciąga czego nie chciałem. Zbytnio nie chce mi się wpisywać komend, więc wyrzucam go od razu, lecz co rundę znów go mam i tak w kółko dopóki tej komendy nie wpiszę.

Ogólnie raczej mało osób gra scoutami, a jak już to nie przez całą mapę, tylko kilka rund/odrodzeń. Natomiast większość gra normalnymi broniami, tj. kałach/m4/famas itp. i z reguły w ogóle scouta nie używają, a wręcz jest utrapieniem. Ewentualnie go zostawić, ale żeby faktycznie jak pistolet siedział na swoim miejscu dopóki go nie wyciągniesz, a nie że nagle z kosmosu scouta dostaje 5 metrów przed przeciwnikiem kiedy to nie ma czasu już nawet wyrzucić tej broni i jedynym wyjściem są strzały na "chybił trafił" bez celownika, a w konsekwencji oddanie darmowego fraga przeciwnikowi, bo jak na złość nigdy się nie trafi tym scoutem, chyba, że masz do niego celownik zainstalowany, ale jak wpadniesz, to bana za to wyrwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Popieram, mnie też to często denerwuje, bo zaraz po zmianie mapy nie pamiętam o komendzie i latam po respie przeciwników z brakiem świadomości, że jak będę chciał wyciągnąć deagle'a to popełnię samobójstwo wyciągając scout'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Macie racje, że jest to uciążliwe, sam się czasami wkurw... wróć denerwuje :)  Ale jest odznaka taka jaka jest i teraz gdy scout zostałby wyłączony to gracz, który słabo ogarnia komendy itp to tego scouta na oczy nie zobaczy, mimo że odznakę wbił. Najlepszym rozwiązaniem byłoby aby po rzuceniu granatem (bo z tego co kojarzę to tylko wtedy następuje zmiana na scouta) zmieniało na broń podstawową wybraną w menu /guns lub na broń poprzedzającą granat. Tylko teraz nie wiem czy są to ustawienia serwera czy ustawienia w cs'ie.  

Edytowane przez Cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Racja.

Regularne wpisywanie komendy na wyłączenie tego jest dość uciążliwe. Myślę, że możnaby spróbować zastosować propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

gracz, który słabo ogarnia komendy itp to tego scouta na oczy nie zobaczy, mimo że odznakę wbił.

 

Wrzuci się na chat informacje w stylu:

 

"Aby włączyć scouta, wpisz na chacie /scout",

albo przy odznace, dzięki której dostaje się scouta taką wzmiankę w nawiasie, że "scout jest dostępny po wpisaniu komendy /scout na chacie". Albo coś w tym stylu. :P

Z resztą, czy faktycznie ten scout jest potrzebny, i to taki super dodatek do tej odznaki? Rozgrywka jest na tyle dynamiczna, że w jednej rundzie można na podstawową broń wybrać scouta po wpisaniu /guns, a za chwile w drugiej wybrać sobie kałacha czy coś innego. Raczej szybko jesteśmy zabijani na DM, i z odrodzeniami nie ma problemów, a szybciej zostaniemy zabici niż pomyślimy o zmianie broni ze scouta na kałacha czy kałacha na scouta w jednej rundzie, więc raczej nie ma opcji, że grasz sobie kałachem, a nagle pomyślisz sobie, że o k*rwa scout by mi sie przydał. No dobra, pomyślisz sobie przez ułamek sekundy. Przydałby się, to zmienisz sobie za pare sekund bo i tak dłużej nie dotrwasz, bo jak nie z kosy ktoś Cie potraktuje to z czegoś innego. Po prostu to się dzieje tam wszystko za szybko, więc problemów ze zmianą broni raczej nie ma. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Troche chaotycznie napisałem, ale o tej godzinie nie do końca składam myśli jak należy.  ;)

 

PS. 1 runda to mam na myśli okres od kiedy się narodzimy/zrespimy do śmierci/zabicia przez wroga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scout będzie domyślnie włączony i na razie nie zmienimy tego. Wprowadziliśmy jednak dobrą drobną zmiane  - mianowicie od teraz za pomocą komendy /scout będzie można wybrać z menu czy chcemy scouta, czy nie. Wybór zostanie zapamiętany i nie trzeba już wpisywać co mape tego samego. Stare komendy nie są już dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×