Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: BialaMewa`


2. SteamIDSTEAM_0:1:102167572


3. Wiek: 18


4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/BialaMewa%60/193.33.177.12:27126/


5. Doświadczenie: Doświadczenie mam dość duże gdyż jestem Adminem na tej sieci na serwerze DM+BF2. Byłem również współwłasicielem na jeden sieci która już nie istnieje.


6. Napisz kilka zdań o sobie: Oczywiście jestem Michał, każdy wolny czas dosłownie spędzam na tej sieci oraz serwerach. Spędzam dużo czasu na graniu na dwóch serwerach które oczywiście to cs-kopytko DD2 Oraz BF2. GG Alarmowe odpalone gdy włącze tylko komputer i reaguje na każde zgłoszenie.


6. Mikrofon: Niestety ale mam wade komputera i nie działa.


7. Akceptujesz regulamin admina?: Oczywiście że tak


8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Id 704 Nick BialaMewa


9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/49863-podanie-o-pr%C3%B3bnego-admina/ (DM+bf2)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2 pkt pobrane

Myślisz ze jak napiszesz podanie w Święta to dostaniesz admina ? :D życzę powodzenia :*

 

Co to podania: gt, wiek, doświadczenie, gra na obu serwerach (procz skilla) bardzo dobra :). Masz moje tak :* pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A masz to moje małe tak.:D Tylko popraw aktywność bocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie masz jednego totalnego minusa. Nie będziesz żadnemu innemu adminowi mówił co ma robić.  Ty wszystko zawsze wiesz, a lament na adminowskim bo wszyscy odpaleni, wszyscy do sprawdzenia. pelny server a Ty z pyskiem że nie sprawdzam tego którego akurat Ty chcesz. A pojecie o adminowaniu i o tej grze masz takie jak  ja o robieniu miodu brzozowego- czyli widziałem w necie to może spróbuje też zrobić.  Jak zamiast ss zrobić dałeś perma i miałeś demko rozpisać to ogon podkuliłeś i temat zamknięty. Zasada widzę taka sama jak dzisiaj na dd2. Ktoś mnie zabija więc jest odpalony.  Mówię otwarcie, nie przepadam za Tobą ze względu na to że się zachowujesz jak byś wszystkie rozumy pozjadał i myślisz że masz jakieś specialne względy na dd2 bo jesteś adminem na dm. Totalnie się mylisz. Jestem zdecydowanie na nie. Na trzy Twoje zgłoszenia tylko jedno było uzasadnione- to jest pojęcie o adminowaniu?  Ja się upewniam trzy razy zanim banuje.  Zresztą widać w temacie ss na forum ile jest Twoich pomyłek a ile innych adminów. Tyle w temacie. 

 

 

btw Te Twoje powalające 574 minuty na serverze. Proszę Cie....

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Przychodzisz sobie na dd2 i się rządzisz A twoje miejsce jest na DM .

Lat masz 18 ale jesteś zarozumialy i myślisz że masz admina na servie to na drugim przychodzisz i spamujesz na admin czat i to wcale nie chodzi o odpalonych graczy, twoje posty dotyczące graczy co proszą o UB są śmieszne , każdy z nas zna swoje miejsce oprócz Ciebie.

Nie bądź zły ale czas nauczyć się najpierw swojej funkcji i podejcia do sutuacji co wyżej napisalam.

Jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Również jestem na NIE. Może kiedyś zmienię zdanie, ale mimo tego że jesteś aktywny na forum i na serwerach to jednak często za bardzo mieszasz czy choćby jesteś zbyt nerwowy lub jeśli to złe określenie to mało cierpliwy.

 

Mam dla Ciebie małą propozycję. Bądź adminem na DM, ale porządnym, przykładnym adminem bez żadnych mankamentów, a gdy nadejdzie odpowiedni czas to myślę, że może też zostaniesz adminem na DD2, ale na razie mam zbyt mieszane uczucia co do Ciebie, więc jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

GT- no takie średnie bym powiedział (kiedyś tyle w jeden dzień robiłem na dm xD)

Hmmm nie spotkałem się jeszcze z tą tw "rządźą" na dd2 ale to że jesteś zarozumiały to ma racje Sylwek <sex> , ode mnie jak na razie neutral :/ ale no nie do mnie należy decyzja 

Popraw aktywność jak i zachowanie a może zmienię zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jak chcesz sprawować funkcje admina na 2 serwerach ? Jeśli ty nie znasz i zgłaszasz stałych/starych graczy na u@

Dla mnie Neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A ja jestem na TAK. :)

 

Jestes odpalony oczywiscie mowilem to od początku, ale po primo:

 

- kto złapie haxa, lepiej jak nie inny hax

- na dd2 jest troche haxow, nawet wsrod adminow, przyda sie ktos kto ich pownerwia swoim "skillem", a Ty się do tego nadajesz :P

- na dd2, czasem jest jakis pros, moze Cie w koncu rozpisze ;p

- zawsze to jeden hax mniej na DM.

 

Reasumujac, wielkie, wielkie Tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A ja jestem na TAK. :)

 

Jestes odpalony oczywiscie mowilem to od początku, ale po primo:

 

- kto złapie haxa, lepiej jak nie inny hax

- na dd2 jest troche haxow, nawet wsrod adminow, przyda sie ktos kto ich pownerwia swoim "skillem", a Ty się do tego nadajesz :P

- na dd2, czasem jest jakis pros, moze Cie w koncu rozpisze ;p

- zawsze to jeden hax mniej na DM.

 

Reasumujac, wielkie, wielkie Tak. :)

 

  reasumując : Ja, Cycuś  i wszyscy admini z dd2  składamy podanie o admina na dm w takim razie.   

 

Powód taki sam jak napisałeś. Czyli taki że gramy lepiej niż statystyczny gracz cs-kopytko. 

 

 

No sorki Drew ale to nie jest argumentacja która określa czy admin się sprawdza czy nie. Przychodzą na dd2 ludzie którzy biją na głowe starych wyjadaczy z servera i gdyby złożyli podanie o admina argument  że zajebiście grają nic im nie pomaga jeżeli subiektywnie oceniają innych i traktują z ich z góry.  3 z 4 powodów które opisujesz mówi o tym że  Mewy będzie mniej na dm, że będzie "wnerwiał" swoim "skillem" innych i że może ktoś go rozpisze( kolejna aluzja do tego że gra dobrze .. ) 

 

 

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

W sumie racja jak na dwóch serwerach będziesz pilnował porządku ? 
Pytanie takie po co Ci admin na dd2 ?? skoro już masz na DM bez sensu troche dla mnie.. 


50/50 nic do Ciebie nie mam ale zawsze jakieś ale jest xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tutaj długo nie było ,więc nie jest na miejscu wypowiadanie się aczkolwiek jeśli chodzi o "pouczanie" innych adminów to nie jest na miejscu chyba ,że jest to w dobrej wierze robione i naprawdę ten ktoś robi źle to okej zrozumiałe. Ale wydaje mi się ,że tutaj każdy z adminujących wie co do niego należy aby było jak to się mówi "Miód z cebulką" więc przemyśl to dwa razy jak składasz podanie na drugi serwer gdyż nabić minutki i chwilowy słomiany zapał jest ,ale z czasem może się zamienić w to : "A kurde muszę chyba zrezygnować ,bo nie daje rady , brak czasu" ... Przemyśl to a dlaczego Ci to mówię ? Bo miałem identyczną sytuację i co ? Jestem teraz szarym wyliniałym kotem z rangą Vipa ;) Na moje zostań przy adminowaniu na DM skup się tam aby łapać oszustów a gwarantuje Ci ,że to będzie najlepsze rozwiązanie . Admini z DD2 na pewno sobie doskonale dają radę . ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

DD2 nie moja bajka, nie gram tam. Masz jednak admina na Dm, więc pozwolę sobie wrzucić moje 3 grosze.

Zdeklaruj się DD2 czy DM. Moim zdaniem jesteś przelotnym deszczem na Kopytku, który sporo ludzi wkurza swoją osobą.

W grze na DM nic do Ciebie nie mam, ale na forum wpychasz swoje posty tam gdzie ich nie trzeba.

Co do gry na DD2 z tego co czytam w postach powyżej  zachowujesz się jak byś wszystkie rozumy zjadł. 

Jedno co mnie zastanawia: trafnie zgłaszasz oszustów na forum, ale same ss-y to już Ci gorzej wychodzą. 

Reasumując - mojego poparcia nie masz co do podania na admina na dd2.

Możesz mnie nie lubić i się ze mną nie zgadzać, ale tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Zajmi sie jednym serwerem, bo widze ze starasz sie. Tylko nie podobda sie twoje zachowanie w dziale UB. Jak napisalem tobie zebys demo rozpisal to tego nie zrobiles, nie wiem czy umiesz czy nie to juz nie moja brozka. Pozostan adminem na DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiemy, że niestety zazwyczaj zapał jest chwilowy. Zwykle odbija się to na aktywności na jednym serwerze lub utratą chęci gry w ogóle. Twój czas gry na DM jest ok, ale nie powala na kolana. Średnio jest to ok. godzina dziennie.

Podanie odrzucam. Jest wiele możliwości, jak możesz wykorzystać czas, który dodatkowo chciałbyś przeznaczyć na Naszą sieć. Oprócz standardowego, więcej spędzania czasu na serwerze można go promować w wieloraki sposób. Jest to reklama, zachęcanie innych do pomocy (może podanie o admina) oraz ogólna promocja serwera. Jeżeli masz czas, a nie do końca wiesz co robić zapraszam na steam, zawsze dla chętnego coś się znajdzie.

Dzięki i liczę na jeszcze większą pracę, ale na dotychczasowym serwerze DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×