Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Amitiel

ODRZUCONE Amitiel

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

  1. Imię:Maciek, Amitiel

Wiek: 24

Czym zajmujesz się na co dzień: uczysz się, studiujesz, pracujesz ? Pracuję

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor i dlaczego chcesz dołączyć do zespołu (co chciałbyś robić):Chciałbym prowadzić wywiady. wspomóc innych redaktorów, chciałbym jeść lody na wyspach Karaibskich :)

Jak długo jesteś z nami: 6 lat i parę godzin :)

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog, własny kanał YT itp.) : Posiadam doświadczenie z branży e-sportowej, pisałem artykuły dla MMO24.pl , Dream Makers, i kilku pobocznych stron e-sportowych.

Znajomość ortografii ( 1/10 ) : 7 wydaje mi się że dobrze znam się na ortografii, ale stylistyka jest również ważna w byciu redaktorem, dlatego też postanowiłem dać sobie właśnie taką ocenę.

Próbny wywiad/filmik : Niestety strona Dream Makers została zamknięta rok temu, a MMO24.pl przeszła na nowy kod html i moje wywiady się rozjechały, jeśli będzie potrzeba to wyśle na prv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokaż, że wróciłeś. Daj czas się poznać z graczami, którzy zawitali po Twoim odejściu, bo pomimo, że jesteś "starym" graczem Kopytka, to jednak dla wielu jesteś świeżakiem, więc złóż podanie za jakiś czas, np. tydzień, a wtedy na pewno każdy będzie mógł wyrazić konstruktywną opinię w tym temacie. Neutral. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Jak wyżej wspomniano dopiero wróciłeś po przerwie i nie wiemy na ile jesteś obeznany w życiu Sieci. Pomyśl nad wywiadem lub inną pracą próbną, którą sie wykażesz i po jej publikacji pomyśl nad ponowną kandydaturą. Na razie nie mamy żadnej próbki Twojej twórczości.

 

 

Podanie odrzucone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×