Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Życzenia Świąteczne 2017 & Noworoczne 2017/2018

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

boze_narodzenie.png

 

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim związanym z cs-kopytko.pl oraz Waszym bliskim najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, radości oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

 

W nadchodzącym roku 2018 życzymy samych sukcesów, dobrej zabawy wynikającej z uczestnictwa w Naszej społeczności oraz zdrowia i szczęścia.

 

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy w 2017 pomagali rozwijać sieć cs-kopytko.pl w przeróżny sposób. Przede wszystkim są to Administratorzy oraz Opiekunowie serwerów, Moderatorzy forum, grupa UB Support, Graficy oraz wiele zwyczajnych użytkowników, którzy mocno Nas wspierają - serdeczne dzięki!

Serdeczne dzięki również dla Wszystkich Donatorów, którzy bezinteresownie wspomagali finansowo Nasze serwery.

 

Do zobaczenia w komplecie za rok!!

 

 


Wszystkiego najlepszego!

 

Administracja cs-kopytko.pl

 

ps. Temat jest otwarty i chętni mogą dołączyć się do życzeń   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 13

Wszystkiego Nalepszego, Kopytka! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Dzięki za wsparcie gdy tego potrzebowałem, czasem irytowałem, ale od początku Was "przyjacielsko kochałem". Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełniania najskrytszych marzeń w 2018 roku - oby ten rok był bardziej udany od poprzedniego. Czapki z głów dla Was wszystkich tworzących Sieć. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×