Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`ferN

ODRZUCONE podanie na admina

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: `ferN
2. SteamID0:0:166219850
3. Wiek: 32
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/`ferN/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie: mozna stwierdzic ze duze.. kiedys wlasna siec do teraz wlasne serv.. adminow mialem od hu* i jeszcze troszke...
6. Napisz kilka zdań o sobie: no coz , jestem normalnym graczem cs`a tylko ze troch starszyn :D... 
6. Mikrofon: tak posiadam , mutacja ponad 20 lat temu
7. Akceptujesz regulamin admina?: tak
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: zrobi sie.. 
9. Linki do poprzednich podań: nie bylo poprzedniego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Psychol !!!,

Pisząc podanie, proszę o uzupełnienie wszystkich podpunktow. Podanie nie kompletne, nie przejmuje. Proszę o poprawe podania i stosowania się do regulaminu

Jestem na NIE. Trochę za krótko z nami jesteś + źle napisane podanie.

Edytowane przez Lukasz96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie za szybko_? Pograj jeszcze trochę z nami daj się innym poznać na forum ;) jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę w Tobie potencjał, i na prawdę możesz się przydać w ekipie, dlatego ja byłbym za. Przede wszystkim duży plus za widoczny angaż od momentu pojawienia się na sieci. Co do doświadczenia - zweryfikuje się po zaakceptowaniu podania, ale byłbym skłonny zaufać, że doświadczenie jest. Wymagania nie są duże, ale to jednak istotny element rekrutacji, i jako były właściciel sieci zapewne masz świadomość, że jaki gracz by nie był, to jednak te minimum pasuje by spełniał - po prostu trzeba wiedzieć kogo się przyjmuje na daną posadę. Osobiście proponuję złożyć podanie na Admin TEST'a w tym temacie: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/44261-admin-testowy-zosta%C5%84-adminem-ju%C5%BC-dzi%C5%9B/, a po spełnieniu wymagań i wykazaniu się powrócić do obecnego działu ze zdwojoną siłą. No i nie zapominaj, że uprzednie doładowanie sklepiku lub zrobienie reklam (do wyboru) jest obowiązkiem przy składaniu podania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Gracz zrezygnował z podania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×