Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OdPaLoNy_nOOb

Kultura admina na dd2 nie obowiązuje ? Skarga - Blackhill

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): OdPaLoNy_nOOb
3. Nick oskarżanego (z gry):Blackhill
4. Dokładna data (dzień+godzina): 2018-04-03 20:45 - 2018-04-03 21:10 - a przynajmniej w tych godzinach ja grałem..
5. Mapa: DD2
6. IP oskarżonego: - nie wiem jak sprawdzić, ale jako że jesteś adminem wydaje mi się że nie będzie z tym problemu.
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:1:42124868
8. Dowód przewinienia: Demko : http://www68.zippyshare.com/v/nXgOwaQ9/file.html - uwaga -uszy bolą od ilości wulgaryzmów ;)
9. Dodatkowy opis:


Zacznę od tego za co ta skarga -

- całkowity brak kultury, nawet próby ucieszna nic nie dały...

- Wyzywanie graczy - nazwanie graczy "ameby" również jest nie na miejscu.. jeśli masz problem o to że ktoś pake niesie w inne miejsce niż Ty sobie życzysz, napij się melisy i zachowaj to dla siebie.

-Łamanie regulaminu administratora.

Nie wiem jak z takim zachowaniem masz jeszcze admina, może nikt nie pisał skargi, może masz "wtyki" i jakoś unikłeś degradacji - Nie wiem. Mam nadzieje że ta skarga Cie nauczy kultury i godnego zachowania.

Niżej zacytuje punkty regulaminu jakie złamałeś :)
 

 

 

§ I. Wprowadzenie

  1. Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki administratorów serwerów cs-kopytko.pl,
  2. Przystąpienie do grona administracji jest równoznaczne z akceptacją wszystkich punktów regulaminu,
  3. Złamanie chociaż jednego punktu regulaminu może skutkować utratą przywilejów na stałe,
  4. ---
  5. ---

 

 

 

§ II. Postanowienia ogólne

  1. Admin ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać regulaminu serwera.
  2. ---
  3. ---
  4. ---
  5. ---
  6. ---

 

 

 


 

§ IV. Obowiązki na serwerze

  1. Staraj się, by na serwerze zawsze panowała miła atmosfera,
  2. ---
  3. ---
  4. Obowiązkiem każdego Admina jest zachowanie kultury oraz opanowania niezależnie od okoliczności,
  5. Adminowi zabrania się używania wulgaryzmów oraz obrażać innych graczy (na serwerze, jak i w powodach banów),
  6. Admin swoim zachowaniem ma dawać przykład graczom,
  7. ---
  8. ----

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez OdPaLoNy_nOOb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Z tego wiem ameba to chyba nie jest obraza. Jak ciebie obraziłem to przpraszam.

Lecz jak paczę na taka grę...

Ale jak skarga to dziekuję. I mam nadzieje, że ból d..y minie.

Czasem człowiek może mieć gorszy dzień, a ty walisz skargę z ....

Pozdro tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wiem ameba to chyba nie jest obraza. Jak ciebie obraziłem to przpraszam.

Lecz jak paczę na taka grę...

Ale jak skarga to dziekuję. I mam nadzieje, że ból d..y minie.

Czasem człowiek może mieć gorszy dzień, a ty walisz skargę z ....

Pozdro tobie

 

Bądźmy szczerzy, nie jest to pierwszy raz kiedy używasz takich wierszy słownych. nie mam zamiaru za Tobą latać i nagrywać każdej sytuacji aby mieć na "piśmie" wszystkie Twoje zachowania. Jeśli nie panujesz nad sobą, to lepiej iść do lekarza może coś poleci... Rozumiem gorszy dzień te sprawy, ale jeśli go masz to po co grasz ? żeby popsuć swoją reputację ? zniesmaczyć innym grę ? żeby ktoś wyszedł z serwera bo nawet administrator nie umie się opanować ? - pomyśl trochę, jeśli masz nerwy to po prostu nie wchodź na serwer i nie psuj innym gry.

 

Porównywanie ludzi/graczy do jednokomórkowych organizmów jest niestosowne i obraźliwe, nie wiem jak Ty, ale ja nie chciał bym być tak nazwany.

Edytowane przez OdPaLoNy_nOOb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przepraszam za wszystkie słowa co powoedziałem. Więcej to się nie powtórzy. Odłaczam mikro i klawiaturę :(

Jeszcze raz sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wszystkie słowa co powoedziałem. Więcej to się nie powtórzy. Odłaczam mikro i klawiaturę :(

Jeszcze raz sory.

 

Okazujesz skruchę tylko dlatego że boisz się konsekwencji ? - Jak Cie na serwerze upomniałem kilka razy to zamiast ogarnąć jeszcze się kłóciłeś i nagle taka zmiana?. 

czekam na opinię innych osób na temat Twojej kultury, oraz dema, oraz czekam na opinię H@.

 

Edytowane przez OdPaLoNy_nOOb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przepraszam za wszystkie słowa co powoedziałem. Więcej to się nie powtórzy. Odłaczam mikro i klawiaturę :(

Jeszcze raz sory.

Black skruszony... trzeba to w kalendarzu zaznaczyć :)

 

@@OdPaLoNy_nOOb, Blacka każdy zna, ale wiadomo było że ktoś nie wytrzyma i napiszę skargę, a Ty już u nas swoje grasz, więc z tyłka to nie wyciągłeś.

Wydaję mi się że tak motywuje do lepszej gry, no ale na globalnego admina/moderatora raczej trochę przesadza czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Wydaję mi się że tak motywuje do lepszej gry,



Motywacji?, nie wiem jak innych, ale mnie zamiast motywować, to de-motywują takie pokazy znajomości języka polskiego... Nie raz mi się zdarza że ktoś ze znajomych z serwera do mnie pisze, że nie gra bo mu się nie chce tego słuchać.. rozumiem jak by to się zdarzało raz na 100 gier, ale niestety tak jest prawie zawsze. Skargi bym nie pisał gdyby to był pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ok to odbierzcie mi ranigi i bedzie spokój. Wiecej nie bedziesz sluchac.

Jestem tylko ciekawy kto z twoich znajomych tak pisał, bo coś jak nie wierzę tobię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I mam nadzieje, że ból d..y minie. Czasem człowiek może mieć gorszy dzień, a ty walisz skargę z ....

Zastanów się co piszesz, to publiczne forum. Reprezentuj w miarę godnie swoje rangi wypowiadając się.

 

 

Ok to odbierzcie mi ranigi i bedzie spokój. Wiecej nie bedziesz sluchac.

Ale kto Ci ma je odebrać, Sebek, czy Odpalony bo nie rozumiem? Żadna osoba, która może to uczynić nie włączyła się w dyskusję, a Ty wylatujesz z takimi fochami. Na tym się skończy, że w końcu tak się stanie i przestaniesz wypowiadać się bez zastanowienia.

 

Problem Black jest w tym, że to nie pierwszy raz. Nie rozumiem czemu musi dochodzić do takich sytuacji, że gracze są "zmuszeni" pisać skargi. Nie możesz w spokoju zagrać lub popilnować serwera...? Non stop wraca jak bumerang ten sam problem.

 

@OdPaLoNy_nOOb Dzięki za temat, @Blackhill postara się ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×