Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Propozycja

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :).

 

Mam propozycję, aby dodać na serwer pewien plugin lub modyfikację, dzięki któremu będzie się pojawiał innym kolorem tekst informujący nas jaki aktualnie leci roundsound.

 

 

Teraz gramy: Nazwa roundsounda, coś w tym stylu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na wielu serwerach spotkałem ludzi, którzy pytają się o aktualny kawałek i przeważnie nikt nie odpowiada. W sumie gdzieś tam małym druczkiem można umieścić tytuł piosenki na naszym serwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No można dodać. Niewielki dodatek, a ułatwi życie pomimo, że pod komendą /rs można wyszukać dany utwór. Jest łatwo, ale może być łatwiej. Zgadzam się na propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Aaa, machnę ręką na to :) niech będzie :) Jednak żeby wiedzieć jaki utwór leci wystarczy włączyć popularne radio np. Eska. Tam grają 20 razy dziennie ten sam utwór niczym Winamp z ubogą playlistą w trybie losowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

U mnie rs`y sa off, ale jestem na tak, dużo sie ludzi co to za nuta a tutaj beda mieli wszystko wyjaśnione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuły do tej pory można było zobaczyć w menu /rs bez problemu oraz odsłuchać kawałki. Dodałem jednak napis informujący jaka grana jest aktualnie piosenka, zobaczymy jak to się sprawdzi.

Dodatkowo dodałem zapis wyboru opcji, czy chcemy, czy też nie RS. Obecnie jeżeli nie chcemy mieć włączonego RS wystarczy zaznaczyć opcje jednorazowo.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×