Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LubuskieTeam.Mata

skarga na blakchill

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

ten admin ma do mnie jakieś uprzedzenia.. ban aktywny... za co?  nie mam bana aktywnego.. ten gość robi sobie jaja ze mnie ... zazdrościł mi zawze topki... był reset serwa i ban aktywny... nie mam bana aktywnego i prosze o ub i zrobienie porządku !! nie gram na tym serwerze  miesiąc ale bardzo długo..niech blackhill zrobi porządek z tymi kwadratami 32 bit... klikam 9 pokaz obrazek i nic nie mam.. dramat z tym czymś jak mam grac? codziennie ponad rok gram wieczorami na tym serwerze i chyba już nigdy go nie odwiedzę za takie przeboje dramat

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz bana na serwerze DM+BF2 na to samo ip lecz jest zmieniony nick. Mam nadzieję, że załączony obrazke rozwieje twoje wszelkie wątpliwości. Czekaj na wypowiedź Blacka.ngtzbk.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądam.. dostałem bana za nie klikanie w odpowiedni obrazek na 32 bit.. jak mam klikać w odpowiedni obrazek jak typ na mnie idzie i strzela a mi wyskakują obrazki ? w dodatku jak klikam na nr 9 to raz mi wyskakuje obrazeka  za chwilę nie.. nigdy nie miałem czitów.. w doatku znacie mnie z tego serwera... w dodatku zawze mam obrazki 32 bit jak mi dobrze idzie i jest blackhill czy to przypadek? byl reset serwera i jestem w topce.. nie wyobrażam sobie pauzowania  w sumie tyle za nic.. ponowna prośba o ub. czy nie kliknięcie w obraze 32 bit jak ktos do mnie strzela to jest czitowanie?

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin Blackhill nie jest zwykłym adminem, zna się na rzeczy i widocznie miał do Ciebie jakąś niepewność, może grałeś nieczysto ( admin jeśli jest nie pewny robi ss'y ) , może grałeś na 32 bitach a co jest nie dozwolone. Jeśli masz aktywny ban, to musi za coś być chyba, że ktoś się podszywa za Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami jak wyjdę z serwera to jak wchodzę ponownie to wyświetla mi się przy nicku(1) tak jakby  te nicki były podwójne.. gram na tym serwerze sporo czasu.. myślę,że ban na taki długi czas nie jest sprawiedliwy.. gram od ponad roku wieczorami codziennie. Ten test z kwadratami jest żenujący.. gram sobie .. ludzie do mnie strzelają a ja mam klikać kwadraty.. w dodatku raz widoczne raz nie pomimo wciskania klawisza nr 9.. zawsze gram na tym samym nicku... LubuskieTeam.Mata.. zawsze.. może ktoś się podszywa... w dodatku przy dzisiejszej grze co kilka minut były bany za ban aktywny.. podejrzane. Jakbym był zapalonym cziterem to bym gral co chwilę na innym serwerze a ja gram głównie na tym tutejszym i od długiego czasu.. jak by mi nie zalezało to bym sie tu na forum nie rejestrował i po prostu grał na innym serwerze.

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ludzie do mnie strzelają a ja mam klikać kwadraty

No widzę masz ciekawą dzielnicę :) strach wyjść z domu czy z mieszkania :)

Kojarzę cie, nie widziałem żebyś grał nie czysto ale to może kiedyś... trzeba było poświęcić rundę na te kwadraty. Po za tym za odpalanie się na DM masz perma, zmieniłeś sobie ID więc dostałeś ze na aktywnym grasz. Niech się wypowiedzą twoi "oprawcy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam neta w play modem pod usb. max leci 2 Mb. Przełączam raz na lte gdzie mam 1 kreskę lub na wcdma gdzie mam max kresek ale pingi po 80.W tym miesiącu w końcu zmienim, na normalne upc 60

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroce do domu to napisze dokladny opis za co Masz bana. Miales robiony test nascie razy, wiecznie negatywny. I nie rozumiem twojej skargi. Otrzymujesz bany regularnie za 16 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubuskiego znam bo nie raz z nim grałem i nie było zastrzeżeń do jego gry.

Wracając do tematu to może być sytuacja, że jest jakiś problem z rozwiązaniem testu. :/  więc Lubuskie próbuj rozwiązać a jak będzie git to będziesz grał z nami. Co do Blacka raczej wątpię, że się uwziął. Każdy Admin ma prawo zrobić test. Pozdrowienia dla Ciebie i wracaj na dd2 bo muszę Cię obić trochę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black uznał, że ban zostaje no coż.. no lipa .. mam obecnie cs 1.6 no steam.. coż począć.. steama mi ukradli jakiś czas temu... na mailu przyszło info, że hasło zmienione.. najbardziej mi brakuje gier w go na turniejówkach..,tak na praawdę tylko w go widziałem sens gry jednak cały czas sentyment do 1.6 pozostał dlatego gram na no steam. Jednak chyba już czas skończyć z tymi grami.. coraz mniej mi się chce grać w jakiekolwiek gry dramat a ten cs obecny 1.6 no steam może to też jakiś powód cyrku z  tymi biami.. nie będę 2 razy płacił za coś co zaraz ginie(steam)Czas zając się czymś innym niż te gry.. pozdrawiam creo, psychola, klf, któego sprowadziłem tutaj z lake i także piooniera i wielu innych graczy :)chociaż czasem może i wejdę na chwilę :) ale już nie mam takiego zapału do tych gier :) szkoda tylko, że za te bity aż taki długi ban eh.. Black miał prawo robić testy jakie chce także skarga do kosza.. dziwi mnie tylko, że nie wyświetalają się mi te kwadraty albo są wyświetlane z opóźnieniem no cóż.

Edytowane przez LubuskieTeam.Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu by rezygnować z tak błahej sprawy ja zrobienie testu. Zrób ten test i graj albo ściągnij inną wersje proste. jak by każdy poddawał się tak beznadziejny sposób i odpuścił to by nie było graczy normalnych na kopytku, więc powiem tak brzydko! rusz pupę i rób testy.


Bo już normalnie telenowela robi się z tego..  <beisbol>  <beisbol>  <beisbol>

Edytowane przez Psychol !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tez Cie kojarze z dd2 i tez mnie sie wydaje ze grales czysto. A co do podszywania sie pod nick to najlepiej zarezerwowac sobe nick i po problemie. Test na 32bit moze przez Twojego cs (przeinstaluj) chyba ze jakis blad od serva nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecamy również używać wzoru gdy składa się skarge :D

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10804-wz%C3%B3r-skargi-na-graczaadmina/

 

Grałem z Tobą na dd2 kilka razy. Sprawdzałem Cię ale byłeś czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff Mewa dobrze ze sprawdziłes.  

 

 

Na d2 jeśli o gre chodzi to nie ma się do czego doczepić. zbanowane IP? no wiemy że tak się zdarza..... uroki zmiennego ip. Tak jak pisałem w temacie o UB. Jak już tu jesteś na dłużej i regularnie siedzisz w Top dla swojej satysfakcji przeinstaluj cs na inny. Zreszta jeżeli miałeś steam i Ci ukradli.... no cóż nowy steam z cs to naprawdę nie jest majątek.... Przecież sami dobrze wiecie ile potrafią gry kosztować.   Zrób szybciutko co trzeba i wracaj do gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często razem graliśmy Mata i nigdy nie pomyślałbym,że coś masz :D.Trochę stoję po twojej stronie,ponieważ też Black mi zrobił z 20 testów na grafikę i to było trochę uciążliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki okres jak mi robiłeś je często.Nie mówię,że teraz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@LubuskieTeam.Mata, rozumiem że z rozwiązaniem testu nie ma problemu, tylko z tym, że jest on robiony w nieodpowiednim momencie? Miałeś wczoraj robiony test 6 razy. Nie jest on robiony dla samej satysfakcji dręczenia gracza bezsensownymi testami, tylko po to, aby w prosty sposób sprawdzić rodzaj grafiki gracza. Skoro wypełniasz go błędnie, to musisz się liczyć z konsekwencjami... Jest wiele możliwości jak ustrzec się od bana, wystarczy chcieć. Mogłeś porozumieć się z adminem np. na u@, że masz problemy z nagłym rozwiązaniem testu i prosisz o wykonanie testu w bezpiecznym miejscu... lub zrobić kilka oczywistych screenów z czasu test i mieć je w zapasie w razie problemów... To tylko zastępstwa oczywiście, gdyż to po stronie gracza leży, aby test wyświetlał mu się prawidłowo.

Daję UB. Nie ignoruj kolejnych testów, na pewno się pojawią.

 

@@Blackhill,gdzie ten dokładny opis? Napiszę Ci na steam odnośnie tego tematu info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×