Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Zjazd Fanów CS-KOPYTKO 2018 !!!

95 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Aby bylo na dwa dni wieczorem drinken saken potem na drugi dzien trzeźwiejemy fotka społecznościowa i mozna jechac do domu :D

Edytowane przez Sokson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Aby bylo na dwa dni wieczorem drinken saken potem na drugi dzien trzeźwiejemy fotka społecznościowa i mozna jechac do domu :D

zgadzam się  <faja>  gitara  :ziom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sprawa fajna, ake kto by chciał patrzeć na moja brzydka morde? :( ja praktycznie mieszka w środku Polski i do Krakowa, mazury Warszawy, nad morze wszędzie mam dalko XD Z drugiej bym chciał Was zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Góry?

Mazury?

Morze ? 

 

A może by tak wszystko razem połączyć, i pojechać nad Morskie Oko. :P Masz tu góry, mazury, a i w nazwie morze, i namiot rozbijesz przy brzegu. ;) @Galominek, nie oszukuj. Ludzie z centrum Polski mają wszędzie najbliżej. xD Co ja mam powiedzieć jako południowiec w sprawie wyjazdu nad morze - cały dzień wyjęty z życia, a Ty masz wszędzie pół drogi do celu - taki to pożyje, a jeszcze narzeka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A może by tak wszystko razem połączyć, i pojechać nad Morskie Oko. :P Masz tu góry, mazury, a i w nazwie morze, i namiot rozbijesz przy brzegu. ;) @Galominek, nie oszukuj. Ludzie z centrum Polski mają wszędzie najbliżej. xD Co ja mam powiedzieć jako południowiec w sprawie wyjazdu nad morze - cały dzień wyjęty z życia, a Ty masz wszędzie pół drogi do celu - taki to pożyje, a jeszcze narzeka. :D

Dobre i te Morskie Oko :) zobaczymy co na to reszta graczy  hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morskie oko moze byc akurat po drodze mogę zabrać cyca xd i za granice można wycieczkę sb zrobić w końcu niedaleko xdd

edit

Do zakopanego ja mam 320km

Edytowane przez Sokson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Kraków xD

Kraków mi pasuje. Przy okazji mogę zebrać ludzi z Kieleckiego. Z tego co pamiętam, to chyba perGalominek z moich okolic jest. :D

 

Ogólnie zamysł fajny, z tym że trzeba by wszystko omówić i ustalić. Nikt nie chciałby jechać przez kilka godzin, tylko po to żeby pochwalić się ilością zabitych botów na fy_pool_day i wracać zaraz do domu. Najlepiej coś wynająć na nockę, żeby móc się spokojnie napić, pogadać i przekimać.

 

Pod pomysł podpisuję się rękami i nogami - o ile nie będzie to drugi koniec Polski, postaram się jakoś doczołgać moim złomkiem. :-D

Edytowane przez chati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem Za. Ogółem jestem ze Starachowic, nie daleko Kielc. W górach byłem, w Zakopanym również ale odwiedzić ponownie zawsze mogę i z miłą chęcia Was wszystkich poznam. Jestem tu nowy i mnie nie znacie i to jest dla mnie świetny pomysł tylko kiedy, chodzi mi o dokładny miesiąc, kobitkę muszę poinformować i wziąć sobie urlop i mam jak dobrze pójdzie to bd miał już zdane prawko ( W następnym tygodniu bd miał egzamin z praktycznego ^^ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo to nie zdrowo :D haha

 

Ale niestety w moim przypadku to mieszkamy razem i jak bym znikł tak na kilka dni to trochę było by to dziwne ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×