Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amitiel

On wrócił Amitiel

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim, trochę mi się stęskniło :) Po kilku latach, paru zawodach miłosnych, dużej ilości doświadczenia, oto znowu ja :) 

 

Witam serdecznie Administracje i tych którzy pozostali z siecią do dnia dzisiejszego :) 
 

Mam nadzieję że znajdą się mordki które mnie pamiętają :) (i nie wyjdę na durnia pisząc tego posta) :D 

 

Chętnie dowiem się co się pozmieniało :)

 

Pozdrawiam Amitiel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam Cie :( ale miło poznać starego weterena z kopykta :D pozdrowienia :D

a gdzie grałeś, DD2 czy DM ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam Cie :( ale miło poznać starego weterena z kopykta :D pozdrowienia :D

 

a gdzie grałeś, DD2 czy DM ? 

 

Only DD2 i DM. czasami na Modach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema Mordka! yo Szkoda, że odszedłeś, ale fajnie, że wróciłeś. Co się pozmieniało? @Darek z użytkownika aspirował do syna @Petrus'a, @Blackhill niezmiennie od urodzenia na zielono, @Nevertrust coraz młodszy, @GRINGO czasem zawita. Przyszły wariaty np. Psychol, przyszły boty np. ja, mamy jednego ruska, w tamtym roku grał turek, mamy też anglika - Mewe. No ogólnie dzieje się. Zapraszam do zapisów do ligi, i do zobaczenia w grze! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

No siema Mordka! yo Szkoda, że odszedłeś, ale fajnie, że wróciłeś. Co się pozmieniało? @Darek z użytkownika aspirował do syna @Petrus'a, @Blackhill niezmiennie od urodzenia na zielono, @Nevertrust coraz młodszy, @GRINGO czasem zawita. Przyszły wariaty np. Psychol, przyszły boty np. ja, mamy jednego ruska, w tamtym roku grał turek, mamy też anglika - Mewe. No ogólnie dzieje się. Zapraszam do zapisów do ligi, i do zobaczenia w grze! :)

 

No to Petrusik musi być zadowolony no chyba że to syn marnotrawny  :) 

Widzę że u reszty niewiele się zmieniło :) 

Zagraniczni gracze bardzo spoko będzie z kim pogadać :) 

A co u Żelka? ToJa! ? Dziewczyn ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelka już dawno na serwie nie było, ToJa! dobrze sobie radzi, może coś zaraz napisze. Z dziewczyn to chyba tylko @Sylwia. pozostała i @zuza czasem wpadnie na serwery, ale przybyły też nowe dziewczyny. Nie będziesz się nudzić, tylko dobrze trafić musisz na serwer, bo nie grają 24/7, i uważaj, żebyś nie wpadł z dziewczynami jak @Galominek. xD - spokojnie, jego też poznasz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelka już dawno na serwie nie było, ToJa! dobrze sobie radzi, może coś zaraz napisze. Z dziewczyn to chyba tylko @Sylwia. pozostała i @zuza czasem wpadnie na serwery, ale przybyły też nowe dziewczyny. Nie będziesz się nudzić, tylko dobrze trafić musisz na serwer, bo nie grają 24/7, i uważaj, żebyś nie wpadł z dziewczynami jak @Galominek. xD - spokojnie, jego też poznasz. :D

Ciekawie sie zapowiada :) 

A co z kolegą @Galominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xzentley dzięki za reklamę :D chociaż nie wiem o co Ci chodzi  hmm@Amitiel witaj, nie wpadłeś przypadkiem z koleżankami ? :D

 

@Xzentley teraz już dokładnie wiem o czym mówiłeś :D 

@Galominek niestety nie :D ale zobaczymy może koleżanki same tutaj wpadną jak zobaczą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galo i jego sprośne myśli, stan umysły taki ma więc trzeba przyzwyczaić się do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×