Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quinto

Pluginy

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ten plugin działa? Narzuca kosy czy jest to dobrowolny wybór? Kiedyś przy ostrzeniu noża o ścianę każdy wiedział o co chodzi teraz to strzelają bez powiadomienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z tego co pamiętam to pociera się o ścianę i wyskakuje drugiemu graczowi napis ze został wyzwany na pojedynek nożowy i może go zaakceptować lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedź większej ilości graczy (adminów?). Według mnie jest to plugin dość 'staroświecki' i raczej niepotrzebny. Jeżeli będą głosy za to ja nie widzę jednak przeszkód za jego wprowadzeniem.

 

@Quinto jak widzisz, że Twoja propozycja nie budzi zainteresowania wśród graczy, to może warto zachęcić znajomych z serwera, aby wypowiedzieli się w temacie? Oczywiście w rozmowach prywatnych. Nie jesteśmy wstanie określić potencjalnego zainteresowania pluginem jeżeli nikt nie wyraża swoich opinii. Propozycja jest raczej z tych "niszowych" i gracze jak widać nie czują potrzeby wypowiadania się w takim temacie. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm? Ogólnie nie ma co skreślac tej propozycji. W sumie wiemy jak to działa gdy ktoś o ścianę ociera.. Zaraz wyjmie broń i zabije.. I tak ooo nie raz z tym się spotkałem grając z innym graczem. Propozycje można sprawdzić. Czekam na opinie innych graczy tak jak wyżej kolega napisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Plugin jest stary jak świat. Pocierasz, przeciwnikowi wyskakuje menu z akceptacją lub nie. Jak zaakceptuje to bronie wylatują i zostają same kosy, więc nie ma ryzyka, że wyskoczy przeciwnik z bronią. Jest tylko jeden feler, czasem runda może się niepotrzebnie przeciągać, gdyż niektórzy wtedy grają "na czas".

No nie wiem, mi to zupełnie obojętne. Dla mnie zbędne, ale jeżeli kogoś to uszczęśliwi, to można wgrać, ale też pamiętajcie o umiarze. Nawał pluginów nie jest korzystny, i nie chodzi o obciążenie serwera, ale o samą rozgrywkę z punktu widzenia gracza. Po prostu co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Grałem na wielu serwerach z tym pluginem, ale to było dawno temu, jakieś 6-7 lat co najmniej. Z tego co pamiętam był raczej lubiany i często wykorzystywany, szczególnie gdy grało już mało osób na serwerze, a już na pewno, gdy grało się 1v1. Nawet gdy administracja ma wątpliwości czy jest potrzebny, to można wykorzystać stary, sprawdzony sposób, czyli wgrać na serwer i zobaczyć jak się przyjmie. Wtedy będzie można jednoznacznie rozstrzygnąć czy to dobry pomysł, czy jednak usunąć, jeśli nie będzie większego zainteresowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Biorąc pod uwagę, że nikt już nie komentuje tej propozycji od 26 czerwca na obecną chwilę temat zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×