Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
weak.

Informacje o serwerach

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem że na serwerze DD2 co jakiś czas pojawiała się informacja o ildze czy nie myśleliście żeby w podobny sposób reklamować/informować o pozostałych serwerach Kopytka? Nie wiem na jakiej zasadzie to działa czy to plugin czy może jeszcze coś innego ale pojawianie się takiej informacji że są jeszcze inne serwery może zainteresować graczy. Spotkałem się kiedyś (ale to bardzo dawno temu) z czymś takim że wpisując komende /serwery pojawiała się lista serwerów należących do sieci i przyciskając dajmy na to "1" przechodziliśmy na serwer, czyli z automatu przenosiło gracza np. z DD2 na FFA czy DM:BF. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wpisując komende /serwery pojawiała się lista serwerów należących do sieci i przyciskając dajmy na to "1" przechodziliśmy na serwer

Takie coś jest obecnie na serwerze pod komendami /serwer oraz /server. Musimy zaktualizować jedynie jedną rzecz w ów menu związaną z 'transformacją' FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To zostają tylko te informacje pojawiające się co jakiś czas o serwerach tak jak o lidze bo o tym że to z komendą /serwer już jest nawet nie widziałem ale człowiek codziennie dowiaduje się czegoś nowego i uczy przez całe życie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o zostają tylko te informacje pojawiające się co jakiś czas o serwerach

To też jest... Wszystkie istotne informacje są podawane na say. Serwery jakie są u Nas można sprawdzić pod komendą /serwer oraz są wyświetlane w motd na ekranie powitalnym. Ponadto adresy są na forum.

Niemniej jednak zastanowimy się nad dodaniem również info na say o pozostałych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×