Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
weak.

Uwaga na podszywki

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się żalił czy coś ale chciałbym zwrócić uwagę że ostatnio znalazło się kilku łebków co podszywają się pod stałych graczy. Nie chodzi mi o rankingi ale jeżeli tacy gracze się odpalą to pójdzie to wtedy na nasze konto i to na nas właścicielach nicku się to odbije. Gracze ns mają tu o wiele pod górkę bo nie mają avatarów po których ich można poznać (chociaż mnie i tak to nie uchroniło od tej sytuacji :D). Najlepszym wyjściem aby do takich sytuacji nie dochodziło to rezerwacja nicku ale jeżeli zwrócicie uwagę na taką sytuację nie stójcie obojętnie, reagujcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Na DD2 to też mnie to zastanawia, skoro co najwyżej to rozpacz może być nad statystykami. :P Za @Lejto też się wczoraj ktoś podszywał.

Ja sam miałem taki problem na DM+BF2 jeszcze nie będąc Adminem, że ktoś się pode mnie podszywał, bo mu się odznak wbijać nie chciało, a ja miałem wszystkie wbite. Nawet mi to wprost powiedział jak złapałem go na serwerze. :D Jak zobaczycie podszywkę, to wołać Adminów, a Admini niech ładują na 1 tydzień bany. Co do rezerwacji, można kupić VIP'a, w którym jest już zawarta rezerwacja nicku, albo można rozważyć tańszą wersję - samą rezerwację nicku - 1 zł na 90 dni. Wszystko znajdziecie w sklepiku, pod tym linkiem: http://sklep.cs-kopytko.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dlatego spadłem w topce......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Psychol !!!,

Lejto kup STEAM latwiej będzie rozpoznać, że Ty to Ty

Mnie też to zastanawia po co to ktoś takie coś robi ale na forum nam tego pewnie nie powie, może jak się podszyje to ma +10 do skilla czy coś a jak gra jako Lejto to -10   lol

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Mnie też to zastanawia po co to ktoś takie coś robi ale na forum nam tego pewnie nie powie, może jak się podszyje to ma +10 do skilla czy coś a jak gra jako Lejto to -10   lol

Zawsze musi dodać coś od siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Biorąc pod uwage, że wiemy co i jak. To możecie rezerwacje slota wprowadzić na swoje konta. Będzie bezpieczniej. Na tę chwilę temat zamykam, w razie dalszej potrzeby jak będą sytuacje powtarzać się, proszę pisać na priv do mnie lub do kogoś z UB'SA to jakoś załatwimy ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Podszywanie się pod innych (stałych) graczy jest zakazane. Takie zdarzenia należy zgłaszać adminowi, na pewno taki delikwent zostanie upomniany lub ostatecznie ukarany. Preferujemy jednak, aby stali gracze posiadali rezerwację nicku. Koszt jest symboliczny (33 gr/miesiąc), wyłącznie po to, aby nie blokować porzuconych nicków. Zapraszam do Naszego sklepiku.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×