Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Zjazd Fanów CS-KOPYTKO 2018 !!!

95 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej uważam, że pomysł dobry, lecz nierealny. Miejsca zamieszkania, praca, szkoła, dom, rodzina, obowiązki itd.

Prędzej jakieś grupowe czat video - o ile coś takiego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. 

 

Takie poważne pytanie czy będzie kiedyś organizowany taki zjazd gdzie wszyscy moglibyśmy się spotkać?

 

Chodzi mi o faktyczną deklarację takiego spotkania w pełni zorganizowanego gdzie cała banda Kopytkowiczów mogłaby się spotkać, poznać w realu i gdzie pełnoletni mogliby się razem napić  :mrgreen: Najlepiej wybrać takie miejsce gdzie wszyscy mieliby po "równo" z dojazdem i coś takiego mogłoby potrwać 2-3 dni, dlatego warto się zastanowić bo wiązałoby się to z kosztami ale myślę że znalazłaby się grupka osób która chętnie by w czymś takim uczestniczyła. Rozważcie wszystkie za i przeciw.

 

Jestem jak najbardziej na tak, w razie "w" mogę również zająć się organizacją od strony zakwaterowania oraz wyżywienia. Myślę że nie było by to większym problemem ponieważ raczej nie ppotrzebujemy hotelu **** oraz sushi na obiad ;)

Natomiast trzeba utworzyć poważną ankięte z

 

TERMINEM

 

I tutaj raczej musi być to termin pomiędzy majem a wrześniem 2019 ( wydaje mi się że jakoś wtedy najlepiej)

 

+ druga ankieta z  5 punktami myślę ze tj.

1. zach-pom, kuj-pom i pomorskie.

2. warm-maz. i podlaskie

3. mazowieckie + łódzie,

4. wielkopolskie, lubuskie i dolonośląskie i

5. śląskie, świętokrzyskie i małopolskie.

( wybacznie za odrzucenie  lubelskiego, opolskiego i podkarpackiego ) 

 

 

Więc najpierw wybieramy termin, potem województwo potem sztab organizacyjny a potem jak ktos się wyłamie to jemu połamie zęby :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Ruda, ta Twoja organizacja tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że kobiety sie nadają jedynie do mieszania bigosu. <samuraj>

Ja Wam zorganizuje wyjazd. Patrz i sie ucz: Jazda na Mazury pod namioty! Daro będzie ryby łowić, Ruda je smażyć. Galo i Lejto specjaliści od procentów, to do sklepu po zaopatrzenie będą latać, no i jakiś młody do podawania piwa by się przydał, np. sayu. No i z bani. Można jechać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dalej uważam, że pomysł dobry, lecz nierealny. Miejsca zamieszkania, praca, szkoła, dom, rodzina, obowiązki itd.

Prędzej jakieś grupowe czat video - o ile coś takiego jest.

 

@Nevertrust nie mówię tu o takim huraaa jutro zjazd :D, myślę że z wyprzedzeniem każdy będzie mógł wygospodarować czas na taki zjazd i urwać się na te 2-3 dni bo dlaczego nie? Potrzeba tylko motywacji i chęci do tego no i organizacji ale tu już wkracza @RudaNaRapie bo się zadeklarowała na organizatorkę :P Teraz tylko trzeba chętnych którzy by przyjechali na taki zjazd i nic tylko organizować.

 

Noooo @Xzentley Ty to się nadajesz do organizowania nie ma to tamto  <haha>

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ej Ruda, ta Twoja organizacja tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że kobiety sie nadają jedynie do mieszania bigosu. <samuraj>

Ja Wam zorganizuje wyjazd. Patrz i sie ucz: Jazda na Mazury pod namioty! Daro będzie ryby łowić, Ruda je smażyć. Galo i Lejto specjaliści od procentów, to do sklepu po zaopatrzenie będą latać, no i jakiś młody do podawania piwa by się przydał, np. sayu. No i z bani. Można jechać. :)

 

Jak ja Ci namieszam bigosu to zostaniem naczelnym pustym dzbanem kopytka :) 

 

A tak serio, to ludzie muszą mieć możlwiość decyzji, nie możemy decydować za nich. Demokracja i koniec tematu. Miejsce  znajwiększą liczbą głosów wygra i załatwione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tu z tą decyzją to bym polemizował, każdy będzie to widział inaczej i nic z tego nie wyjdzie... Organizacja to podstawa ale ja bym np. celował w coroczne zjazdy za każdym razem w innym miejscu gdzie każdy będzie miał bliżej a ktoś dalej, wyjdzie to najsprawiedliwiej kto chce to przyjedzie a kto nie to nie... Wybiera się miejsce podaje datę oczywiście z wyprzedzeniem i cena tu jest najważniejsza, nie może być zbyt wysoka bo nikt się nie zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, do podania szacowanej ceny potrzebuje oszcować liczbę uczestników, im mniej uczestników tym impreza droższa tego chyba tłumaczyć nie musze. Do wstępnego kosztorysu również potrzebuję liczbę uczestników pi razy oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I do tego potrzebna jest ankieta kto w ogóle byłby chętny na taki zjazd, znając liczbę chętnych można wybrać miejsce i wtedy będzie mniej więcej znany koszt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruda Ty dom budujesz, że takie wyliczenia Ci potrzebne? xD Sorry za offtop. :D Pi razy drzwi, i z bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Też jakoś nie bardzo widzę sens robić zjazd za granicą jak ma on potrwać 2-3 dni maksymalnie o ile w ogóle do niego dojdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co komu l4? Od razu składaj wymówienie, zbuduje się szałasy i już tam wszyscy zostaniemy. Lemury w takich kołowrotkach jak mają chomiki będą nam prąd wytwarzać, zrobi się dzidy i można polować na jakieś mniam mniam. Czego chcieć więcej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim skromnym zdaniem jest Nas jeszcze zbyt mało, aby organizować ogólnopolskie spoty. Oczywiście temat zapewne powróci w bliższej lub dalszej przyszłości.

Na chwilę obecną oczywiście nikogo nie zniechęcamy, wręcz zachęcamy do integracji społeczności cs-kopytko.pl. Mile widziane zdjęcia ze spotów, którymi chętnie podzielimy się w mediach społecznościowych oraz na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×