Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
THC9531

Darmowe hasło

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie osoby co przeczytają ten post miałbym taką propozycje żeby było darmowe hasło np po wpisaniu /reg osoba grająca może zrobić hasło wiem że można kupić hasło ale większa ilość graczy grająca na serwerze nie ma hasło a potem jakiś typek który grał z nami zobaczy że ktoś kozaczył i jak wyjdzie ta osoba która kozaczyła  to od razu wchodzi inna osoba i psuje statystki i się z tego cieszy wiec proszę o rozpatrzenie tej prośby

 

Pozdrawiam:THC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale w sklepiku za 1 zł możesz zarezerwować swój nick na 90 dni bodajże. Koszt znikomy, a nick zarezerwowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale większość osób i tak nie kupi a potem Będą zaśmiecać forum że ktoś im się na konto wkradł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziwne, tak jak Ruda napisała koszt jest tak niski za rezerwacie, że złotówka nie zbawi.

2 sprawa boisz się o swój nick? Zarezerwuj lub postaraj się o range admin to nie będziesz miał problemów. To może od razu vipa lub slota rozdajmy dla graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Tak a potem ze ktoś nie może wejść na owy Nick rezerwacja jest niby gwarancja że gracz pozostanie u nas. Dla mnie sprawa nie warta zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THC fajnie, że miałeś pomysł żeby pomóc gracza ale jak boisz się o swoje staty zapraszam do sklepiku ty nie będziesz bal się o swoje staty :) pomysł luźny ale następnym razem zastanów się nad kozacka propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No niestety nie wszyscy ludzie są uczciwi, a dając na serwerze darmową rezerwacje nicku mogłoby dojść do wielu kradzieży. Opłata za rezerwacje jest symboliczna (1,23zł sms / 3mies), aby znacząco utrudnić życie złodziejaszkom.

 

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×