Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

mini liga Mini Liga cs-kopytko.pl [offtopic]

169 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest to mało prawdopodobne aby coś się zmieniło. Może warto zastanowić się nad wprowadzeniem ograniczenia powtarzalności map? Na przykład jeśli w danym tygodniu zagramy dd2 to w następnym już go nie będzie można wybrać, może to jest jakieś wyjście...

 

@@RudaNaRapie na każdej mapie tak samo się poruszasz na "W" do przodu, "S" do tyłu, "A" w prawo i "D" w lewo :D  :P

A tak poważnie to spokojnie wszystko przyjdzie z czasem i poznasz wiele różnych map, jedne są lepsze inne gorsze. Szkoda że tak wiele map jest mało granych albo wcale, niektórych bardzo mi brakuje i chciałbym na nich bardzo ale to bardzo pograć ale co zrobić te czasy już nie wrócą. Kiedyś było więcej graczy i grało się więcej map teraz jest jak jest... Pamiętam jak kiedyś przy początkach grania poznawanie każdej mapy było ekscytujące pewnie wymieniając kilka map które w mojej opinii były na prawdę dobre i brakuje mi ich mało kto by je znał, może jedynie ktoś ze starszych graczy :P Ale mnie wzięło na wspominki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Głośno myślę. Skoro będzie coś takiego brane pod uwagę to może warto dodać jeszcze kilka innych map aby było większe pole manewru? Jest 7 map do wyboru i jeżeli zablokujemy wybór map z danego tygodnia (w zależności mogą to być 2 lub 3 ) to będzie mała alternatywa... Jest jeszcze kilka innych spraw które bym poruszył ale to już dam znać może na steamie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy biorę pod uwagę takie jakie są :P z dodaniem map na tą chwilę nie przejdzie. Musiałbym omówić to z Xzentleyem i Petrusem, ponieważ nie mogę sam podejmować decyzji co do map. Na tą chwilę temat map jest zawieszony, zobaczymy kto wstawi się na 1mecz i później może wrócimy do tematu.

 

Pozdrawiam

 

Przypomnę gracza którzy zapisali się. Jak jakiś gracz będzie wiedział, że w tym terminie niestety nie będzie mógł zagrać proszę o wiadomość na STEAM/forum. Dzień lub 2 dni przed meczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, na obecną chwilę mamy pierwszy termin do rozegrania. Jak wszyscy gracze wstawia się na nim. To będziemy myśleć co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam gracza, że za tydzień w niedziele jest mecz. Więc jak komuś plany zmieniły się i nie będzie mógł wziąć udziału proszę o wiadomość na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeszcze tylko trzy dni i rozpocznie się 2 sezon ligowy, mam nadzieje że wszyscy zapisani pojawią się na rozpoczęciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Rozlosowane Drużyny :

1 drużyna: Sayu, WestCoast Customs, Xzentley,Kasztelan, The_RedY,

2 drużyna: Disel, Psychol !!!, Weak, RudaNaRapie, Why


Mapy: de_mirage, de_train, de_tuscan

biorąc pod uwagę, że gramy często na DD2 stwierdziłem, że te 3 mapy będą lepszym wyborem 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się dobrze grało.  :mrgreen:

Ogarnijcie następnym razem ten spam na chacie. 

 

PS. Sorry za znikomą znajomość map. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja z tym chatem to wyszla jakas dziwna jazda... :( nie potrzebna spina byla. Przy nastepnym meczu, prosze by niektorzy gracze ogarneli poslady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Właśnie, nie gramy przecież o złote gacie. Niektórzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w mixach, ba nawet nie wszyscy znają dobrze mapy (nazwy różnych miejsc na mapach też mogą się od siebie różnić). Gra ma sprawić przyjemność i nie potrzebne jest spinanie się bo to tylko może graczy zniechęcić do dalszej gry a przecież mamy się przy tym dobrze bawić. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia bo czy wygram czy przegram to i tak się cieszę że udało się uzbierać 10 graczy do gry bo ostatnio było z tym ciężko, cieszymy się z tego co mamy bo następnym razem może nie zapisać się tylu graczy i mecze będą przekładane albo w ogóle się nie odbędą...  :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×