Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
amat00r

Animacja + celownik

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wam, mam prośbę do Was. Podacie mi jakie są komendy na celownik do awp i jak zmieniam broń na glocka bądź czy też granat to bez animacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na poradniki nie podał tego co mi było potrzebne ale na necie już sobie znalazłem.

Jak by ktoś szukał to macie :

 

Zmiana broni z animacją, bez animacji :

 

 

Włączenie/wyłączenie celownik do awp :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale używanie takiego celownika do awp, scout itp. jest zakazane :) Lepiej narysuj sobie kropkę na monitorze, wtedy łatwiej się nauczyć no-scuop walić i nie będziesz potrzebował żadnego celownika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Galominek, zakazane, to fakt, ale jaka różnica jest pomiędzy narysowaniem sobie celownika na monitorze, a wgraniem go sobie do gry skoro wychodzi na jedno i to samo? :P @amat00r, namaluj sobie taki celownik na monitorze. Bezpieczniejsze rozwiązanie, no i legalne, albo przyklej sobie gumę, bo o narysowanie celownika to Cię ktoś może posądzić, że a jednak masz celownik, natomiast z gumą to nikt Ci nie udowodni, że to celownik. W razie kontroli, powiesz, że lubisz mieć gumę na środku ekranu. Odpręża Cię to, no i zawsze możesz sobie ją użyć, a po użyciu znów przykleić, a więc zamiast szukać po szufladach i tracić czas, to masz ją zawsze pod ręką. No i nie musisz kupować nowych. Guma w końcu nie musi być jednokrotnego użytku. :P

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Oglądałem pewien filmik z CS'a i gość mówił że celownik do awp/scout jest zabroniony na esl a nie wiedziałem że u nas na serwerze również. Po przeczytaniu jeszcze raz regulaminu stwierdzam, iż nie bd wyrywał celownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Xzentley jestes bardziej doświadczony,powiedz mi czy ten celonwik będzie widoczny na ss'ach czy nie? Bo według mnie tak :) Zaś gumy/narysowanego celownika na żadnym ss'ie demku itp. tego nie wykryjesz. No chyba ze Ci komputer/laptop pozyczy albo wbijesz mu się do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że będzie. Nie chodzi mi nawet o to czy powinno się wgrywać czy nie. Ja ogólnie nie popieram, bo jest to jednak jakieś w niewielkim stopniu ułatwienie gry w stosunku do graczy, którzy nie mają takowych modyfikacji. Rozumiem, że wgrywanie to ingerencja w grę, gdzie w przypadku multiplayer powinna być zakazana, aby każdy miał takie same szanse, natomiast rysowanie celownika to ingerencja w własny sprzęt, i nikomu nic do tego, ale chodzi mi o efekt końcowy. Nie ważne czy wgrane czy namalowane, ale jest. W jednym przypadku zabronione, w drugim nie, i to mnie zastanawia jaki jest sens zakazania takiego celownika, skoro ten zakaz można obejść bez ponoszenia konsekwencji... mysli.gif

 

P.S. Luźna rozmowa, hejtom mówię NIE! paluszkiem.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja popieram takie rozwiązanie. Człowiek jakos musi sobie radzić, a ta guma choć ułatwia gre, może tez wiele nauczyć :) Za nią tez mozesz dostać bana, jak będziesz dziwnie zabijał to wiadomo za admin się doczepia, a Tobie bedzie trudno udowodnić niewinność, bo co powiesz ze masz gume na monitorze? :D

 

P.S. jaka luźna rozmowa, może sobie jak trochę pokrzyczymy to zagramy w końcu 1 vs 1? A gdy Cie juz pokonam, to bez spiny sobie sadziemy i wypijemy piwko :P

 

Jagiellończyk, o jaki celownik Ci chodzi ? O tą kropkę czerwoną co masz w lunecie czy ten celownik co jest przy AK, m4 itp.? Bo jeśli ten drugi to on jest zakazany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×