Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kobra11

Propozycja

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie bardzo wiedziałem gdzie to mam napisać ale do rzeczy. Wpadłem na pomysł żeby robić coś takiego na forum i serwerach jeśli się oczywiście da żeby powstała grupa/klan/ranga  te trzy rzeczy. Oczywiście jeśli mogę to będę tego pilnować i nawet mogę napisać regulamin do tego. A nazwę by to miało <Elita Kopytko> . Czekam na wasze wypowiedź . Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jak klan to pewnie przy nicku <elita kopytko> ??? 



I w czym to by miało służyć ? xD nie kumam za bardzo po co :( pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie, jaki jest tego cel? My wszyscy już tworzymy jedną wielką grupę/klan jakim jest społeczność CSK, a jeżeli to komuś nie wystarcza to może sobie założyć swoją prywatną grupę/klan, i ustalać w nim własne zasady - nie widzę przeciwwskazań. Poza tym mało konkretów. Być może pomysł ma potencjał, lecz obecnie tego nie widzę ze względu, że nie napisałeś o co Ci dokładnie chodzi. Kto by miał przynależeć do tej "Elity"? Każdy grający "Kopytkanin"? - toż to skrajnie bez sensu. Wybacz, ale raczej jestem na NIE, chyba, że przekonasz mnie swoimi argumentami. Plus, za dobre intencje!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kobra nie boj bidy xD mi też kilka razy propozycje nie przyjmowali. Ale musisz dać konkrety, żeby to miało sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by miało być na takiej zasadzie zakładka na forum i ranga do tego :D a z tą nazwą to tak na szybko ją wymyśliłem kopytkarze by mogło być :D to już wy sami możecie wymyślić 

Edytowane przez Kobra11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jeśli to miało by być tylko w nicku i na forum ranga to po co zaśmiecać tym forum ?

Klan to jakieś mixy itp

A jest już Liga utworzona i zapraszam tam i tam jest best elita kopytkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z klanem nie głupia sprawa w sumie.. To by musiała być kilku osoba ekipa która by grała w mixach ale jak na razie mamy ligę w której każdy gracz sprawdza swoje umiejętności. Jak by wyszło z ligą tak, że rozciągniemy ją po innych sieciach to w tedy można by było zrobić klan na kopytku ale jak na razie liga działa tylko u nas. A kiedy ona poszerzy swoją działalność tego nie wiem. Żeby był klan to muszą być chętni a czy mamy chętnych ?? Druga sprawa, gra mix. Musiał byś pogadać np z Petrusem o wypożyczenie serwera mix. Żeby mecze odbywały się. Ale jak na razie pokaż nam co potrafisz w lidze, Jako gracz i być może kapitan (skoro chcesz tym zajmować się)
 

Co do rangi, znowu kłania się Petrus. 60% czytających może zgodzić się na rangę a resztę 40% może powiedzieć nie. I w tym momencie góra decyduje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z klanem nie głupia sprawa w sumie.. To by musiała być kilku osoba ekipa która by grała w mixach ale jak na razie mamy ligę w której każdy gracz sprawdza swoje umiejętności. Jak by wyszło z ligą tak, że rozciągniemy ją po innych sieciach to w tedy można by było zrobić klan na kopytku ale jak na razie liga działa tylko u nas. A kiedy ona poszerzy swoją działalność tego nie wiem. Żeby był klan to muszą być chętni a czy mamy chętnych ?? Druga sprawa, gra mix. Musiał byś pogadać np z Petrusem o wypożyczenie serwera mix. Żeby mecze odbywały się. Ale jak na razie pokaż nam co potrafisz w lidze, Jako gracz i być może kapitan (skoro chcesz tym zajmować się)

 

Co do rangi, znowu kłania się Petrus. 60% czytających może zgodzić się na rangę a resztę 40% może powiedzieć nie. I w tym momencie góra decyduje. 

też jestem tego zdania Sigma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie, jaki jest tego cel? My wszyscy już tworzymy jedną wielką grupę/klan jakim jest społeczność CSK, a jeżeli to komuś nie wystarcza to może sobie założyć swoją prywatną grupę/klan, i ustalać w nim własne zasady - nie widzę przeciwwskazań. Poza tym mało konkretów. Być może pomysł ma potencjał, lecz obecnie tego nie widzę ze względu, że nie napisałeś o co Ci dokładnie chodzi. Kto by miał przynależeć do tej "Elity"? Każdy grający "Kopytkanin"? - toż to skrajnie bez sensu. Wybacz, ale raczej jestem na NIE, chyba, że przekonasz mnie swoimi argumentami. Plus, za dobre intencje!

Cs-kopytko aaauuuuu ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem co myśleć na ten temat, trochę to nie zrozumiałem. Na chwilę obecną propozycję odrzucam. Jeżeli będzie czas to ew. @Kobra11 zagadaj na steam i przedstaw to dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×