Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
THC9531

odbanowany Ban

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nick z gry:THC
Serwer:DM+BF2
Twój SteamID:296762349 '
Twoje IP:83.23.204.212
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 10:25 dziś
Powód bana:Wbijanie odznak z kolega skull
Nick Admina który zbanował~Strong~:
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):-
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : THC
[AMXBans] Powod : ' Wbijanie odznak z kolega skull '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 296762349 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.23.204.212 '
[AMXBans] =======================================

 

Witam i chcę to wyjaśnić on mi nie pomagał wbijać odznak tylko jak zabiłem 5 i 3 hedy nie dostałem odznaki z broni szturmowej 130 hp a mam zabite 2000 killi i nie wiem czm mi nie dało odznaki wieć skull dał mi się zabić 5 razy i też nie dało odznaki a myślałem że jak zabije go 5 razy to mi da bo wtedy miał najlepsze staty na serwerze ale jak nie dało zaczęliśmy grać normalnie i dostaliśmy bana dopiero na drugiej mapie proszę o wyjaśnienie tej sprawy i ub dla mnie i dla skulla 

Dziękuje i pozdrawiam : THC

 

Edytowane przez THC9531

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla twojej wiadomości nie da się bić odznak na botach dlatego nie umiałeś zdobyć odznaki  

 

Przyznałeś się że zabijałeś (kolegę) wiec wypełniałem swoje Obowiązki a jak byś nie  zauważyli dawałem ostrzeżenia .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Spoko grałem dopiero tu 3 dzień i nie wiedziałem że nie da się bić odznak na botach ale jak nie szło wbić odznak na botach to próbowałem ze skullem i też nie dało

więc potem grałem ze skullem już normalnie i dopiero dałeś nam bana na drugiej mapie a ostrzeżenia nie widziałem więc sorka za tą akcje na mapce

Edytowane przez THC9531

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Spoko grałem dopiero tu 3 dzień i nie wiedziałem że nie da się bić odznak na botach ale jak nie szło wbić odznak na botach to próbowałem ze skullem i też nie dało

więc potem grałem ze skullem już normalnie i dopiero dałeś nam bana na drugiej mapie

 

Tak dostałeś bana ty i skull na początku następnej mapy   to jest twoje tłumaczenie ze grasz 3 dzień ale dawałem Ostrzeżenia 0 reakcji np w stylu (Dobrze nie wiedzieliśmy)

 

Niech rozstrzygnie to wyższa Ranga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się, również proszę o UB, uważam że ten ban był nie potrzebny "permanentny", a ostrzeżeń nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla twojej wiadomości nie da się bić odznak na botach

Da się.

 

dawałem ostrzeżenia

Ciekawe gdzie? Nie wiem czy masz świadomość, ale wszystko to co piszesz na say się zapisuje. Jakoś nie widzę, byś dawał ostrzeżenia, kicków też nie widzę, a jak już to powinieneś dać zanim nałożysz bana. Ban to OSTATECZNOŚĆ.

 

W dodatku, wiem, że ta kwestia nie dotyczy tej sprawy, ale:

2018-07-19- 12:18:57 ~Strong~ STEAM_0:1:23276030 91.146.229.0 dac cos mniejszego|?

 

Chyba była na ten temat rozmowa... Nawet nie waż się pytać.

 

Fajnie, że wypełniasz obowiązki, ale zapoznaj się z taryfikatorem banów. Taki ban powinien być nałożony max. na 1 dzień, a nie perm. 

 

W sprawie problemów z wbiciem danej odznaki zapraszam do tego działu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/292-dm-b%C5%82%C4%99dybugi/.

 

UB skull

UB THC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×