Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

MEDALE

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was zauważył może, że jego medale są zresetowane???

Patrząc dziś o godz 22.25 np osoby CreO i Sylwia nie byli w top-ce medali.. Mi już kiedyś reset zdarzał się z nie wiadomo jakich przyczyn...

moje Medale: 
złoto - 4
srebro - 7
brąz - 4

Powinno być więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem zgłaszany juz kilka razy. Proponuje wyłączyć plugin. Śmiało mogę powiedzieć że brakuje mi jakieś 200 medali. Po 3 resecie przestałem zwracać uwagę już ale są one resetowane bardzo często i za każdym razem wraca ten sam ranking z Akku na czele.

 

 

EDIT: Nie. Cofam co napisałem. Proponuje wgrać plugin na nowo lub poszukać inny. Ranking bardzo fajny i motywujący by dograć do końca mapy. Jak nie działa to po prostu trzeba jakoś naprawić a nie usunąć.

 

 

"Toniemy nie dlatego że się zanurzamy, lecz dlatego że pozostajemy pod wodą"

                                                                                                          ~Paulo Coelho

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Od kiedy są medale to gram,ostatnio sprawdzałem to miałem 5 złotych medali ?,co jest absolutnie niemożliwe .Powinienem mieć o dużo dużo dużo więcej ich :P.Sprawdziłem teraz i mam 1 złoty medal :P

Edytowane przez Leito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od kiedy są medale to gram,ostatnio sprawdzałem to miałem 5 złotych medali ?,co jest absolutnie niemożliwe .Powinienem mieć o dużo dużo dużo więcej ich .Sprawdziłem teraz i mam 1 złoty medal

 

Jakoś nie wydaje mi się żebyś miał jakieś szanse bycia pierwszym? xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiadomości byłem :P,ale pózniej jakieś resety się zaczęły :P,i nie mówię o 1 pierwszym miejscu tylko ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Medali.. jak będzie czas to błąd zostanie prawiony. Prosimy o cierpliwość! 

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×