Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
selfie

Sparing w CS 1.6

27 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym zaproponować mecz w CS 1.6. Macie serwer mixowy więc nie problem będzie znaleźć wam 5 która zagra z nami czyli z inną siecią. Jeśli jesteście zainteresowanie sparingiem, to zapraszam na PW ustalimy termin itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

pomysł fajny xD ja mogę podawać ręczniki :P 

a tak serio chętny jestem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No to już 5-tka jest :) Proszę @@selfie o dodanie Waszej listy graczy z podlinkowanymi profilami steam oraz o propozycję terminu rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

no to spoczko :D  

Pytanie tylko czy to będzie jedna plansza czy do trzech planszy ??? i Petrus daj znać na jakiej mapie będziemy śmigać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, widzę duże zainteresowanie. 

 

No to już 5-tka jest :) Proszę @@selfie o dodanie Waszej listy graczy z podlinkowanymi profilami steam oraz o propozycję terminu rozgrywki.

 

dam Ci jutro datę oraz profile graczy ;) jakby co będę pisać do Ciebie na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie wolne miejsce lub ktoś zrezygnuje a będe miał czas, to ja również jestem chętny! Najlepszy nie jestem, ale myśle że dam z siebie wszystko! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Autor tematu podał mi skład na PW. Oczywiście go udostępnię w swoim czasie. Tymczasem rywale proponują termin najbliższy środa-czwartek w godzinach 19-20.

Co Wy na to? Oczywiście pytanie do osób, które się wyżej zadeklarowały + innych chętnych zagrać w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny gdyby nie było osób :) Oczywiście jak wtedy będę miał czas :)

Jak Ty BOT jesteś :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja gram pasuje termin ;p fajnie by bylo jakby ktos zrobil filmik z gry :D

Edytowane przez Sokson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin w porządku. Co do map, to DD2 obowiązkowo, reszta to kwestia dogadania. Tylko z mapami to szybko bo miejsca trzeba ogarnąć. Ja jedynie znam nomenklaturę DD2. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo jak w czwartek jA bym obstawiał jakiś weekend sobota niedziela ... 

Petrus da rade załatwić weekend ?

Edytowane przez Psychol !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Petrus da rade załatwić weekend ?

Przeciwnicy nie mają problemu z tym. @@CreO77 zajmie się koordynacją tego sparingu, także proszę uzgadniać wszystko z nim na priv/steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie będę tu rozpisywać się nie wiadomo jak ale jak ustawiamy się na mecz  to proszę o informacje do CreO dużo wcześniej.. 
3 graczy Ja, Mewa i CreO czekamy i co ??? dupa.. bo łaskawie dwóch panów nie potrafi nic napisać. Zachowanie wasze po prostu jest do kitu i to przez duże K.. Gadanie typu " do jutra " jest moim zdaniem już śmieszne. Tylko w tym momencie pokazaliście klasę jak nasze FORUM cs-kopytko funkcjonuje. Przyjdziecie na dd2 i co powiecie "mordeczki nie  miałem jak wam napisać" serio ??? nie mieliście nawet 5min ? I wy chcecie robić lige cs-kopytko jak nawet na głupi mecz nie potraficie czasu zorganizować... Po prostu jestem wkurio.y na was bo specjalnie ja, CreO i Mewa nie wyszliśmy gdzieś a tak to w tym momencie każdy z nas mógłby siedzieć z znajomymi i coś robić. 

Nie pozdrawiam tych dwóch panów. 

Edytowane przez Psychol !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

 

Nie będę tu rozpisywać się nie wiadomo jak ale jak ustawiamy się na mecz  to proszę o informacje do CreO dużo wcześniej..  3 graczy Ja, Mewa i CreO czekamy i co ??? dupa.. bo łaskawie dwóch panów nie potrafi nic napisać. Zachowanie wasze po prostu jest do kitu i to przez duże K.. Gadanie typu " do jutra " jest moim zdaniem już śmieszne. Tylko w tym momencie pokazaliście klasę jak nasze FORUM cs-kopytko funkcjonuje. Przyjdziecie na dd2 i co powiecie "mordeczki nie  miałem jak wam napisać" serio ??? nie mieliście nawet 5min ? I wy chcecie robić lige cs-kopytko jak nawet na głupi mecz nie potraficie czasu zorganizować... Po prostu jestem wkurio.y na was bo specjalnie ja, CreO i Mewa nie wyszliśmy gdzieś a tak to w tym momencie każdy z nas mógłby siedzieć z znajomymi i coś robić. 

 

 

To prawda... Ja siedze już na dd2 od godziny 14 i czekam na ten sparing... Nagle dostaje wiadomość od CreO że kij z tego bo brakuje dwóch graczy. Moim zdaniem jak się ktoś umawia i to od jakiegoś tygodnia to wypada być na czas prawda? Nic do nikogo nie mam, ale skoro ten sparing ma nie wypalić to jednym słowem zmarnowałem sobie cały dzień przed kompem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Wbijam o 19:27 na komputer, o 19:28 załącza mi się steam i TS, i 19:29 już jestem gotowy. Nie interesuje mnie czy powinienem być 5 min wcześniej, 10, 15. Byłem na czas. Skoro miało być o 19:30, to o 19:30. Dziękuję za nie pozdrowienia, i niewzajemnie, bo ja pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

3up.

Napiszcie do mnie na steam, umówimy się ponownie na sparing :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×