Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vac is Cuming!?

RANGA ODEBRANA Vac is Cuming!?

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Vac Is Cuming!?

2. SteamID: STEAM_0:0:35591920

3. Wiek: 34

4. Link do GameTracker'a: KLIK

5. Doświadczenie: AMX 8/10 bo pluginów pisać nie potrafię, w 2004 roku przez 3 lata byłem współzałożycielem nieistniejącej już sieci, dość lubianej. Następnie byłem "wolnym strzelcem" do 2011, gdzie dołączyłem do innej o której wspominać już nie ma co... byłem tam Moderatorem, Adminem, UB Team, analizowałem dema, SS, tworzyłem poradniki i wiele innych, ale pod koniec 2013 roku ich polityka się zmieniła, zaczęły rządzić układy, jednym słowem sieć przejęły nieodpowiednie osoby, które moim zdaniem się na "Właścicieli" nie nadawały. Była zbyt duża różnica zdań więc, dłuższa współpraca nie miała sensu. W 2015 dołączyłem do sieci znajomego gdzie prowadziłem swój serwer TP do końca 2016, potem sieć została zamknięta. No i bodajże w 2016 pierwszy raz zajrzałem do was, i od tamtej pory jestem do dzisiaj.

6. Napisz kilka zdań o sobie: Na co dzień pracujący i zajmujący się domowymi sprawami. Jestem w miarę spokojny, ale też czasami nerwowy, stanowczy, uczciwy... a przede wszystkim staram się być sprawiedliwy, co niekiedy to się na mnie odbija. Jeśli chodzi o świat wirtualny... Zanim kogoś zbanuję to jestem przeważnie przygotowany na odwołanie, demem czy ssami w zależności od przewinienia. Na lekkie spięcia czy łamanie regulaminu można nieraz przymknąć oko. Nienawidzę ludzi typu "co to nie on" lub "kim nie byłem bądź jestem"... tak robi typowy internetowy mądrala, który nie widzi nic innego poza czubkiem własnego nosa, ale jak to dzisiaj bywa, kozak w necie... , Dla cziterów nie mam litości, to takie typowe insekty, które od początku ciężko wytępić : ) Dlatego będę starał się regularnie zmniejszać ich ilość. No to chyba na tyle tak w skrócie. Zaakceptujecie czy nie tak czy siak. Dzięki!

6. Mikrofon: Mam, ale zbyt często go nie używam.

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: 1. KLIK, 2. KLIK, 3. KLIK, 4. KLIK, 5. KLIK

9. Linki do poprzednich podań: 

Edytowane przez Vac is Cuming!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Wiedziałem, że w końcu złożysz podanie :)

 

e3OfErU.gif 

 

A co do samego podania, to oczywiście jestem na TAK.

Towarzysz ogarnięty, spokojny, trafnie zgłasza. Często grasz w nocy, a jak widać po Twoich zgłoszeniach, pomoc o tej porze się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Oczywiście na TAK

Wiek +

Gt +

Doświadczenie +

Co do samej osoby, to gracz grzeczny, ogarnięty. Bardzo często zgłasza czity (co najważniejsze trafnie). Godziny gry to także duży +.

Osobiście nie mam żadnych uwag.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie znam Cię, ponieważ nie mam już czasu na komputer, ale z Twoich "wypocin" wynika ze jesteś spoko graczem.

Przekonałeś mnie - TAK

-wiek

-doświadczenie

-GT

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W końcu...

Jestem na tak, gt, wiek, staz w grze, amx - wszystko na plus.

 

 

P.s naucz sie w koncu strzelać, bo nudzi mnie ciaglw zabijanie Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W końcu...

Jestem na tak, gt, wiek, staz w grze, amx - wszystko na plus.

 

 

P.s naucz sie w koncu strzelać, bo nudzi mnie ciaglw zabijanie Ciebie :)

Jasne jasne... No no... :D nie wiem czy można wypowiadać się w podaniach jednak, korzystając z okazji Dzięki za obecne głosy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.
-> tak na przyszłość informacja :-)


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×