Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy był taki temat poruszany, ale patrząc na to ile mamy graczy płci żeńskiej proponuje dodanie ogólnego skina postaci żeńskiej dla pań. Widziałem to na innym serwerze i myślę, że fajnie by było wprowadzić też to u nas.Panie napewno będą zadowolone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

kiedys tez sie spotkalem z tym ale to dawno na innej sieci. Ale to raczej dla Vipa musiało być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to działa, jak są przydzielane te skiny. Jest od tego jakaś komenda czy to opiekun przyznaje te skiny właściwej osobie? Bo jak gra rozpozna że żeński skin musi przyznać właśnie tej osobie, po nicku? Chyba że ktoś lubi biegać w damskich fatałaszkach to inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To znaczy myślę, że powinno to sie odbywać w taki sposób gdzie która z pań chciałaby taki skin zgłaszała by się do administracji z prośbą o zmianę wyglądu przy konkretnym nicku. Nie wiem dokladnie na czym to polega czy trzeba wgrać wtedy jakiś skrypt czy coś ale napewno jest to do ogarnięcia i fajnie by to wyglądało myślę, ale to juz pozostawiam do przemyślenia temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej prościej, np. w CT za Gigina a w TT za Guerrille podstawić skiny dla kobiet? Reszta postaci będzie normalna. Problem może być w przypadku nowych graczy, którzy nieświadomie wybiorą Guerrille w TT albo Gigina w CT, No ale to kwestia pierwszego czy drugiego razu, za trzecim już będą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W sumie racja zamienić po jednym skinie męskich na żeńskie i sprawa prosta tylko trzeba wykonać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra a co w przydaku VIPA ?? wystarczy ze ma vipa np RUDA i ma normalnego skina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah dla rudej będzie specjalny skin jej kolorem włosów :D I to przecież nie jest żaden przywilej czy coś po prostu każda kobieta powinna mieć wybór płci postaci jaką gra. W każdej grze to jest podstawa więc czemu mamy być gorsi ? Chcecie żeby serwer coś znaczył to róbcie coś w tą stronę z mojej strony możecie liczyć na pomoc nawet finansową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ale nad czym się tu zastanawiać? Cs nie jest tylko grą dla chłopaków jak chyba myśleli o tym twórcy. Dziewczyny też tu są spotykane a u nas naprawdę jest ich sporo. I podziękujmy im za to chociaż w taki sposób choć dla mnie to powinna być podstawa tak jak w każdej grze że mamy wybór płci ;) Nie wiem czy coś mądrego napisałem czy nie ale zjarany jestem :D <buch za was>

Edytowane przez ZbakanyMotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

Zajmie się ktoś tym ?

Tutaj masz temat, który był poruszany całkiem niedawno. Ileż można wałkować to samo.

 

@topic

Po pierwsze jak już powstała taka propozycja to powinny zostać dodane i przedyskutowane konkretne modele. Po drugie z modelami żeńskimi jest kilka problemów. Pobrać je muszą wszyscy, a są to wyszukane modele i nie ważną mało. Będzie to prowadziło do tego, że ten przywilej będzie posiadać kilka Pań z forum, a wszyscy nowi gracze będą musieli pobierać ten model. Kolejną sprawą jest ich specyficzność - ciężko odróżnić do jakiego teamu zalicza się model itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W T skinie fmale anarchist są rude włosy a więc to Ruda! A rudskiego nie znam ale tm też RUda, szach i mat  :D

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No i co jednak można tylko trzeba chcieć nawet coś dla rudej jest :D Potrzebujesz na to kasy? Nie ma sprawy pomogę tylko zajmijcie się tym. jak chcecie,żeby serwer coś znaczył jak nic nowego oryginalnego nie wprowadzacie? Chcecie coś osiagnąć to dajcie z siebie wszystko tyle w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widzisz problem w tym,że każdy by musiał to ściągać. Słuchaj jeśli ktoś będzie chciał zostać na tym serwerze to zrobi to. Inwestuj i trzymaj z stałymi wiernymi graczami, anie z łebkami czy dzieciakami co wejdą raz czy dwa na serwer i szanuj to ile masz kobiet na serwerze bo jeszcze nie spotkałem się z taką ilością i zrób to dla nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×