Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LubuskieTeam.Mata

Ban zostaje prośba o ub

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś sobie robi jaja na dd2? kiedyś miałem bana .. mordeczka mnie zbanowal rok temu i wrzuciłem ssy i teraz  nagle ban za nic... ban aktywny????? prośba o ub.. połowa graczy zna mnie z kopytko

Admin blackhill zawsze mi się nie podobał.. zauważyłem, że ma jakieś uprzedzenia do mnie.. zazdrości mi top 15? proszę o ub nie mam bana aktywnego.. zróbcie porządek.. był reset serwera znow wskoczyłem w top 15 i adminowni blackhillowi to się nie spodobało... prośba o ub...



to jest chore, że banują mnie za to, że nagle typ mi wyskakuje i we mnie strzela a ja mam klikać kwadraty 32 bit.. dramat ludzie jakie to czasy?? w dodatku zawsze wyskakują mi kwadraty jak jakiś typ do mnie strzela i jak jest blackhill a mi dobrze idzie ogarnijcie ten serwer

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam normalnie odpalonego csa... nic nie grzebie w grafice.. standardowe ustawienia.. co mam zrobić jeżeli strzelją do mnie a mi wyskakuje test? który raz działa a raz nie.. co mam zrobić jeżeli do mnie strzelają a ja wciskam klawisz nr 9 i nic się nie wyświetla.. za minutę widzę kwadraty klikam i znów to samo... mintue nic się do mnie nie wyświetla ten test jest frustrujące.. jeżeli takie testy mają ważyć na tym czy ktoś czituje to ja dziękuje za ponad roczną grę na tym sewerze. 

Dajcie ub ludzie..co blackhill na serwerze to grać nie mogę bo ciągle testy.. ten test nie działa poprawnie... raz widac kwadraty raz się nic nie wyśietla pomimo wciskania klawisza nr 9... nie raz byłem świadkiem jak ludzie psiączą na serwerze i piszą, że nie wyświetlają się kwadraty .. daro wbij na gametracker i sprawdż jaki mam czas gry na serwerze.. szkoda mi się będzie rozstać z tymi ludzmi a nie będę tle pauzował aby zostac w tyle w topce.  Moim zdaniem taki czas bana jest niesprawiedliwy jeśli chodzi o wadliwe działanie testu z kwadratami.. w dodatku o banie z kwadratami dowiedziałem się po banie aktywnym...wcześniej nic mi się nie wyświetliło.. prośba o ub

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie raz słyszałem o problemie z testem 32bit.. ale to jeszcze zanim adminem zostałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luba widac Masz do bani csa. Testy dzialaja poprawnie, albo tobie nie chce sie rozwiazac testu albo walisz w kulki. Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Otwieram

Ban za grafike (który był podstawą aktywnego bana) został źle nadany i według mojej oceny nie miałeś prawa o nim wiedzieć jako zwykły gracz nie wchodząc na amxbans - dlatego ban aktywny zostaje zdjęty.

 

Kwestia bana za grafike. Miałeś już 3 bany za niewykonywanie testu, próbowałeś może zainstalować inną wersje gry aby nie mieć z tym problemu? Może wypróbuj Naszą wersje CSa http://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view?usp=sharing?

 

Na chwile obecną pozostaje Ci 3 dniowy ban za nierozwiązywanie testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ok :) pobiorę innego csa :) z tym aktywnym banem.. o banie za grafikę dowiedziałem się dopiero po banie za aktywnego...wcześniej nic mi się nie pokazało.Ten test może działać wadliwie dlatego, że mam win 10 64 bit?

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze mam win10 64 bit i nie ma problemu. Moze i niepotrzebnie sie tu wypiwiadam ale coz. Nie da sie wyegzekwować tego zebt wszyscy grali na 32 bit. Praktycznie 90% graczy nie ma pojecia o tym. Ja rozumiem ze niektorzy graja czystko rozrywkowo bez zadnych swoich wymagan co do siebie. Ale jezeli grasz tu od dluzszego czasu poswiec pare minut i poszukaj dzialajacej w 100% wersji cs. Fakt. Szkoda zebys odchodzil. Ale moim zdaniem od lepszych graczy trzeba wymagac takich rzeczy. Sprawiedliwe? Oczywiscie ze nie. Ale dla adminisratorow przyjemnosc ze tacy gracze graja fear a dla Ciebie powinna byc to satysfakcja ze lejesz innych tak jak należy i na ustawieniach takich jak należy. 16 bit jest stasznie irytujace ale dopóki ktos tego nie wykorzystuje to niech gra.(nawet jak kogos wyrzycisz czy dasz mu bana to nie wie o co chodzi wiec malo co to zmienia) Regulamin regulaminem a logiczne podejscie i obiektywna ocena kazdej pojedynczej sprawy powinna stac na pierwszym miejscu.

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z tego wiem robiłem tobie test chyba 30 razy i wiecznie masz negatywny. Trochę mnie to zirytowało że masz to wszystko w .... i nic z tego sobie nie robisz. Dostajesz test 3-7 raz i wychodzisz. Po czym wchodzisz jak by nigdy nic się nie stało. Wybacz ale nie lubię takich dziecinnych zagrywek. Jak masz do bani cs-a to po 1 banie powinieneś go zmienić a nie grać dalej.

 

Tyle mam w tym temacie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×