Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
amat00r

Steam

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem dotyczący Steam a dokładnie to jak zaloguje się i wchodzę w serwery ulubione i nic mi nie wyświetla, żadnego serwer. Wyłączam Steam i włączam go ponownie i wszystko wraca do normy. Zdarza mi się to często tzn. raz dziennie może raz na dwa dni. Miesiąc temu miałem taką akcję, że nie dało się już wgl odzyskać serwerów, które miałem w ulubionych.

 

Wiecie może na czym problem polega ? Nie odinstalowałem go jeszcze.

 

PS. Nie wiedziałem, gdzie dać temat. Jak coś proszę go przenieść w odpowiednie miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem u siebie, z tym, że u mnie to w ogóle nawet po wyjściu i wejściu ponownie nie wyświetla się lista ulubionych serwerów, i tak co jakiś czas musiałem dodawać z listy historii ulubione serwery, ale dałem sobie spokój, i wrzuciłem serwery do menu głównego, w związku z tym nie wchodzę już teraz w ogóle na listę ulubionych serwerów bo nie ma takiej potrzeby. 

 

http://www46.zippyshare.com/v/fq5O4RaE/file.html

 

Jak chcesz, to pobierz powyższy plik, wypakuj najlepiej na pulpit, i wrzuć go folderu resources. Jak Ci nie podpasuje, to po prostu usuń i po sprawie. To moje Menu w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tez tak miałem. Zero serwerów w ulubionych, ale za to w historii wszystkie miałem ;) dlatego korzystalem z historii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak dalszego zainteresowania.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×