Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Wywiad z Cross

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                    WYWIAD                  
 
 
 
Cześć @Cross. Na początek przedstaw nam się, powiedz ile masz lat i skąd jesteś?

A więc tak, mam na imię Bartek, mam 28 lat i jestem z Pleszewa, niedaleko Kalisza.

Opowiedz nam coś o swojej miejscowości i okolicach.

Mała miejscowość, ok. 17- 18 tyś mieszkańców. W okolicy w sumie nic ciekawego nie ma. Jedyne atrakcje to w pobliskiej miejscowości można zwiedzić zamek i takie tam podobne pierdoły, które w sumie mało mnie interesują.

Teraz opowiedz nam o swoich zainteresowaniach. Czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie?

Jak już niektórym wiadomo to moją wielką pasją jest wędkarstwo, łowię ryby już wiele lat. Wcześniej każdy weekend w sezonie spędzałem na zawodach wędkarskich, teraz tylko dla relaksu głównie z powodu braku czasu. Lubię też muzykę, dobry film oraz postrzelać w CS'a.

Masz może jakieś osiągnięcia? Jaki jest Twój największy połów?

Jeśli chodzi o osiągnięcia to mogę się pochwalić kilkoma wygranymi w cyklu zawodów Grand Prix Wielkopolski oraz zakwalifikowaniem się do Mistrzostw Polski, gdzie zająłem 27 miejsce.  A co do największej ryby to trafiło się kilka sumów ok. 150 cm i szczupak 90cm, w sumie nic specjalnego, ale nie mam szczęścia do rekordów.

A tak trochę żartem, czy złowiłeś już swoją ukochaną?

Tak mam już żonę i dwoje dzieci.

Wspomniałeś wcześniej, że lubisz posłuchać muzyki i pooglądać filmy. Zatem jaki gatunek muzyki preferujesz oraz jaki gatunek filmowy? Masz jakieś ulubione pozycje w swoim repertuarze?

Z muzyki ciężko stwierdzić jednoznacznie. Z każdego gatunku po troszku. Począwszy od rapu skończywszy na muzyce klasycznej, po prostu to co mi wpadnie w ucho to słucham. Jeśli chodzi o film to uwielbiam akcję, nudzą mnie filmy, w których nic się nie dzieje. Według mnie najlepsze filmy to te, które zaskakują swoim zakończeniem. Czy ulubione to nie wiem z klasyki, to może "Słaby punkt",  jeden z lepszych jakie widziałem.

Może teraz opowiedz nam gdzie pracujesz i w jakim charakterze?

Pracuje w firmie, która produkuje obrabiarki do metalu, jestem tam kontrolerem jakości.

Jako, że jesteś facetem to powiedz nam jaki posiadasz samochód i motocykl, jeśli takowy posiadasz?

Tu akurat nie ma się czym chwalić, posiadam Forda Mondeo a motocykl.... marzenia ściętej głowy, żona by mnie zabiła :P. A dlaczego mondeo? Po prostu potrzebowałem dużego samochodu ze względu, że jestem wędkarzem, a Mondeo to jedno z największych kombiaków.

To w takim razie jaki samochód i motocykl byłby spełnieniem marzeń motoryzacyjnych?

Zacznijmy od łatwiejszego czyli motocykl... podoba mi się Yamaha MT10, ale jak wspomniałem - żona- czyli pozostaje ewentualnie rower z jednośladów.  A auto to tak: suv, który pali nie wiele więcej co zapalniczka, nie psuje się wcale  i jest szybsze niż MT10. 

dnezck.jpg



Masz jakieś nałogi lub słabość do czegoś?

Nałogi? Jasne :), ten zły to papierosy niestety, a ten dobry to alkohol.

Co wywołuje u Ciebie uśmiech na twarzy? Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?

Na pewno uśmiech wywołują moje dzieci, chyba nie ma nic lepszego na świecie jak widok szczęśliwych dzieci.

Jakie masz plany na przyszłość lub jakieś marzenia, które mogą się spełnić?

Plany? Przetrwać do kolejnego weekendu :D. A tak poważnie to marzę, aby wszystko układało mi się w życiu przynajmniej jak do tej pory, nie gorzej. Może wydawać się, że to słabe jako marzenie, ale jak na razie nic mi więcej nie potrzeba.
 

Przejdźmy teraz do spraw związanych z cs'em i naszym "kopytkiem".

Jak się zaczęła Twoja przygoda z cs'em i jak trafiłeś na "kopytko"?

Pierwszy raz w CS'a zagrałem w szkole na praktykach. Oczywiście nikt nie miał pojęcia skąd w sali na 15 pc-tach nagle się pojawił CS  i tak siedzieliśmy, i czasami udało się zagrać. Po szkole nie grałem w cs'a przez długi czas, bo nie miałem na to wcale czasu. Pracowałem za granicą i po pracy myślałem tylko o odpoczynku. Jak zmieniłem pracę znalazł się czas, więc zawitałem na pewne forum pełniłem kilka funkcji, ale jedno z moich dzieci miało problemy ze zdrowiem i nie miałem głowy do gry. Zrezygnowałem ze wszystkiego do czasu aż syn nie wyzdrowiał, lecz gdy byłem gotowy wrócić okazało się, że ze starej kadry (włącznie z właścicielem nie ma nikogo), więc znalazłem Was i tak jestem, i trwam.

Jak zaczynałeś grać to bardziej Cię to wkurzało czy sprawiało frajdę? Lamiłeś bardzo długo czy po krótkim czasie załapałeś o co chodzi?

Powiem Ci tak, wkurzało mnie to strasznie, bo przez większość gry przy moim nicku w tabeli widniał napis "dead", więc gram na DM. Nie muszę długo czekać na dalszą grę.

Skąd się wziął pomysł na nick?

Długo myślałem, nie wiedziałem jaki byłby dobry, ale pewnego dnia oglądałem film  "Wanted"  i tak jakoś Cross przypadł mi do gustu. Ciekawi mnie bardziej skąd pomysł na Twój nick?

Mój nick, to pewna historia i opowiadałem o nim w wywiadzie o mnie, zachęcam do odwiedzenia redakcji, i przeczytaniu wszystkich artykułów.

Jak współpracuje Ci się z innymi adminami na DM i resztą załogą "kopytka"?

Nie no ekipę na DM to my mamy z górnej półki, nie ujmując innym adminom.  Ogólnie w porównaniu do poprzedniej mojej przygody z forum jest tu bardziej dojrzała załoga, więc i współpraca jest na wysokim poziomie.

Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?

Pierwsze co mi przyszło na myśl to @Nevertrust o lasce :P (sorki Never, nie wiem czemu staruszku). A  poza tym to najlepiej jakby zostało jak najwięcej z obecnej ekipy, bo jak młodzież dojdzie do władzy to strach się bać co będzie.

Masz ochotę odpowiedzieć na kilka zagadek?

Jeśli nie będą trudne to nie ma sprawy.

Czym się różni bizon od żubra?
Nie licząc  nazewnictwa to nie wiem.
Bizona lubią tylko rolnicy a żubra wszyscy faceci.
Haha no tak.

Co to jest?
-Yzb, yzb, yzb.
Nie wiem :).
Mucha na wstecznym biegu.
Chciałem powiedzieć bzykanie od tyłu :P.
Hahaha :D to było by blisko.

To pewnie wiesz na bank.
Co mówi rybak wchodząc do stajni?
No oczywiście, że znam tylko bardziej jako nie rybak tylko wędkarz: okoń.
No tak :D.

Kogo chcesz na koniec pozdrowić?


Miałem wymienić kilka osób, ale nie chciałem o kimś zapomnieć, więc pozdrawiam wszystkie kopyta te prawe i lewe, i przednie, i tylne :P.

Dzięki udzielenie wywiadu i poświęcony czas.

Nie ma sprawy, fajnie spędzony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 13

Wywiad 1 klasa normalnie:

 

 comment_2hLSNuNZKxHuqCdUO0J5g5BjcQHQ3PN5

 

 

a co do:

 

Nevertrust o lasce

to:

 

 giphy.gif

 

 

Dziękuję za miłą lekturę. Oczywiście @Cross bez obrazy z tym fakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

 

 

573a0b659866e.jpg

 

 

 

 

Tego się po @Cross'ie nie spodziewałem. :P Ten wywiad tylko utwierdza w przekonaniu, że na kopytku grają same ciekawe i dojrzałe osoby. Konkurencja uczcie sie od mistrzów! :D Dobra robota Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Super wywiadzik, dowiedzieliśmy się że Cross to wędkarz z zamiłowania, szczęśliwym ojcem dwójki dzieci i nie spełnionym motocyklistą :) domyślam się że posiadasz Mondeo Mk3 :) Pozdrawiam :)

 

Dokładnie tak jak mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to z tad twój nick.

Ja myślałem że pochodzenie jego jest inne :D

 

Wywiad fajny.

Cross - ciekawy człowiek z pasją łowiecką (tego to terenówka by się przydała :D) co do motoru to nie miej za złe dla żony. W końcu spełnisz marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×