Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

RANGA ODEBRANA PsychoFAN na opiekuna ???

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2 

 

2. Wiek:24 (za 3 miesiące 25)

 

 

3. Czas spędzony na Serwerze1https://www.gametracker.com/player/Psychol%20%21%21%21/193.33.177.12:27126/

 

 

4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Znam dobrze serwer dd2 i widzę co mogło by zmienić się na serwerze, mam kilka pomysłów ale wolę upewnić się czy to na prawdę przyda się. Nie patrząc na range admin to mam nadzieję, że podołam i będziecie zadowoleni. 

 

 

5. Akceptacja Regulaminu2: Tak, akceptuje 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Potwierdzam możliwość złożenia podania.

Nie mogłem się doczekać kiedy złożysz to podanie...

 

A wiec tak, opiekun to jest jedna z ważniejszych funkcji na tej sieci gdyż musisz zadbać o serwer o który musisz zadbać. Fakt, bez opiekuna dd2, Darek, Petrus czy Blackhill mieli dodatkowe zajęcie na głowie, a utrzymanie serwera w porzadku to duża odpowiedzialność która wymaga sporo czasu. Jak dla mnie, jesteś idealnym kandydatem na ta posadę. Spędzasz mnóstwo czasu na serwerze, masz fajne pomysły a przedewszystkim twój wiek jest odpowiedni. Jako opiekun trzeba umieć wgrywać/edytować pluginy które moim zdaniem jest ciężkie, dopóki się tego nie nauczysz ale całym sercem wierze ze dasz rade. Może zajmie to trochę czasu, ale potem już będzie tylko z górki. Odemnie psycholu, masz ogromne TAK!

 

Ps- Nawet z opiekunem będziesz największym botem na serwerze! Powodzenia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na opiekuna absolutnie się nadajesz bez dwóch zdań , chociaż myślałam że się troszke rozpiszesz bo mi jest nudno a tak miałbym co czytać :D

Angażujesz się w wiele spraw ale  to już tutaj nie bede wymieniać bo wszyscy wiemy w jakie , jesteś  graczem który  nie afiszuje się z posadą admina  i pochopnych decyzji nie podejmujesz a jak wszyscy wiemy różni ją gracze i na spokojnie trzeba do nich podchodzić chociaż bywa rożnie .

Serwer jak i forum potrzebuje takich ludzi jak ty więc jak najbardziej jestem na Tak i nie zawiedź nas .

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No to teraz wujcio się wypowie. No jestem jak najbardziej na tak z tym że muszę głęboko poszukać żeby znaleźć przekonywujące mnie argumenty. Niewątpliwie i to najważniejsze bardzo się angażujesz w życie servera. Bardzo podobało mi się Twoja postawa co do sparingu. Mimo że akurat pracowałeś widać było że na głowie stajesz aby wypaść jak najlepiej. Pomysłów Ci nie brakuje, zawsze wrzucasz swoje trzy grosze jeżeli chodzi o zmiany na dd2 i bardzo dobrze. Interesujesz się sytuacją na serverze. Znasz stałych graczy, znasz stałych odpaleńców ;D mimo że gracze irytują czasami swoimi płaczem o cheaterów wykazujesz asertywność i nie dajesz się zbytnio postępować pochopnie. Jako opiekun będziesz miał nowe obowiązki. Trzeba zatroszczyć się o adminów, a także i poniekąd o frekwencję na serverze. Myślę że będziesz dawał rade jeżeli chodzisz o te aspekty. Jak Syśka napisała spokojnie podchodzisz do wszystkich spraw i na trzeźwo potrafisz je ocenić. Jako osoba, gracz i admin świetnie się z Tobą współpracuje. Zawsze można przedyskutować wszelkie tematy. Bierzesz zawsze pod uwagę opinie innych a to bardzo dobra cecha jak na stanowisko które się ubiegasz. Potrafisz  świetnie współpracować w grupie. Zawsze jest z Tobą dość łatwy kontakt czy to przez steam czy przez forum. 

Zawsze rozgadany i wygadany(no są dwie osoby bardziej gadatliwe od Ciebie. konopka i Pani który zamieściła post wyżej ale z nimi nie ma co konkurować w tej dyscyplinie :D ) co też jest atutem na tym stanowisku. Reasumując.( patrz, trochę mi się uzbierało tych argumentów) Masz moje duże tak. Jest niewiele osób które nadają się na to stanowisko i spełniają wymagania. Jesteś odpowiednią osobą. Dasz rade. Po ambicji i zaangażowaniu wiem że na pewno nie olejesz tej funkcji. 

 

ps.   post ten mimo że dotyczy psychopaty.,., ekhem,    Psychola,   dedykuje Sylwii która ma silne, napadowe ataki nudy. 

 

 

 

 

 

ps.2. trochę takie chyba masło maślane ale cieżko mi się myśli dzisiaj i nie potrafię dobrze ubrać w słowa tego co myślę. Mam nadzieje że ogólny przekaz dotarł  hmm .

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jestem na TAK

 

* Ogarnięty z Ciebie koleś

* Cycu odszedł i teraz jest miejsce, dla .... Ciebie

* Masz długo admina na dd2 i myślę, że pomysły również.

 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz moje wielkie TAK. Moim zdaniem nadajesz się na funkcje opiekuna bardzo dobrze. Miło się z Tobą gada, super się z Tobą dogaduje. Jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko jako admin naszego ukochanego dd2 sprawdzasz się bardzo dobrze, jesteś osobą odpowiedzialną i sądzę, że jako opiekun dobrze się spiszesz pełniąc tą funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram podanie ze względu na dojrzałość kandydata oraz rzetelne wykonywanie obowiązków na obecnym stanowisku, w związku z tym myślę, że kandydat nie będzie próżnować, a starać się dać jak najwięcej dla serwera. Złożenie podania tylko potwierdza gotowość do działania, a więc wiesz na co się godzisz, i uważam, że sobie poradzisz. Na nic nie liczę, ani nic nie oczekuję - to nie moja rola na tej sieci. Mam po prostu nadzieję, że podołasz wyzwaniu i będziesz godnie reprezentować społeczność na serwerze, i tego Ci życzę, a także wytrwałości i powodzenia w dążeniu do celów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z Tobą pograłem i wrażenia są dobre, nie wiem co tu dodać do twojej osoby, chyba tylko to że Psychol'a nam brakuje na duscie, często jesteś na serwerze i wzorowo wykonujesz obowiązki, tylko emocje, nie wiem jakie masz... a tam... Ja na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TAK

-aktywny

-wiek

-szansę każdemu można dać :)

Edytowane przez rai^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@,mam nadzieję, że nie uciekniesz szybko. Jak byś miał jakieś pomysły to trzeba było pisać na forum. 

Ale o tym zobaczymy.

Masz moje TAK  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie znam Cię, ale szczerze Ci z avka patrzy - masz moje poparcie 

no i inni pozytywnie Cię oceniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Doświadczenie oraz nienaganna opinia - tylko tyle mogę stwierdzić, bo nie mam z Tobą większej styczności. Na podstawie komentarzy mogę również podpisać się swoim głosem, bo nie znam Cię od tej dobrej strony, ale również (na szczęście) złej nie ujrzałem. Szansa się należy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×