Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Alien7007

RANGA ODEBRANA Podanie o próbnego Admina Cs-kopytko

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Wiktor

2. SteamID: STEAM_0:0:237890346

3. Wiek: 15 lat

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/WIKTOR/193.33.177.21:27091/

5. Doświadczenie: Amxmodmenu znam dobrze 7,8/10 miałem swój serwer zm escape oraz admina u kolegi na serwerze go mod oraz opiekuna na jb

6. Napisz kilka zdań o sobie: Jestem Wiktor mam 15 lat lubię grać w cs'ka nawet mam na steamie. Chciał bym wam pomóc jako administrator ponieważ nie zawsze jest admin na serwerze,a gracze wykorzystują bugi mapy na dd2 lub na mniejszych mapach cały czas grają granatami lub się sprzeczają.

6. Mikrofon: Własnie sobie zamówiłem nowe słuchawki i będę miał

7. Akceptujesz regulamin admina?: Akceptuję

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: ID: 702

9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/49722-podanie-o-próbnego-admina-cs-kopytko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2 pkt z portfela pobrane.

Minus - wiek.

Plus - jesteś uparty.

Nie wiem co z Tobą zrobić. Ale jako iż starasz się o admina testowego dam Ci malutkie - TAK.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tak, nie wiem jak się zachowujesz na serwerze i czy na prawdę ogarniasz, ale jeśli ogarniasz i dobrze się zachowujesz to jestem w stanie Ci dać TAK.

 

Powód: Sam zaczynałem tutaj jako szczyl i dalej nim jestem, nie chcieliście mi dać na początku szansy albo chociaż niektórzy nie byli przekonani do mnie to jednak udowodniłem co udowodniłem i może tak samo będzie z naszym kandydatem.

 

Więc jeśli nie sprawia kłopotów, jestem za tym aby dać mu testowego admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie wiem, jak dla mnie coś mi tu śmierdzi.Masz nie mal przegrane 8,5 na steam jak dla mnie to trochę za mało żeby składać podanie o admina

Złóż podanie tutaj  Admin testowy. A nie walisz ostro, że chcesz Admina zwykłego . 

U mnie neutral. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Próbny to inaczej testowy, czy tylko mi sie tak wydaje ? hmm jestem na tak by Ci dac tego testowego admina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Blackhill,

To raczej by pisał w innym dziale... A nie tutaj.

Jestem za adminem testowy, także ma odemnie małe tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co prawda nie jestem do końca przekonany co do osób, które na siłę od pierwszych minut na forum i serwerze starają się o posadę admina. Jednakże przekonany jestem, że każdemu należy się szansa i nikogo nie wolno skreślać bez podstawnie. Tak więc masz ode mnie TAK jako admin testowy.

 

 

Ps. Nie spamuj na czacie, że czity zglaszamy na u@ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Czas gry poprawiłeś, ale dalej nie jest on jakiś super. Jeżeli nie grasz w w tygodniu to musisz nadrobić czas w weekend.

Twoje zachowanie jest niedojrzałe i nie przystoi ono adminowi. Dopytywanie cały czas zarówno na forum, jak i serwerze co z Twoim podaniem jest... głupie. Dwa razy zastanawiaj się zanim coś zrobisz i może będzie dobrze. Zapoznaj się dokładnie z regulaminem admina i reaguj na zgłoszenia GG (info na str. głównej masz).

 

Dostaniesz admina na tydzień. Będzie to okres próbny, chociaż nie ukrywam, że również po zakończeniu tego okresu będziesz obserwowany. Podanie zaakceptowane.

 

@edit 25.12.2017

 

Ranga odebrana pomimo udanego kontaktu PW - zgłoszona nieobecność na czas nieokreślony, zbyt długo już trwająca. Po powrocie zapraszamy do ponownego złożenia podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×