Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wbiłeś odznake 007 to musisz być niewidzialny. Na serwer są wgrane boty które mimo tej odznaki Cię będą widzieli. Ewentualnie mogą też grać gracze z grafiką 16bit lub wh którzy Cię będą widzieć tak, jakbyś tej odznaki nie posiadał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko tyle, że nie ma 100% niewidzialności. jeśli jesteś w miejscu w miarę jasnym to będzie Cie troszkę widać, szczególnie widzieć Cie będą  bardziej doświadczeni gracze. Także spokojnie odznaka działa jak należy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram duzo czasu na bfach i wiem dobrze o tych wszystkich rzeczach ale jak padam to widze ze moje cialo jest 100% widzialne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam nabiłem licencje z shotguna jednak nie jestem niewidzialny. mozecie cos z tym zrobić?

Nie, nie możemy, bo nie podałeś żadnych informacji... Podaj chociaż nick z gry, aby potwierdzić, czy w ogóle posiadasz odpowiedni poziom odznaki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemień broń kilka razy (broń - nóż - broń - nóż) może być szybka zmiana broni (domyślnie Q). To, czy posiadasz aktualnie niewidke poznasz po nowym modelu kosy - innym niż standardowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja mogę coś dodać od siebie to grałem z Tobą kilka razy i jesteś niewidzialny tak jak jak każdy inny gracz mający licencje agenta 007. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Sprawa wyjaśniona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×