Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mango_zjeb

nowe tryby rozgrywki

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam: mam kilka propozycji dotyczącą rozgrywki na serwerze bf2 papa

 

1: dodanie rundy pistoletowej: pierwsza runda mogła by być pistoletowa. Każdy gracz wybiera sobie pistolet i jedzie po innych

2: dodanie nowych map: Było by miło gdyby dodano nowe mapy żeby rozgrywka nie była nudna

3: zmiana funkcji paczek: Po otworzeniu paczki możemy dostać bonus albo minus więc proponuje jeszcze dodać parę opcji do tego elementu rozgrywki np. bonus: dodatkowy pistolet minus: strata broni

 

Mam nadzieje że chociaż jedna propozycja zostanie dodana. pozdrawiam <sex>

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,wszystko na nie. Bezsensu post najlepiej usunąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zmieniamy IP/SID i jedziemy dalej? Jestem na NIE! Cheaterów nie słucham i im nie ufam. Najpierw wklej SS'y, bo z tego co pamiętam, to rozgrzeszenia jeszcze nie dostałeś. Później zajmuj się zmianami na serwerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zmieniamy IP/SID i jedziemy dalej? Jestem na NIE! Cheaterów nie słucham i im nie ufam. Najpierw wklej SS'y, bo z tego co pamiętam, to rozgrzeszenia jeszcze nie dostałeś. Później zajmuj się zmianami na serwerze...

Odezwał się w gorącej wodzie kompany, To tylko taka propozycja. Lepiej się zamknij w piwnicy i zjedz top chipsy to może ci pomoże. a tak na przyszłość to sam w domu nie jestem i tego kompa używa jeszcze mój kuzyn i co on za cheaty wgrywał to ja nie wiem

 

Nie,wszystko na nie. Bezsensu post najlepiej usunąć 

A róbcie co chcecie ┌∩┐(◕◡◉)┌∩┐

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Temat został przeniesiony z "Propozycje globalne" do "DM Propozycje zmian".

Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!

dobra dobra eazy zapamiętam

Edytowane przez Mango_zjeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mango ze masz czelnosc cos napisać poza tematem w zakładce ss'y.... No masakra. Moze jeszcze propozycje zlozysz wgrania innego antycheata? ;P moze cos jeszcze chcesz zmienic? Czy jakies pluginy nie "gryza sie" z cheatami? Tak na przyszlosc to malo kogo interesuje tlumaczenie ze ktos u Ciebie gra odpalony ;p proponuje zablokowac mu dostep do Twojego pc bys nie dostawal banow na kolejnych serverowniach.

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Mango ze masz czelnosc cos napisać poza tematem w zakładce ss'y.... No masakra. Moze jeszcze propozycje zlozysz wgrania innego antycheata? ;P moze cos jeszcze chcesz zmienic? Czy jakies pluginy nie "gryza sie" z cheatami? Tak na przyszlosc to malo kogo interesuje tlumaczenie ze ktos u Ciebie gra odpalony ;p proponuje zablokowac mu dostep do Twojego pc bys nie dostawal banow na kolejnych serverowniach.

No dobra jak tak mnie nienawidzisz to dam wam spokój, tylko powiedz jak usunąć się z tej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak usunąć się z tej strony

 

Jak byś przeczytał Regulamin Forum to byś wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał Regulamin Forum to byś wiedział...

Dobra przeczytałem regulamin i... wygląda na to że jak chce stąd zniknąć to, albo musiałbym się włamać (a w tym jestem dobry) i skasować swój profil, albo administracja samodzielnie mnie usunąć. PS: dzięki za info XD

Edytowane przez Mango_zjeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

musiałbym się włamać (a w tym jestem dobry)

  - nie ośmieszaj się. 

Miałem Cię za poważniejszego. Dostałeś ss-y - no ok każdy może je dostać. Napisałeś propozycję - ok, fajnie. Ale potem to spinanie pośladów i robienie z siebie hakera  - proszę Cię. 

Nie możesz wstawić ss-ów, bo to Twój "kuzyn" odpalił - beka. 

Zachowaj resztkę godności i nie rób z siebie

giphy-downsized-large.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kuzyn grał na Twoim koncie ? Pfff Na pewno na kompie masz czity i odpalasz wtedy kiedy Ci się podoba i moje zdanie jest takie że żaden kuzyn nie grał, leczy Ty!

Zachowanie gimbazy.. Teraz trzeba na kogoś zgonić, bo ciężko przyznać się do czynu. Dorośnij.

 

Naucz się grać bez czitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×