Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

mini liga Mini Liga cs-kopytko.pl [offtopic]

169 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Liga idzie na duży plus, zobaczymy ile warci są wszyscy gracze z cs kopytko :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

W kiedys to sie gralo tylko mixy, teraz to nawet nie umiem grac. Chętni bym zagral może to mi pomoże i mnie czegos nauczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba reklamę zrobić na dd2 i dm .. zeby inni gracze widzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Reklamy będą w swoim czasie, jak już wszystko ruszy.

Jak już wiecie pomysłodawca Ligii CSK w obecnej formie @Cycu :) zrezygnował. Już niedługo poznacie nowego/nowych opiekunów, którym pomogę w organizacji meczy oraz zasad.

Powstała nowa koncepcja rozgrywek, którą już wkrótce poznacie. Zachęcam do dalszego zgłaszania się, gdyż będzie warto. Czeka fajna zabawa :)

 

ps. Termin zgłoszeń został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

@up.

Config 5vs.5 jest ustawiony, jako standardowy cfg na serwerze. Jest to raczej oczywiste, nie rozumiem takiej propozycji.

Odnośnie pluginów oraz modeli. Liga będzie rozgrywana bez włączonego amxx, więc nie ma możliwości włączenia żadnych pluginów, a tym bardziej zmiany modeli. Gramy na standardowych modelach i również proszę o ustawienie takich we własnym zakresie u siebie.

 

Na serwerze będzie HLTV do rozstrzygania ewentualnych sporów. Oczywiście mile widziane demka pov, jednak nie są one wymagane. Jako potwierdzenie wyników przyjmujemy standardowy ss tabeli wyników po każdej mapie. Nie będzie to chyba jakoś super duże utrudnienie, dacie rade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Będzie jakaś szansa na pauzę podczas meczu? Coś w stylu sv_pausable 1

Na pewno za pomocą komendy nie. Wynikać mogłoby z tego zbyt dużo kontrowersji i niedomówień.

Gramy przede wszystkim dla dobrej zabawy, także jeżeli będzie potrzebne kilka minut przerwy między mapami to na pewno nie będzie problemu. W razie potrzeby wpiszemy taki punkt do regulaminu, ale na chwilę obecna nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ludzie zapisujcie sie na kolejny meczyk. Nawet jak nie potraficie jakoś świetnie grać itp. to zagrajmy dla samej frajdy. Poprostu for fun. Jazda zapisywać się i tyle!

West ja mam problem z ts'em. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psychol !!!,

wymyslisz cos lejto

Widzę, że jednej osoby brakuje jeszcze.  <bugi_bugi>  oby ta jedna osoba nam zapisała się to rozegramy mecz 5vs5. Dużo lepiej wyszedł zapis ludzi na mecz niż ostatnio. A czas krótszy był niż ostatnio tu mamy w przeciągu 5 dni prawie całą ekipę. Jutro do każdego gracza zostanie wysłana wiadomość kto z kim jest i jakie mapy będziemy grać dla nowych graczy wyśle na PW hasło do serwera i dla przypomnienia starym wyjadaczom.

Trzymajcie kciuki za tą jedną osobę

Oby przyszła osoba i gramy !! ELO  <beisbol>  <beisbol> 

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie ----> Sigma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                O to dziesiątka wspaniałych która stoczy bój..  w sumie o co??? o punkty xD


                                             Drużyna 1 : CreO, WestCoast Customs, 
Fiurfiuniuk. From RP, Divine Paul, Xzentley


                                             Drużyna 2 :  Wraith, Lejto, Sigma, ---<<<daro>>>---, blondyyynaaa 


                                                                      Będą oni walczyć na placu boju

                                              1. Mapa którą średnio kto zna, to ??? de inferno 
                                              2. Mapa którą każdy zna to ?! de dust 2 
     3. Mapa dodatkowa w razie remisu (mało prawdopodobne) to? de mirage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psychol !!!,

Gracz o nicku Tfuu'ovsky jest w składzie 2, zamiast gracza Blondii powód TS3

Dalsza grupa ludzi która będzie zapisywać się będzie jako rezerwa, losowanie odbyło się od razu z pierwszej dziesiątki która zapisała się. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TS3 i mikro, to ja mam, reszta to nie wiem. 

Jak by co to gadałem z tfu'ovskym, i może za kogoś zagrać, jeżeli by ktoś odpadł, więc mamy jednego rezerwowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×