Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

Vip i granaty i nie tylko...

69 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, mam małą propozycję aby dodać modele VIP.

Wiem że kiedyś  to było poruszane, ale myślę że to ładnie wygląda . Lecz można dodać strój Vip dla Kobiet i Mężczyzn 

Można też dodać granaty z Dm. Dość fajnie to wygląda  

Vip za zabicie otrzymuję...

5 hp -  10 hp za normalnie + 100 $ 

10 hp - 20 hp  za HS + 200 $

I do tego dać kilka innych broni ( TT mają inną bron, a CT  inną)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ja jestem na tak, fajnie by to wyglądało, a pro po vipa (nie opłaca się zakładać drugiego tematu) moze do jego menu zamiast shotguna dodac famas? Co o tym sądzicie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to powtarzałem i myślę, że administracja również jest tego zdania.

Warto dodawać coś nowego na próbę, a potem obserwować czy chcwyci. Pomysł naprawdę dobry, być może gracze będą zainteresowani wykupieniem VIPa z kopytkowego sklepiku.

 

Oczywiście jestem za. Fajnie by to wyglądało.

 

Co do tego famasa - ja się nie wypowiadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Modele są super, można byłoby je zmienić. Jednakże jest jeden główny powód dlaczego to raczej nie przejdzie. Trzeba je przecież pobrać, a modele swoje ważą. W sytuacji, gdy dodamy modele vip'a pobrać je będą musieli wszyscy, nie tylko vip'y.

Dodatkowo propozycja dotyczy osobnych modeli dla kobiet i mężczyzn. Jak serwer ma odróżnić płeć? Chyba, że sami wybierzemy. W takiej sytuacji do pobrania byłyby 4 modele, osobno dla CT i Terro.

Jedynie co to można dodać jakiś drobiazg dla vip'a w wyglądzie np. mała czapeczka lub coś w tym stylu, co mało zajmuje miejsca i nie zmienia modeli gracza.

 

2. Dodatkowe HP i granaty - według mnie jest to opcja na DM lub 4fun. Dobry gracz z dodatkowym HP wykręci na mapie 100:1 ... a na tym serwerze chodzi bardziej o w miarę tradycyjną grę. To samo dotyczy granatów (rozumiem, że chodzi tu o smugi za granatami) - pasuje to na serwer dd2?

 

3. Na edycję broni w menu vip'a jestem otwarty. Podawajcie swoje propozycje zestawu broni.

 

Czekam na dalsze komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Być może nie dodam nic ciekawego, ale żyjemy w takich czasach, gdzie im dziwniej i bardziej przesadzone tym lepiej, więc trzymanie się ścisłego stylu klasycznego nie wiem czy jest dobrym rozwiązaniem. Wątpię by klasyczność się wyróżniała na tle innych serwerów, które są przeróżnie skonfigurowane - nawet zwykły DD2. Klasyczność to normalność, ja dzisiaj widzę coraz mniej normalnie wyglądających ludzi na ulicy. Myślę, że na płaszczyźnie wirtualnej też to tak wygląda. Ludzi pociąga nienormalność, więc uważam, że należy podążać nowoczesnymi trendami.

@Petrus, te smugi mogą być. Czy pasuje? Nie wiem czy pasuje. Bardziej bym się skłaniał ku pytaniu czy kogoś to denerwuje. Dlatego ja jestem zdania, że warto tego typu efekty wizualne wprowadzić z możliwością ręcznego ich wyłączenia za pomocą komendy. Nie pasuje Ci - wyłączasz. Jest w porządku - zostawiasz tak jak jest. Co do modeli, to nie lata 90, gdzie na pobranie czegoś czekało się niemalże wieki. Teraz ludzie, a zwłaszcza gracze mają rakiety z tych internetów. Serio, pobranie kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt mb więcej to jest kwestia paru sekund dłużej, które w gruncie rzeczy są nieodczuwalne. Komu zależy, ten poczeka. Poza tym pobierasz raz, później już wbijasz szybko bez pobierania. Dlatego też ja bym się nie patrzył za specjalnie na szybkość wchodzenia na serwer, bo to i tak trwa sekundy. Dla fajnego serwera nawet te pare sekund dłużej jest warte oczekiwania.

Prędkość pobierania to jedno, a płynność gry to drugie. Czy takie efekty nie wywołają spadku FPS'ów? Być może się mylę, ale CS 1.6 jest to na tyle mało wymagająca gra, że spadki FPS'ów z reguły nie są problemem parametrów komputera, a jego przegrzewania i bałaganu na dysku. Z tego co zauważyłem, jak włączę swojego laptopa, to istna błyskawica, zapi*****a jak moja Mama kiedyś po wywiadówkach do domu, a po paru minutach jak się rozgrzeje niczym piekarnik, to nawet głupia przeglądarka mi laguje. Po prostu podzespoły tracą na wydajności znacząco pod wpływem temperatury, i tu nie ma na to mocnych, możesz mieć 10-rdzeniowego kompa i mega wydajną grafikę rodem z NASA, ale jak masz kompa zapchanego w środku kilogramowymi kłębami kurzu to masz po paru minutach pi*de nie komputer. Dlatego o spadek FPS'ów bym sie nie martwił, bo to za wiele nie zmieni w tej kwestii. Jak komuś laguje, to niech sie zainteresuje przeczyszczeniem i dysku twardego i komputera w środku, a nie szuka wymówek, że serwer zapchany durnotami. Sam masz komputer zapchany durnotami.

Co do samych propozycji, chyba się wypowiadać nie będę, bo co ja tam gram na serwerze, raz na miesiąc wbije i tyle mnie widzieli, ale uważam, że warto wprowadzić coś nowego, nawet dla wyglądu. Skoro może coś cieszyć oko, to dlaczego tego nie wprowadzić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Tak jak wspomniał Xzentley, mysle ze każdy by sobie poradził z pobieraniem tych modeli, nawet gdyby ważyły 500 mb. Co to dodatkowego HP jestem na nie :) a co do menuvipa brakuje mi tylko tam famasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Miałem neta nawet 0,60 mb i nie stanowiło to dla mnie problemu z pobraniem modeli czy tam czegoś podobnego. 

Tylko każdy narzeka że ma słabego neta. 

1. Modele są super, można byłoby je zmienić. Jednakże jest jeden główny powód dlaczego to raczej nie przejdzie. Trzeba je przecież pobrać, a modele swoje ważą. W sytuacji, gdy dodamy modele vip'a pobrać je będą musieli wszyscy, nie tylko vip'y. Dodatkowo propozycja dotyczy osobnych modeli dla kobiet i mężczyzn. Jak serwer ma odróżnić płeć? Chyba, że sami wybierzemy. W takiej sytuacji do pobrania byłyby 4 modele, osobno dla CT i Terro. Jedynie co to można dodać jakiś drobiazg dla vip'a w wyglądzie np. mała czapeczka lub coś w tym stylu, co mało zajmuje miejsca i nie zmienia modeli gracza.  

 

Na jednych z innych serwerów, nie napiszę z jakiego bo nie pamiętam były modele VIP Kobieta - Mężczyzna.

2.

2. Dodatkowe HP i granaty - według mnie jest to opcja na DM lub 4fun. Dobry gracz z dodatkowym HP wykręci na mapie 100:1 ... a na tym serwerze chodzi bardziej o w miarę tradycyjną grę. To samo dotyczy granatów (rozumiem, że chodzi tu o smugi za granatami) - pasuje to na serwer dd2?

Z HP to może trochę przesada, ale można dodać te smugi z granatami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Na jednych z innych serwerów, nie napiszę z jakiego bo nie pamiętam były modele VIP Kobieta - Mężczyzna.

Dobrze, ale musi być rozróżnienie na CT/TT, więc są 4 modele. Poza tym nie mogą one ekstremalnie odbiegać od standardowych postaci, żeby można było je odróżnić.

Zobaczę co da się zrobić w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pomysł z hp moim zdaniem na starcie odpada (popsuje to klimat dd2) lecz za zmianą modelu VIP jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Pomysł z hp moim zdaniem na starcie odpada (popsuje to klimat dd2) lecz za zmianą modelu VIP jestem jak najbardziej na tak

Większość serwerów DD2 ma coś podobnego.  Więc czemu nie można spróbować...   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość serwerów DD2 ma coś podobnego.  Więc czemu nie można spróbować...   

No racja spróbować zawsze można i zobaczyć jak się przyjmie taki pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ma dodatkowe hp. 

 

Mam jeszcze jeden pomysł, może to przejdzie, żeby dodać leczenie.... 

 

Wiem, że będzie dla mnie w tym momencie baty, ale jak ktoś nie spróbuje to nie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ma dodatkowe hp. 

 

Mam jeszcze jeden pomysł, może to przejdzie, żeby dodać leczenie.... 

 

Wiem, że będzie dla mnie w tym momencie baty, ale jak ktoś nie spróbuje to nie zobaczy.

Akurat leczenie to moim zdaniem dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skinów dla Vipa to jestem za. Oczywiście, będzie się ładnie prezentował oraz wyróżniał od pozostałych graczy. Niech to będzie jakiś prosty skin, np coś w stylu zmiana koloru uniformu lub zwykły napis na plecach VIP. Oczywiście, skiny także mogą być wgrane na wszystkie kopytkowe serwery :)

 

Co do Vipa. Można też zrobić takie coś że jak vip wbija na serwer, to na środku ekranu po lewej stronie wyświetli się napis np "Vip Petrus wbija na serwer".

 

Dla mnie leczenie na dd2 to beznadzieja. Niech dd2 pozostanie klasykiem bez żadnych gadżetów. Takie zabawy powinny być tylko na dm lub innych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Leczenie? Niech jeszcze strzela rakietami i dostanie odrzutowy plecak, niee. Ja myślę że oprócz skinów trzeba uatrakcyjnić ekwipunek Vipa. Tu trzeba tak zrównoważyć, żeby nie zaburzyć klasyki paranormalnymi zdolnościami a żeby gracze porwali się na vipa. Nie wiem może im odblokować kupno autolamy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To może wrócimy do starego dd2 z przed czasów 1 wojny światowej. Ludzie pomyślcie trochę głowa.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Co do skinów dla Vipa to jestem za. Oczywiście, będzie się ładnie prezentował oraz wyróżniał od pozostałych graczy. Niech to będzie jakiś prosty skin, np coś w stylu zmiana koloru uniformu lub zwykły napis na plecach VIP. Oczywiście, skiny także mogą być wgrane na wszystkie kopytkowe serwery :)

 

Co do Vipa. Można też zrobić takie coś że jak vip wbija na serwer, to na środku ekranu po lewej stronie wyświetli się napis np "Vip Petrus wbija na serwer".

 

Dla mnie leczenie na dd2 to beznadzieja. Niech dd2 pozostanie klasykiem bez żadnych gadżetów. Takie zabawy powinny być tylko na dm lub innych serwerach.

Jestem za tym co Mewa napisał. 

Skiny dla VIP-a idzie na wielki +

A co do wejścia "Vip taki i taki wbija na serwer" to jestem też za tym. Inni gracze jak zobaczą to może częściej będą kupować VIP-a 

DD2 niech zostanie klasykiem tylko dodajcie skiny dla VIP-a :D :D niech wyróżnia się VIP od normalnego gracza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×