Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

71 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz im. Wciągali bułkę tartą nosem i oto efekty....

 

Galominek... bo Cię przywiąże do kaloryfera

a X.... przywiązać Cię razem z Galominkiem? zobaczymy jak sobie poradzisz z jego popędami ;p

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas ktoś o mnie wspomina, a ja Bogu ducha winny w tym temacie. xD To Galowi palma odbija, nie mi. :D

@CreO77, jak zakujesz Galominka w kajdanki przy tym kaloryferze, albo w jakiś sposób zwiążesz ręce, to nie ma problemu. Piłeczke do Ping Ponga jeszcze możesz mu w dzioba włożyć bym nie musiał słuchać jego erotycznych żarcików, no i dla mnie bomba. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CreO77 co nie zmienia fakty, ze jesteś botkiem mój drogi :P  Lepiej nie ogladaj takich seriali, bo źle to na Ciebie zadziała :D

Xzentley jak to sie mówi, najlepiej nasrać i na kotka złożyć :D Ktoś musi być winny całej sytuacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blondyna to juz wiem czym nas czestowalas :D Creo nie zgadzam, bo wszystkie posty, które napisałem w tym temacie Xzentley mi podpowiadal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci znów podpowiadałem? xD Gdzie i kiedy? :P Patka, z tym powiedzeniem masz racje - wszyscy na mnie składają. xDDDDD A więc pomimo, że Galo wariuje to i tak jestem winny sytuacji. :P Jak nie wiadomo kto jest winny to winny jest Xzentley. 

 

PS. Ale to akurat racja, w szkole też tak było, jak ktoś coś zepsuł, to na pewno ja. :D A później jazda do Dyrektora na dywanik. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie nie nie mój mnie w swoje nosowe sprawy to Ty nie mieszaj :D Nikt Ci nie kazał wciagać zozoli, przecież one są musujące :D To po nich musiałeś mieć niezłą faze :D



Co Ci znów podpowiadałem? xD Gdzie i kiedy? :P Patka, z tym powiedzeniem masz racje - wszyscy na mnie składają. xDDDDD A więc pomimo, że Galo wariuje to i tak jestem winny sytuacji. :P Jak nie wiadomo kto jest winny to winny jest Xzentley. 

 

PS. Ale to akurat racja, w szkole też tak było, jak ktoś coś zepsuł, to na pewno ja. :D A później jazda do Dyrektora na dywanik. :P

To grubo, ja miałam też większość takich sytuacji, aczkolwiek na szczescie moja nauka dobiegla konca juz dawno i nie musze dalej tego znosic :D Widzisz, prawdziwy facet powinien wszystko przyjąć na klate z jajami, a nie zwalać wine na kogos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam duże jaja i dużą klatę, się wyrobiło to wszystko przez lata ponoszenia konsekwencji. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xzentley, Noe udawaj... :D Patka, sama mowilas żeby wciągnął srodek, a Ty wezmiesz resztę cukierka bo dla CB są za bardzo musujące <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełna podziwu a zarazem dumna mężczyzno :) Oby tak dalej :D I życzę Ci tego, aby wiecej nic na Ciebie nie zwalali jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało :D



Xzentley, Noe udawaj... :D Patka, sama mowilas żeby wciągnął srodek, a Ty wezmiesz resztę cukierka bo dla CB są za bardzo musujące <3

Halo Panie nie przeginaj :D Ty mnie lepiej w te swoje mroczne fantazje zozoliczne nie wciągaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie kłam wszyscy wiemy, że raczej to nie jest Twój ostatni post :D

Nie ładnie się zachowujesz zrzucając wine na kolegów synu :D Nie mówiła Ci tego mama? Trzeba troche ustawić Cię do pionu i nauczyć tego, że prawdziwy facet powinien wszystko przyjmować twardo na klate :D

 

Ja innej wersji nie pamiętam :D

Koniec spamu :D to mój ostatni post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny ;p w tym temacie jest lepiej niż w W11 ;O

Patka masz racje. Nie będę więcej oglądał. Zostaję tutaj 

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeny ;p w tym temacie jest lepiej niż w W11 ;O

Patka masz racje. Nie będę więcej oglądał. Zostaję tutaj 

A zadałeś sobie pytanie dlaczego jest lepiej jak w W11? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o stary ! ale hardcore ale mam śmiechy.. co tu się dzieje, Blondii gwiazdą kopytka?? Sylwia niech wróci to panowie będziecie mieli przekichane jak złapią się we dwie na was Xzentley i Galo xD


Xzentley trzeba modlić się by przez Galominka nie uciekła Pati xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gwiazdą? Ooo fajnie by było ???? Sigma co Ty opowiadasz nikt nie jest zagrożony ???? fakt faktem czuje, że wokół mnie robi się drobne zamieszanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Każde forum musi mieć gwiazdę a tu na to wychodzi, że na Ciebie padło xD Zabrałaś życiową role Galominkowi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz że zabrałam rolę? XD uppps Galo wybacz mi serdecznie, nie chciałam tego, to jakoś, no jakoś tak po prostu wyszło :D Widzisz podobno Cs to gra tylko dla facetów, a gdy wejdzie jakas dziewczyna (w miarę możliwości) ~ atrakcyjna wtedy robi się szum :D i tak o to powstaje nowa gwiazda ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaa. 

 

Ogólnie to więcej akcji, głównych bohaterów troche znam. Dodatkowo pojawiła się nowa postać która zrujnowała spokój i ład tego miejsca, doprowadziła co najmniej jednego z bohaterów do obłędu a drugiego w stan z którego się tłumaczy nieumiejętnie i zostaje winnym mimo że dowodów brak. Powiem Ci że takie CSI- cs-kopytko. Akcja wciągająca, mogę czynnie brać w niej udział, zmieniać ją, komentować, zmieniać fabułe. I coś tam bym jeszcze znalazł  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm wyczuwam jakąś historie, czekam na jakieś konkretne rozwinięcie tej poezji, a najbardziej ciekawi mnie koniec ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nieumiejętnie się tłumaczę, ja nieumiejętnie się tłumaczę? xDDDD Kurde, zawsze coś na mnie wynajdziecie. :D Dalej jestem w temat wmieszany. PRZYPADEG? NIE SONDZE!

, ja Koronkę odmawiam cały czas. :P

 

No proste, bez gwiazdy nie ma jazdy. :D Prawda chłopaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×