Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`ferN

Propozycja postawienia serv 5 maps

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak juz Wam sie przedstawialem jestem `ferN

Chciabym postawic serv 5 Maps.. kiedys mialem taki serv. (kiedys 4 m temu)

lecz z powodow osobistych go zlikwidowalem... Lecz teraz chchialbym na nowa taki serv postawic.. 

Ten post pisze , poniewaz poszukuje kogos kto by chcial ze mna to ogarnac.. i Kolejne pytanie czy Administracja chciala by taki serv u siebie na SIECI!... 


DZIEKUJE! `ferN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferN ja chętnie bym Ci pomógł ogarnąc coś tam wygrywać na serwer i

również finansowo ;)

Edytowane przez rai^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ferN ja chętnie bym Ci pomógł ogarnąc coś tam wygrywać na serwer i

również finansowo ;)

No to super.. trzeba tylko poczekac na decyzje Administracji i mozna zaczynac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to mniej więcej takim serwerem w zamyśle ma być serwer który nosi teraz nazwę FFA, ma tam być 4-6 map esl. Nie lepiej tam postarać się o admina i pomóc w jego rozwinięciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z tego co wiem to mniej więcej takim serwerem w zamyśle ma być serwer który nosi teraz nazwę FFA, ma tam być 4-6 map esl. Nie lepiej tam postarać się o admina i pomóc w jego rozwinięciu?

 

no fajnie super.. tylko ze ja juz mam serv postawiony tylko szukalem do niego moda.. moge tez zrobic JB.. mi to jest obojetne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tak. Jak Góra się zgodzi to ja też będę na tak. 



I jak by ten serwer wygladal i co by w nim było, Vipy jakies ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jak Góra się zgodzi to ja też będę na tak. 

I jak by ten serwer wygladal i co by w nim było, Vipy jakies ??? 

Psychol VIp na pewno będzie bo serwer jakieś grosze musi zarabiać ;)

Myślę nad jakimiś rangami ale jak to ma być czysty 5 maps to chyba tak średnio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, problem jest w tym, że wiemy tylko o 5 mapach. Wiesz, zależy co tam ma znajdować się typu vip, skiny broni, modeli, odznaki i tak dalej.. Nie jestem zbliżony do tematu więc ciężko trochę jest mi się wypowiedzieć.  hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dodać ten serwer ale na dodatkach np skiny z cs GO :D



Widziałem coś takiego ale tylko było na dd2, i co miesiąc skiny były nowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś kozacki 4FUN zamiast tych klasyków? Czyli jakieś nowe skiny z kosą, bomba, bronie, postacie, RS'y, skrzynki CS:GO, rangi, w zimie śnieg, prezenty jako bomba, mikołaje jako postacie itp. itd. Ale nie wiem czy takie serwery są grywalne, dlatego tak tylko piszę. :P fern, opisz dokładniej co to masz za serwer, czy on działa czy nie, czy grają tam ludzie czy nie, jakie masz dokładnie plany itp. ;) Jak tylko jesteś w stanie go opłacać miesięcznie + od Nas z Kopytka pewnie znajdzie się parę chętnych do pomocy w roli Adminów itp. to można stawiać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, problem jest w tym, że wiemy tylko o 5 mapach. Wiesz, zależy co tam ma znajdować się typu vip, skiny broni, modeli, odznaki i tak dalej.. Nie jestem zbliżony do tematu więc ciężko trochę jest mi się wypowiedzieć.  hmm

tak... to jest post mowiacy o modze 5 maps.. mozecie dawac swoje propozycje co do ulepszenia... ja ogolnie myslalem o 5maps vip / svip + modele broni w stylu cs go

 

A może tak moda warcrafta tam dać? Ja bym nawet chętnie pograł :D

problem jest w tym ze ja nie mam pojecia o warcrafcie... sorry nie pisze sie w tego moda.. :D

 

A może jakiś kozacki 4FUN zamiast tych klasyków? Czyli jakieś nowe skiny z kosą, bomba, bronie, postacie, RS'y, skrzynki CS:GO, rangi, w zimie śnieg, prezenty jako bomba, mikołaje jako postacie itp. itd. Ale nie wiem czy takie serwery są grywalne, dlatego tak tylko piszę. :P fern, opisz dokładniej co to masz za serwer, czy on działa czy nie, czy grają tam ludzie czy nie, jakie masz dokładnie plany itp. ;) Jak tylko jesteś w stanie go opłacać miesięcznie + od Nas z Kopytka pewnie znajdzie się parę chętnych do pomocy w roli Adminów itp. to można stawiać. :D

Witam, To jest tak.. oplacenie to nie problem... tylko ja szukam kogos kto bedzie wstanie to ogarnac bo ja nie zawsze jestem (praca rodzina itd..) wstylu mapy ze sniegiem bede ale tylko w zime.. to zapewniam... tak samo jak prezenty itd.. np : paka bedzie jako choinka.. mialem juz takie modele.. wiec to bez problemu.. tylko dla mnie najgorszym problemem jest czas nie hajs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@`ferN, nie zakładaj bezsensownych tematów.

Nie wiem w ogóle na jakiej podstawie odbywa się ta dyskusja. Jest już temat, w którym został 'wybrany' mod nowego serwera oraz ustalono na wstępie 4 mapy z możliwością przyszłego dodania jeszcze 1-3 map ESL.

Osoby, które proponują kolejne serwery zachęcam do wywiązania się z poprzednich obietnic pomocy finansowej oraz w rozwinięciu obecnie postawionego serwera.

 

 

A może tak moda warcrafta tam dać? Ja bym nawet chętnie pograł

To mamy już jednego gracza, jeszcze z 300 żeby była płynność i będzie git.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą powstał nowy serwer FFA z mapkami ESL. Jest dopiero w fazie rozwoju, ale podstawy już są, także grać można. Osoby u których buzują w głowie propozycje zmian na nowym serwerze zapraszam do odpowiedniej kategorii forum.

 

IP:193.33.177.21:27266

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×