Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

mini liga Mini Liga cs-kopytko.pl [offtopic]

169 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co do graczy którzy mogą mieć problem z TS3, dajcie mi znać jutro do godz 16.00 jak funkcjonuje wasz TS3. Prawda jest taka, że ciężko jest i chat nie wystarczy. 

Pamiętajcie, że każdy ma w domu wujka google który pomoże w tej sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w takim tempie jak zapisują się ludzie to będzie trzeba drugi termin zrobić od razu, więc zapraszam do zapisów !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ludziska przygotowania do meczu ??? ;) wszyscy obecni będą ??? czy pękają ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie pękam! Wszyscy mają sprawnego TS3 i mikrofon? Jak coś to szybko pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No w takim tempie jak zapisują się ludzie to będzie trzeba drugi termin zrobić od razu, więc zapraszam do zapisów !!! 

a może zrobisz dwa mecze jednego dnia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że komuś będzie się chciało grać 2 mecze. Ja już po drugiej mapie ledwo dysze. Co innego na DD2, tu mogę grać i cały dzień, bo nie ma presji ze strony drużyny, latasz jak chcesz i gdzie chcesz, a w takim meczu trzeba się jednak wysilić, więc 1 mecz i ja mam dość na cały tydzień. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jak by wyszło, że jest duża liczba graczy i wszyscy byli by. to drugi mecz by musiał się odbyć ale jak na razie termin jest jeden bo nie ma takiej ilości zapisanych graczy 



Do nowych graczy wyśle hasło i ip na PW


Drużyna 1:

~BHeaTG~, Lejto, Sigma, ---<<<daro>>>---, Xzentley     ----> kanał 1 mini liga cs kopytko (TS3)

Drużyna 2:

Wraith, WestCoast Customs, rai^, tfuu'ovsky, Divine Paul    ----> Kanał 2 mini liga cs kopytko (TS3) 

 

Mapy:

1. Inferno;

2. Mirage;

3. DD2 (w razie remisu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

                O to dziesiątka wspaniałych która stoczy bój..  w sumie o co??? o punkty xD

 

 

                                             Drużyna 1 : CreO, WestCoast Customs, Fiurfiuniuk. From RP, Divine Paul, Xzentley

 

 

                                             Drużyna 2 :  Wraith, Lejto, Sigma, ---<<<daro>>>---, blondyyynaaa 

 

 

                                                                      Będą oni walczyć na placu boju

 

                                              1. Mapa którą średnio kto zna, to ??? de inferno 

                                              2. Mapa którą każdy zna to ?! de dust 2 

     3. Mapa dodatkowa w razie remisu (mało prawdopodobne) to? de mirage

Tam gdzie CreO tam wygrana :D

Z miłą chęcią bym zapisał się ale na ten czas nie mam micro, ale ogarnę sobie jak wrócę i wtedy bd działać !

Powodzenia życzę :)

 

PS.

Sigma da z siebie wszystko, poty bd go zalewać ale nie da się tak łatwo :D AWP MAJSTER :D

Dobrze mówię Botq ?

Szczerze mówiąc to trochę sieci odwiedziłem i spędzałem dużo czasu ze " swoimi ludźmi " do póki nie padła strona, serwer itp ale Kopytkowa moc jest cały czas i ciągle się tu coś dzieje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Biorąc pod uwagę, że gracz Kobra11 dostał bana za WH w tym samym momencie gracz zostaje usunięty z tabeli wyników. 



Drużyna 1:

                                                                                                                                                                                                        

CreO, Psychol, Weak, Daro                                                                        

 

Drużyna 2:

 

Damian, Dill, West, Xzentley                                                                                 

Mapy --->>      Train, Tuscan,  Inferno (dogrywka)                                                                                                                                                                                              
Zawsze jest możliwość zorganizowania 2 graczy lub 3 zależy od tego czy Daro zdąży na czas :D 



Ja niestety nie mogę wziąć udziału w meczu. Muszę jechać do kobity do szpitala, CreO albo Xzentley do was pałeczka, Rządźcie się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nastąpiła zmiana planów. Składy będą trochę inne.

Podaję Oficjalne składy na dzisiejszy mecz o godz. 20:00.

 

Drużyna 1: 

CreO, weak., WestCoast Customs

 

Drużyna 2:

~BHeaTG~, **Diiluś**, ---<<<daro>>>---

 

Mapy:

1. Train

2. Tuscan

3. Inferno (dogrywka)

 

Jeżeli Daro się nie wyrobi z czasem, to ja za Niego wejdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin nowy ! Niech każdy gracz który zapisał się niech napisze wiadomość do mnie lub Xzentleya PW FORUM lub STEAM czy jego zapis jest aktualny czy tez nie.

 

Przepraszam za problemy dzisiejsze co do meczu, wyskoczyło mi coś ważnego. Mam nadzieje, ze będziecie przy następnym meczu za tydzień ! Hejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic się nie stało. To tylko gra, ważniejsze żeby dziewczynie/żonie nic poważnego nie było. Jak to się mówi "nie dziś, to jutro" czy "co się odwlecze to nie uciecze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Termin jest ustawiony na przyszła niedzielę. Pomyliłem się patrząc w kalendarz i termin został poprawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko frekwencja dopisała i zagramy 5vs5 

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal zapisanych jest 9 osób, czy wszystkie zgłoszenia są aktualne? No dalej ludzie zapisywać się aby można było zagrać 5vs5, dalej dalej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede nie mily dla was. Kopa chcecie ? Ruszać dupska do zapisów ! Wróć jest 8. West ma problem z komputerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powinno się stac próbowałam wszystkich możliwości ściągnąć ts3 i niestety ale nie udało się :( z chęcią bym z wami wzięła udział w jakimś meczyku ale nie pozwala mi to na to :/

 

Psychol!!! Może składkę zrób i dorzuc mi się szybciej będzie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psychol !!!,

Czas wymienic komputer
:P

Ludzie się sypią, zostało nas już siedmiu... Nadal aktualne?



Nie wiem czemu ale nie mogę edytować swojego posta, więc sorry za dublowanie.

Przejdę od razu do rzeczy, szanujmy się nawzajem i nasz czas. Na dzisiejszym meczu pojawiły się tylko 3 osoby - to jeszcze gorzej niż ostatnio kiedy termin meczu został przełożony na dziś. Dwie osoby zgłosiły absencje na dziś a co z resztą? Troszkę to nie fajnie że niektórzy starają się wywiązać z danego słowa i poświęcają swój wolny czas aby móc zagrać a drudzy że tak powiem mają to gdzieś... Przecież my też mogliśmy iść np. na grilla zamiast siedzieć na serwerze i czekać aż zjawią się ludzie do gry. Może jestem troszeczkę bardziej sfrustrowany niż inni ale to na mnie padło już drugi raz, a że pracując nie zawsze znajduję czas na grę to tym bardziej jestem rozczarowany taką postawą... Nie wiem czy to już któryś raz z kolei czy to odosobnione przypadki albo zwyczajny mój pech ale proponuję się zastanowić nad dalszymi losami ligi, bo jak tak dalej będzie to ja to czarno widzę i nie będąc wróżbitą Maciejem przewiduje zamknięcie tego pomysłu, a szkoda...  :-|

 

Ooo, samo się zedytowało  :mrgreen:

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ciężko zrobić dobrą ligę, jeśli na DMie jest średnio 10-13 osób, a na DD2 w porywach jest 8.
Moim zdaniem pomysł na chwilę obecną nadaje się do odwieszenia na kołek i najlepiej wrócić do niego, jak już zbierze się większa liczba osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


 

                                                                                     Koniec sezonu mini-ligi
                                                                             
                                                                                             
  12.07.2018 

Związku z małą frekwencja w mini lidze, robimy przerwę do września 1.09.2018, tego dnia sezon zostanie oficjalnie otwarty i będzie podany termin :) 

W czerwcu będą jeszcze 2/3 rozegrane mecze po to by wyłonić zwycięzce mini ligi :) 

Jak na razie bardzo ciasno jest w tabelii , więc jeszcze można odwrócić losy 


--->> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/50506-tabela-wynik%C3%B3w/

Dla osób które  zajmą 1.2.3 miejsce będą prezenty : VIP 

1. VIP 30 dni 
2. VIP 10 dni 
3. VIP 4 dni 

                                                                                               

Więc zapisujcie się :D powodzenia. 



Biorąc pod uwagę iż mecz ostatni nie wypalił. Jest nowy (szybko) termin. Z powodu takiego, ze mecze jeszcze maja odbyć sie do konca czerwca.

Osoby które zapisane sa, niech napiszą wiadomowc do mnie lub Xzentleya. Mecz nawet odbędzie się jak będzie 6 osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×