Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

smoke mid everyday

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Przychodzę do was z pewną propozycją zmiany smoke'a, są one poszkodowane i bezużyteczne :(.

Na jednym serwerze zobaczyłem dosyć ciekawe rozwiązanie polegające na wykorzystaniu zmiany smoke'a które możemy sami zmienić,lecz tylko my to widzimy(jpg niżej),raczej plugin nie byłby trudny do znalezienia.

Co wy na to? Czekam na wasze wypowiedzi 

 

 

http://s6.ifotos.pl/img/smoke111j_qnqaawh.jpg   (jpg) 

 

 

 

 

Edytowane przez Byastil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hmm smoke jest po to by nas zasłonić, dzięki temu pluginowi my nic nie będziemy widzieć, zas jak przeciwnik sobie tego nie ustawi to będzie miał starego smoke przez którego wszystko widać XD dla mnie jest bezużyteczne, wybacz jestem na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Takie smoke'i są losowe dymki raz są a raz idą na inną stronę przez co np rzucając do trupa od B nie zasłania całego wyjścia i CT ma wielką przewagę bo od dołu ma wolne miejsce... (luka którą można wykorzystać kucając jak się dobrze ułożą dymki) :P Poza tym takie smoke'i są oczojebne i po zobaczeniu ich 10000 razy miałbyś dość prawie jak z flashami :P dostać raz to spoko ale jak patrzysz przez 1 minute na biały ekran monitora to już nie jest przyjemnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie rozumiecie, chodzi mi o to żeby wgrać plugin który wymusza ten smoke wtedy będą one użyteczne.(zdaje mi się,ze zle to wytłumaczyłem)

ps. ten ss jest z serwera i kazdy tak ma, bo na naszym dd2 mam ten normalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA już wiem :D nie wiem czemu, ale czasami w smoke mam spadki FPS, a przy tym rodzaju smoke (tak mi się wydaje) mogę mieć jeszcze większe spadki. Druga sprawa, to ze mi się one nie podobają, dlatego nadal jestem na nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przychodzę do was z pewną propozycją zmiany smoke'a, są one poszkodowane i bezużyteczne

 

Nie rozumiem co znaczą słowa poszkodowane i bezużyteczne o smoke na serwerze...Domyślam się, że chodzi Ci o wygląd i wrażenia wizualne. Dużo osób nie ma nic przeciwko standardowej grafiki smoke. Zawsze możesz sobie podmienić na inną w swoich plikach gry, oczywiście zgodną z regulaminem serwera.

 

Plugin z SS nie służy zmiany wyglądu granatu smoke, lecz jest przewidziany do niwelacji widoczności przez dym osób z grafiką 16 bit. Był on kiedyś u nas na serwerze, ale niestety nie działa poprawnie oraz wywoływał duże zdziwienie, wręcz oburzenie graczy... został wiec usunięty.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×